Анонс передноворічного турніру у Вознесенську 2019 року

Черговий, вже традиційний,  дитячий турнір з настільного тенісу у Вознесенську Миколаївської області! Традиційний – тому що щорічно організовується напередодні Нового року. Діти тут завжди не тільки грають, але й отримують подарунки. Крім того, безперечно, ці змагання є хорошою школою підготовки до змагань у наступному році. Дата проведення – 20-22 грудня 2019 року.

Запрошуються молоді спортсмени з будь-яких регіонів України та з-за кордону. До Вознесенську вже декілька разів приїжджали гості з Молдови. Див. матеріал про турніри в Вознесенської ДЮСШ.

спортивний зал у Вознесенської ДЮСШ

Про останній турнір (в листопаді 2019) ТУТ

Усі учасники будуть розділені на три вікові категорії. Дві з них співпадають з категоріями Дитячої ліги Клубного чемпіонату України, а це означає, що у юних спортсменів буде добра можливість пограти проти своїх однолітків та підготуватися до другого туру Ліги. Цікаво, що в даний час команда за участю вознесенських тенісистів займає тут друге місце!  Див. статті Дитяча ліга України.

До 18 грудня 2019 року необхідно підтвердити участь у змаганнях. Адреса електронної скриньки, а також телефони організаторів див. у Положенні.

Положення 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.