Анонс Кубку Корчагіна 2019 в Хмельницькій області

На турнір з настільного тенісу запрошує Кам’янець-Подільський! Тут в період з 14 по 17 листопаду 2019 року пройде Кубок В.М. Корчагіна. Ці змагання організовуються щорічно, і вже стали традиційними на Хмельниччині. Вони постійно збирають велику аудиторію тенісистів різного віку. Пограти в настільний теніс тут можуть і дорослі гравці, і юнаки, і діти. Для кожної вікової категорії відводяться свої дні.

Кам’янець-Подільський розташований на півдні Хмельницької області, і неподалік вже знаходиться Чернівецька область, а також кордон з Молдовою, тому їх представники постійно приїжджають на кам’янецькі турніри. Змагання, які були проведені у минулі роки, показують, що тут бувають також гравці з Києва, Дніпра, Львова, Запорозької, Івано-Франківської області і Тернопільщини. Контингент учасників завжди солідний, і отримати головний приз не так легко, як здається.

Слід відмітити, що, крім змагань, учасники можуть відвідати пам’ятні місця Кам’янця-Подільського, який є туристичною Меккою України. Див. відео. Хто ніколи не був у Кам’янці, обов’язково повинен тут побувати! 🙂 Це наша історія.

Див. про Кубок Корчагіна останніх років:

Призери Кубку Корчагіна 2018

У 2018 році переможцем VIP-турніру був Олександр Гордійчук (Львів), який виборов золоту медаль у поєдинку в фіналі зі своїм земляком Денисом Пєстерніковим. На третьому місці опинився Ростислав Довгань (Чернівці). Скоріш за все, це протистояння знов повториться, і зараз важко передбачити, хто зможе перемогти. Ймовірно, в розподіл призових місць втрутяться й інші тенісисти. Вважаю, що настав час брати кубок тенісистам Хмельниччини, які значно добавили в майстерності за минулий рік! 🙂

Див. Настільний теніс у Хмельницькому та Хмельницькій області

Отже, дивіться Положення, уточнюйте, що необхідно у організаторів змагань за телефонами. Терміни прибуття і реєстрації необхідно виконувати ретельно.

Положення Кубку Корчагіна 2019

Анонс Кубку Корчагіна 2019 в Хмельницькій області: 9 комментариев

 1. admin Автор записи

  можлива участь у двох вікових категоріях! Старші можуть заявляться в більш молодші категорії. Головний принцип такий: ці турніри повинні проводитися в різний час. Наприклад, не можно грати одночасно в турнірах до 39 років і до 49 років (вони організовані в один і той же час). А ось категорії до 50 і після 50 грають в різний час. Тобто в них заявляться можно. Тим, кому за 50, виходить, можна заявляться в групи до 39 і до 49. Дивіться у положення, коли хто грає.
  ВИП-турнір також проходе в окремий час, тобто можна ще і в нього заявлятися.

  1. admin Автор записи

   На сайте ФНТУ есть раздел, где записаны фамилии всех, кто сдал членские взносы

 2. Андрей

  Членский взнос на год, по-моему, так и осталось 100 грн. Имеется в виду на календарный год, то есть на 2019. Заплатить надо было еще в начале года. Но можно и сейчас, прямо на соревнованиях (уточните у организаторов) или на счет ФНТУ. Реквизиты есть на сайте ФНТУ, через банк.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.