Анонс фестивалю настільного тенісу в Албені, 2021 рік

Турнір в Албені завжди знаходиться у фокусі уваги сайту «Наш теніс». Приємно, що наші юні та дорослі тенісисти туди їздять і отримують медалі! 🙂 У цьому році турнір занесений до календарю ITTF, і значить, я вважаю, буде обрахований у рейтингу. Для дітей змагання в Албені розпочинаються 29 липня і тривають три дні. Для дорослих (ветеранів всіх вікових категорій) – старт 21 липня, і заходи ідуть п’ять днів. Для бажаючих дітей можна побувати після 25 липня в тренувальному таборі, і це сприяє підвищенню свого рівня ігри перед дитячими змаганнями.

Організатор фестивалю запрошує через соцмережі усіх бажаючих, і таких людей, повірте, знайдеться немало у східній Європі. Дуже багато приїжджають сюди російських тенісистів. Чимало збірників-кадетів і мінікадетів пробують свої сили. Тренувальний табір також організовують російські спеціалісти, але прийняти в них участь може будь-хто. Тут ви самі приймаєте рішення, чи будете ви з ними займатися.

Основна частина учасників – це болгарські спортсмени, але бувають і гості з десятка сусідніх країн.

Фото українських тенісистів на минулих змаганнях в Албені

Нова інформація про турнір в Албені

Посилання на анонс турніру в Фейсбуці

Ось що пише організатор турніру Дан Тігау:

На мій погляд найкраще їхати до Албени таким категоріям спортсменів:

  • ♦ Дітям і дорослим, які хочуть відпочити за кордоном та поєднати корисне з приємним. Діти спробують свої сили з закордонними однолітками, і навіть, якщо повезе, отримують медалі. Справа у тому, що тут склад учасників змагань нестабільний. Іноді можуть приїхати дуже сильні спортсмени, а іноді – слабкі або також новачки. Крім того, відпочинок у моря! Щоб зрозуміти, як можна відпочивати на Чорному морі, слід після Затоки побувати в Болгарії.
  • ♦ Юнакам, які серйозно націлилися на кар’єру в настільному тенісі. Турнір в Албені подарує вам нових суперників, з якими у вас немає досвіду гри та немає готових рецептів боротьби з ними. До Албени їздили раніше багато наших тенісистів, які входили до складу національної збірної України або були чемпіонами своїх областей, міст. Змагання в Болгарії дадуть хорошу практику, підніме планку вашої майстерності.

Будемо чекати ваших повідомлень про участь в турнірі та нагороди, сподіваюсь, що ви там піднімете престиж українського настільного  тенісу! 🙂

  • Андрій Лук’яненко
  • 24.06.2021

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.