Анонс Кубку Чернівців-2019 з настільного тенісу

Наближається великий тенісний турнір – Кубок міста Чернівці. Відповідно до Положення (див. нижче), він відбудеться з 26 по 29 вересня 2019 року. Місце проведення – ФОК «Олімпія». На турнір запрошуються і діти, і дорослі. Значна частина змагань відводиться для ветеранів. Діти та молодь будуть приймати участь у чотирьох вікових категоріях.

У Чернівцях постійно проводяться різного роду та масштабу турніри – Кубок міста, чемпіонат міста, а також змагання на призи різних організацій. Крім того, багатьох чернівецьких спортсменів можна побачити в інших містах України, куди вони їздять за запрошенням. Нещодавно велика група юних тенісистів відвідала Львів, де вони боролися за Кубок Строкатова. Можливо, тепер львівські тенісисти зроблять крок у відповідь та приїдуть до Чернівців. Також поруч знаходиться Хмельницька, Тернопільська та Івано-Франківська області, з якими чернівецькі спортсмени підтримують дуже добрі стосунки у настільному тенісі.

Запрошення стосується усіх областей та будь-які тенісисти будуть гостинно прийняті на турнірі.

Див. настільний теніс у Чернівцях та Чернівецької області.

Положення турніру

Анонс Кубку Чернівців-2019 з настільного тенісу: 4 комментария

  1. Кривошея Владимир

    Этот турнир, если не ошибаюсь, в календаре был расписан на 04-06 октября. Мы планировали на эти даты ехать в Черновцы ещё и потому, что город очень красивый и хотелось ребенку экскурсию какую-то провести. А теперь даты перенесли, но мы уже как бы настроились на Хорт. Мне, даже простому любителю, совсем не понятно, как можно так планировать, что практически на одни даты выпадает четыре турнира: Кременчуг, Рогатин, Запорожье и вот теперь Черновцы?

  2. admin Автор записи

    Сейчас по стране очень мало ездят. Турниры эти, можно сказать, региональные. Везде хотят играть и не будут ждать, когда где-то проведут турнир. Выбирайте тот, который вам больше по душе. 🙂

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.