Архивы
НАША МЕЧТА — ВЫСТУПИТЬ НА ОЛИМПИЙСКИХ ИГРАХ!

Залишилось вже небагато часу до початку відкриття турніру «Кубок Evolution ODESA-2019». З 28 по 30 червня він пройде в місті Одеса, в приміщенні клубу «Розвиток» (ТТС Evolution). Безперечно, Одеса вважається однім із лідерів настільного тенісу України, де спортивні традиції є дуже багатими. У місті працює немало спортивних секцій, гуртків, ДЮСШ, в яких готуються юні тенісисти. Є клуби, де грають дорослі любителі. Одеські команди та окремі одесити неодноразово ставали призерами чемпіонатів України. Див. Настільний теніс в Одесі.

Місто запрошує тенісистів з інших областей та навіть з інших країн пограти в новому клубі настільного тенісу. У  самій Одесі проживає більш 50 високорейтингованих гравців, які своєю кількістю здатні заповнити будь-який місцевий турнір! 🙂 І це тільки в Одесі. Ще більш тенісистів можна нарахувати в області, які з успіхом змагаються з обласним центром. Добре відомі такі міста як: Білгород-Дністровський, Чорноморськ, Ізмаїл, Сергіївка. Поруч знаходиться Миколаївська область, де також немало гравців у настільний теніс будь-якого віку.

Полина Кривошея на турнірі в Кишиневі

До речі, нещодавно дівчинка з Миколаєва Полина Кривошея здобула медаль відкритого чемпіонату Кишинева. Ще раз привітаємо її з цим успіхом! 🙂 Див. матеріал: Перші нагороди літа за кордоном.  А одеситка Іоланта Євтодій потрапила у призери міжнародного юнацького Про-туру ITTF. Див. матеріал Крига скресла? Це взагалі вже грандіозне досягнення навіть для масштабів України!

Вважаю, що майбутній турнір «Кубок Evolution ODESA-2019» обіцяє бути цікавим за інтригою. Для переможців та призерів передбачений великий призовий фонд!

Іоланта Євтодій на Про-турі в Польщі

Крім спортивних заходів Одеса приваблює відпочиваючих туристичною сферою і, безперечно, морем (сподіваюсь, що поки що Чорним… 🙂  ). Головне, щоб місто залишилося дружелюбним та толерантним по відношенню до гостей (особливо в ціновому плані! 🙂 ).

Змагання будуть проходити в новому клубі, який відкрили буквально місяць тому. Тут вже пройшов завершальний тур жіночої Вищої ліги України. Див. матеріал: Фінал вищої ліги.

.

Місце проведення турніру

Зал для ТТС Evolution

Зал красивий, великий, але щоб відчути усю його комфортність, слід в ньому побувати самому. Вважаю, що враження будуть дуже позитивними! Зараз тут проходять тренування та змагання для вихованців та членів клубу ТТС Evolution.

Фото з відкриття залу

Для підтвердження участі у турнірі звертатися: Ахламов Сергій Вадимович (тел. 0967029655), Чмихаленко Олександр Петрович (тел. 0501432955), електронна пошта  odessafntooo@gmail.com. Турнір передбачає попередню регістрацію!

Положення турніру «Кубок Evolution ODESA-2019»

Відео з останніми новинами настільного тенісу Одеси

5 Responses to Анонс Кубок Evolution ODESA-2019

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Copyright © 2013. Сайт "Наш теннис". При копировании текста ссылка на оригинал обязательна!