Анонс дитячого турніру у Хмельницької області

Внимание! Поправки от 28.11.2018! Сроки проведения этого турнира изменились, новая информация будет дана позднее!

Знов масштабний тенісний захід у Хмельницької області! З 1 по 2 грудня 2018 року відбудеться командний чемпіонат області з настільного тенісу за зразком Дитячої ліги. Ця об’ява стосується хмельницьких спортсменів, хоча, вважаю, що якщо й приїде пару команд з інших областей, то їм дозволять виступити у турнірі. Усі питання щодо цього слід задавати організаторам змагань, див. Положення.

Мета чемпіонату – визначити кращі дитячо-юнацькі команди Хмельниччини та відібрати кандидатів від області для проведення всеукраїнських чемпіонатів. Турнір дуже корисний, наприклад, для підготовки до Дитячої ліги Клубного чемпіонату України. Вікові категорії підібрані відповідно до умов турнірів цього сезону. Уже 5 грудня 2018 року у Жовкві розпочинається перший тур молодшої Дитячої ліги (для спортсменів 2007 р.н. та мол.).

Обласний чемпіонат приймає Красилівська ДЮСШ, де створені відмінні умови для змагань. Учасникам доведеться грати два дні, тобто ті, хто приїхав здалеку,  треба буде ночувати при готелі ДЮСШ. Див. умови відпочинку у статті Гостиница в спорткомплексе ДЮСШ Красилова

Положення чемпіонату області з настільного тенісу

Положення поки що без «мокрої печатки», але вважаю, вона буде пізніше. Тренери можуть формувати склади участников! У одній команді дозволяється разом грати і хлопцям і дівчатам!

Нет мокрой печатки!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.