Анонс дитячого турніру у Луцьку

З 6 по 8 грудня 2019 року пройде черговий турнір пам’яті В.І. Змунчило та К.М. Блонського. Змагання – дитячі, в яких приймають участь юні тенісисти трьох вікових категорій (Див. Положення у кінці статті).

Такий турнір у Луцьку проводиться щорічно. Гостей приймають керівники та спортивні організатори ДЮСШ №2. Тенісисти клубу «Золота ракетка» практично були на всіх подібних турнірах останніх років, і враження від цих змагань завжди складалися тільки позитивні.

Див. про меморіали Змунчило, Блонського: 2012 , 2013 , 2014 , 2016 , 2017, 2018

Дитячий настільний теніс розвивається в цьому регіоні непогано. Особлива увага приділяється дітям та молоді. Вихованці луцької ДЮСШ неодноразово завойовували нагороди чемпіонату України серед мінікадетів, а також медалі Дитячої ліги.

Особливістю змагань у Луцьку є те, що сюди постійно приїжджають тенісисти з-за кордону (Польща, Білорусь). Також лучани й самі їздять на міжнародні турніри, і через це рівень їх ігри неодмінно покращується. Див. про міжнародні змагання в 2019 році за участю волинських спортсменів.

Головний організатор турніру – Демчук Євген Романович. Телефон: 066-55-72-092.

Турнір пам’яті Змунчило, Блонського має певні особливості. Організатори намагаються запрошувати до участі не поодиноких тенісистів, а цілі команди з міст, клубів або від ДЮСШ.  Крім нагород особистого розряду, уся команда також отримає призи, якщо переможе у загальному заліку. Отже, турнір цікавий і дає усім, хто приїжджає на нього, хорошу змагальну практику.

Положення турніру

Відео з минулорічного турніру

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.