Анонс Кубок Evolution ODESA-2019

Залишилось вже небагато часу до початку відкриття турніру «Кубок Evolution ODESA-2019». З 28 по 30 червня він пройде в місті Одеса, в приміщенні клубу «Розвиток» (ТТС Evolution). Безперечно, Одеса вважається однім із лідерів настільного тенісу України, де спортивні традиції є дуже багатими. У місті працює немало спортивних секцій, гуртків, ДЮСШ, в яких готуються юні тенісисти. Є клуби, де грають дорослі любителі. Одеські команди та окремі одесити неодноразово ставали призерами чемпіонатів України. Див. Настільний теніс в Одесі.

Місто запрошує тенісистів з інших областей та навіть з інших країн пограти в новому клубі настільного тенісу. У  самій Одесі проживає більш 50 високорейтингованих гравців, які своєю кількістю здатні заповнити будь-який місцевий турнір! 🙂 І це тільки в Одесі. Ще більш тенісистів можна нарахувати в області, які з успіхом змагаються з обласним центром. Добре відомі такі міста як: Білгород-Дністровський, Чорноморськ, Ізмаїл, Сергіївка. Поруч знаходиться Миколаївська область, де також немало гравців у настільний теніс будь-якого віку.

Полина Кривошея на турнірі в Кишиневі

До речі, нещодавно дівчинка з Миколаєва Полина Кривошея здобула медаль відкритого чемпіонату Кишинева. Ще раз привітаємо її з цим успіхом! 🙂 Див. матеріал: Перші нагороди літа за кордоном.  А одеситка Іоланта Євтодій потрапила у призери міжнародного юнацького Про-туру ITTF. Див. матеріал Крига скресла? Це взагалі вже грандіозне досягнення навіть для масштабів України!

Вважаю, що майбутній турнір «Кубок Evolution ODESA-2019» обіцяє бути цікавим за інтригою. Для переможців та призерів передбачений великий призовий фонд!

Іоланта Євтодій на Про-турі в Польщі

Крім спортивних заходів Одеса приваблює відпочиваючих туристичною сферою і, безперечно, морем (сподіваюсь, що поки що Чорним… 🙂  ). Головне, щоб місто залишилося дружелюбним та толерантним по відношенню до гостей (особливо в ціновому плані! 🙂 ).

Змагання будуть проходити в новому клубі, який відкрили буквально місяць тому. Тут вже пройшов завершальний тур жіночої Вищої ліги України. Див. матеріал: Фінал вищої ліги.

.

Місце проведення турніру

Зал для ТТС Evolution

Зал красивий, великий, але щоб відчути усю його комфортність, слід в ньому побувати самому. Вважаю, що враження будуть дуже позитивними! Зараз тут проходять тренування та змагання для вихованців та членів клубу ТТС Evolution.

Фото з відкриття залу

Для підтвердження участі у турнірі звертатися: Ахламов Сергій Вадимович (тел. 0967029655), Чмихаленко Олександр Петрович (тел. 0501432955), електронна пошта  odessafntooo@gmail.com. Турнір передбачає попередню регістрацію!

Положення турніру «Кубок Evolution ODESA-2019»

Відео з останніми новинами настільного тенісу Одеси

Анонс Кубок Evolution ODESA-2019: 5 комментариев

 1. Кривошея Владимир

  Когда мы были в Молдове, я слышал, что хотят приехать и оттуда в Одессу на этот турнир. Думаю, что это не голословно, тем более, что в прошлом году своих воспитанников привозил тренер Стойка.

 2. Денис

  В Одесі так розвинутий настільний теніс,що іі гравці ідуть на Чемпіонат Украіни та грають за іншу область…. Куди дивляться можновладці???

  1. Тенісист

   Можновладці дивляться куди їм треба. Спортсмени шукають там де платять ГРОШІ, навіть якщо для цього потрібно змінити місце прописки. Було в Одесі пару ДУРНІВ, а може навіть ще трохи менше ніж пару, який(і) грали(в) безкоштовно. Але це вже поЗаду. Все дуже просто. Відносно того, що в Одесі працюють ДЮСШ, то таке ствердження не відповідає дійсності. Останню ДЮСШ було закрито ще за часів коли працював Гринштейн Л. Ґ. На даний час немає ДЮСШ, працюють тільки комерційні організації.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.