Анонс двох турнірів Тернопільської області у грудні 2019 року

Відразу два турніри пропонує місто Кременець Тернопільської області перед Новим роком! Перші змагання для дітей – організовуються 20 грудня та будуть присвячені до Дня святого Миколая. Інші змагання – передноворічний рейтинговий турнір – пройде 21-22 грудня. На нього запрошуються тенісисти всіх вікових категорій. Виходить, що три дні поспіль будуть тривати запеклі баталії! Старші діти та юнаки після дитячих змагань можуть також заявитися й у дорослому турнірі, де для них виділена окрема категорія.

За відносно невеликий термін місцевий спортивний клуб настільного тенісу «Демос»  із Тернопільської області зміг стати популярним у західному регіоні. Майже щомісяця тут проходять рейтингові змагання, і будь-який гравець з навколишньої округи має тепер можливість покращити своє становище у списку українських тенісистів. Поступово йде збільшення кількості майстровитих місцевих гравців, які починають штурмувати тенісний Олімп України.

Для тенісистів у Кремінці створені відмінні умови для розвитку. Є великий зал, а також високопрофесійне тенісне обладнання. При клубі є власний готель, який спеціально призначений для розміщення гостей, що приїжджають з інших областей.

Див. Настільний теніс у Тернопільської області.

Відео спортклубу «Демос»

Більш детально про умови анонсованих змагань можна прочитати у Положеннях (див. нижче). Усі питання необхідно задавати на телефони організаторів турніру, які тут вказані.

Положення двох турнірів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.