Андрій Гребенюк – кращий спортсмен Чернігівської області!

Гравець з настільного тенісу Андрій Гребенюк потрапив до списку нагороджених Відділення НОК України в Чернігівській області!

Дуже приємно отримати звістку про те, що член нашої великої родини тенісистів Андрій Гребенюк був відзначений почесною нагородою! Урочиста церемонія відбулася у день міжнародного професійного свята спортивного журналіста, яке відмічається щорічно 2 липня.

Крім Андрія, до списку нагороджених потрапила і юна чернігівчанка Поліна Жук, переможниця та призерка Кубку Європи серед юніорів  зі стрільби з лука, а також Андрій Пономар – майстер спорту України з велосипедного спорту. Усе це свідчить про те, що у Чернігівської області пильну увагу почали приділяти молоді, адже за молодими спортсменами очікується майбутня слава. Більш детально про нагородження на сайті noc-cn.org.

Також вважаю, що саме тенісисту, гравцю у настільний теніс, було непросто отримати це визнання на Чернігівщині, тому що тут успішно культивуються й інші види спорту, які мають успіх на міжнародній арені. Зараз настільний теннис в Чернігівської області розвивається більш ефективно, ніж раніше, завдяки появі великої  спортивної арени «Хімік-Чернігів», де проходять багато турнірів і чемпіонатів з цього виду спорту.

На нагороджені у Чернігові кращих спортсменів

У Андрія справжнє міжнародне визнання ще попереду, і я не сумніваюсь у тому, що воно настане. Практично я один із тих багатьох уболівальників настільного тенісу, перед очима котрих розпочалася й проходе кар’єра Андрія Гребенюка. Я бачу, скільки багато старання та праці він вкладає у своє тренування, і зараз ці зусилля розпочали приносити свої плоди.

Андрій Гребенюк на чемпіонаті України

Молодий спортсмен із Прилук (16 років) має вже немало успіхів на внутрішній арені (отримав звання «майстер спорту України» у 14 років!). У цьому році він разом з командою області зайняв призове місце на чемпіонаті України, що сталося вперше в історії настільного тенісу Чернігівщини! Крім того, на минулому чемпіонаті України серед юніорів (для гравців 16-18 років) він здобув срібну нагороду, успішно борючись проти старших за себе тенісистів. За рейтингом ФНТУ, він входить до 15 кращих дорослих гравців України і є там наймолодшим спортсменом! Разом з командою Суперліги України «Пасс-Авто» (Чернігів) він два роки поспіль потрапляє до головного фіналу змагань, відстоюючи честь області на найвищому рівні країни.

Андрій продовжує плідно тренуватися, і ми всі очікуємо від нього подальшого кар’єрного зростання та міжнародних нагород! Велике спасибі і батькам Андрія Гребенюка – Сергію і Антоніні – які підтримували на допомагали йому. Вони витратили немало своїх зусиль, нервів, переживань на спортивному шляху сина та разом з ним добилися високих результатів у спорті України.

Відео нагородження

Андрій Гребенюк – кращий спортсмен Чернігівської області!: 2 комментария

  1. Василь

    Це все прекрасно і похвально..Але чому Ви ні одного слова не розповідаєте про Чемпіонат Європи серед ветеранів.Люди давно уже вдома, а Ви ,панове, мовчите.Не цікаво Вам?А людям цікаво.І мені дуже цікаво, як Ви це прокоментуєте?

  2. admin Автор записи

    я ветеранов плохо знаю… И почти ни с кем не знаком… Но могу взять интервью для сайта и опубликовать с фотографиями чемпионата. Если кто может дать мне ответы на вопросы, я готов к контакту (по телефону, по вайберу, как угодно). 🙂

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.