Анонс дитячого рейтингованого турніру з настільного тенісу

Вознесенськ знов запрошує на змагання!

Вознесенська ДЮСШ, як і раніш, активно організовує дитячі рейтинговані турніри з настільного тенісу та запрошує до себе усіх бажаючих (Положення турніру 17-19 грудня у кінці статті). Але ж де ще діти можуть отримати такий бажаний рейтинг? Як правило, ця «опція» доступна тільки юним тенісистам великих міст, де розвинена інфраструктура настільного тенісу, і клуби або ДЮСШ запрошують один одного в гості. У більшості інших міст такої можливості немає. Раніш в Україні було більше рейтингованих турнірів, які організовувалися для дітей усієї країни. Зараз їх поменшало. Ось Вознесенськ залишився одним із таких міст, куди гостинно запрошують.

Витяг з рейтингу України по Вознесенську

Рейтинг тут набити можна. У самій ДЮСШ є рейтинговані тенісисти різного віку. Залишилося їх тільки перемогти! 🙂 Як правило, сюда приїжджає багато рейтингованих спортсменів з інших областей, які тоже хочуть підняти рейтинг. Але якщо справа не в рейтингу, то слід відмітити, що змагання у Вознесенську є хорошим тренуванням у змагальній практиці. Крім того, тут юні спортсмени отримають гарантовані призи, грошові винагороди і подарунки, тому що турнір присвячений новорічним святам.

Див. про підсумки минулих турнірів у Вознесенській ДЮСШ. 

Дата проведення турніру: 17-19 грудня 2021 року. Решта все розписано у Положенні. Також є інформація по розміщенню в готелях міста.

Положення турніру у Вознесенську

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.