Архивы
НАША МЕЧТА — ВЫСТУПИТЬ НА ОЛИМПИЙСКИХ ИГРАХ!

На турнір з настільного тенісу запрошує Кам’янець-Подільський! Тут в період з 14 по 17 листопаду 2019 року пройде Кубок В.М. Корчагіна. Ці змагання організовуються щорічно, і вже стали традиційними на Хмельниччині. Вони постійно збирають велику аудиторію тенісистів різного віку. Пограти в настільний теніс тут можуть і дорослі гравці, і юнаки, і діти. Для кожної вікової категорії відводяться свої дні.

Кам’янець-Подільський розташований на півдні Хмельницької області, і неподалік вже знаходиться Чернівецька область, а також кордон з Молдовою, тому їх представники постійно приїжджають на кам’янецькі турніри. Змагання, які були проведені у минулі роки, показують, що тут бувають також гравці з Києва, Дніпра, Львова, Запорозької, Івано-Франківської області і Тернопільщини. Контингент учасників завжди солідний, і отримати головний приз не так легко, як здається.

Слід відмітити, що, крім змагань, учасники можуть відвідати пам’ятні місця Кам’янця-Подільського, який є туристичною Меккою України. Див. відео. Хто ніколи не був у Кам’янці, обов’язково повинен тут побувати! 🙂 Це наша історія.

Див. про Кубок Корчагіна останніх років:

Призери Кубку Корчагіна 2018

У 2018 році переможцем VIP-турніру був Олександр Гордійчук (Львів), який виборов золоту медаль у поєдинку в фіналі зі своїм земляком Денисом Пєстерніковим. На третьому місці опинився Ростислав Довгань (Чернівці). Скоріш за все, це протистояння знов повториться, і зараз важко передбачити, хто зможе перемогти. Ймовірно, в розподіл призових місць втрутяться й інші тенісисти. Вважаю, що настав час брати кубок тенісистам Хмельниччини, які значно добавили в майстерності за минулий рік! 🙂

Див. Настільний теніс у Хмельницькому та Хмельницькій області

Отже, дивіться Положення, уточнюйте, що необхідно у організаторів змагань за телефонами. Терміни прибуття і реєстрації необхідно виконувати ретельно.

Положення Кубку Корчагіна 2019

9 Responses to Анонс Кубку Корчагіна 2019 в Хмельницькій області

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Copyright © 2013. Сайт "Наш теннис". При копировании текста ссылка на оригинал обязательна!