Анонс турнира Кубок Роксоланы-2017

Даю анонс детско-юношеского турнира по настольному теннису «Кубок Роксоланы», хотя сейчас наступает именно такой период, когда одновременно надвигается несколько очень важных событий настольного тенниса – внутренние и международные соревнования конца августа. Кубок же Роксоланы состоится лишь в конце следующего месяца – с 22 по 24 сентября. Однако заботы организаторов турнира понятны – им хочется заранее получше приготовиться к приему гостей, позаботиться об их размещении.

Не исключен и приезд иностранных делегаций – ведь не зря в Положении мы видим просьбу к ним приезжать со своими флагами.  Возможно, что кто-то уже приглашен из-за рубежа.

См. материалы о «Кубке Роксоланы-2016»

Турнир – детско-юношеский. Три возрастных категории. Теннисисты нашего клуба «Золотая ракетка» уже были несколько раз на этих соревнованиях и даже привезли медаль! 🙂 См. материал: Полные результаты турнира «Кубок Роксоланы-2014»

Условия в Рогатыне, где традиционно организовывается Кубок Роксоланы, очень хорошие. Замечательный спортивный комплекс, построенный относительно недавно, имеет все условия для качественного  проведения соревнований. На сайте «Наш теннис» есть репортаж об этом сооружении. Кроме того, рогатынские организаторы известны тем, что всегда помогают приезжим спортсменам с проживанием в гостиницах, стараясь сделать для них скидки!

См. также другие материалы о Рогатыне и соревнованиях по настольному теннису:

Анонс Кубка Роксоланы-2017

Анонс турнира Кубок Роксоланы-2017: 50 комментариев

 1. Аноним

  Добре подивіться минулий рік! Для Роксолани інакші правила існують чим в цілій Україніі?

 2. admin Автор записи

  Возможно, вы и правы, что эти года более правильные. Но такой турнир — это же не чемпионат Украины. Он не регламентируется строго. Есть организаторы. которые устанавливают года по-своим соображениям….

  1. Аноним

   Значить ви визнаєте,що свідомо порушуєте правила гри,не давши можливість спортсменам реалізувати чесно свої можливості. Як думаєте: захочуть до вас приїхати гості,якщо ви підтосову єте вікові категорії під себе??? Будьте чесними!

 3. Аноним

  І порада! У вас є ще час зробити уточнюючі зміни і тим самим » повернути лице Роксолани!»

 4. admin Автор записи

  Я визнаю лише те, що організатори такого турніру мають право робити таке Положення. яке їм більше до вподоби. Цей турнір — недержавний. До того ж, особисто я не відношусь до кола осіб організаторів змагань.
  Ви читаєте Положення і робите висновок, чи хочете ви туди їхати, чи ні. Ось і все! Якщо вас влаштовують вікові категорії, то ви їдете, якщо ні — ні їдете… Турнірів в Україні велика купа, і ви можете обирати їх за своїм смаком та можливостями!

 5. Аноним

  Є спортивна етика. Багато клубів не приїдуть! Щоб організатори між собою не провели турнір…

 6. admin Автор записи

  ВСЕ организаторы любых коммерческих и частных турниров навязывают нам свои условия… Регламент соблюдается лишь на чемпионатах страны…. Тяжело с этим бороться, так как много чего завязывается на спонсоров, которые хотят видеть хорошие результаты именно СВОИХ спортсменов.
  Но бороться можно. Наш клуб устраивает задекларированная возрастная категория и мы едем! А вот в прошлом году нас возраста не устроили, и мы не поехали.

 7. Віталій

  Якщо не підходить одна вікова категорія тоді заявляьте в інших категоріях!

 8. Аноним

  Заявка тільки по одній категорії,чи можна буде грати по старших категоріях?

 9. Аноним

  Шановні,ви дійсно наплутали вікові категорії! Подивіться в календарь на 2017 рік!!! Там чітко вказані роки! Не зловживайте,або БОЙКОТ!!!

 10. Аноним

  Вони бояться,хто то я… А може вони вже кубки роздали своїм спортсменам! Всі турніри як має бути,а цей на СМІХ! А замість того,щоб шукати вихід,
  залягли на дно!

 11. Аноним

  Ви хочете кубок та медаль? Нехай діти грають набираються досвіду!!! Мій малий постійно грає на 3-4 роки старшими бо його вікової категорії ще немає та доречі непогано виступає.

 12. Аноним

  Мова йде про то,що 2005 рік не має зустрічатися із 2003 роком!!!! А ваш малий хай ще росте,а як зустрінетеся з подібною ситуацією,то порозумієте!

 13. Аноним

  Так ви один і не проти! А якщо щастя не в медалях,то наведіть порядок у категоріях,а свого малого заявіть у всіх! Ви порозумійте: вся Україна висміює ваш поступок,федерація та клуби!ГАНЬБА

  1. Назар

   Все добре зроблено просто ви засикали що ваш син не вийде даже в перший фінал.Зал прикольний всі умови їдальна зразу басейн всі умови тут можна Україну проводити.І не розказуйте багато.ОК

 14. Таня

  Важко встежити за діалогом анонімів))
  З осені почався «новий спортивний рік», якщо можна так висловитися. Діти 2003, 2004, 2005 р.н. це вже кадети, 2006-2007 р.н. це мінікадети. Чемпіонати України саме так і гратимуться. І 2005 гратиме восени і навесні на Ч.У. з 2003 роком. Цього року з категоріями все ок)))

 15. Аноним

  Таня займається окозамилюванням,а ще й живе по китайському календарю! Так хочу наголосити,що на чемпіонаті України будуть грати 2006-2007 роки,але на слідуючий рік!!! А це ще 2017 рік,шановна! Подивіться категорії за рік з інших турнірів! Не вже ж ви рахуєте,що ви можете так цинічно брехати на цілу Україну??? Так напишіть свої прізвища! Нехай вас знають усі!!! Ганьба!!!

  1. Таня

   Шановний! Граємо не один рік;)
   І, як не дивно, по китайському календарю)))))) і нічого, фнту і мінмолодьспорт за)))))
   У жовтні буде Ч.У. по кадетам. Роки 2003-2005. Ви недавно бачу в тенісі)))))))

 16. Петро

  Та вони все брешуть і викручуються! А турнір під себе підтосовують. Куди федерація дивиться???

 17. Аноним

  Ну и баталии здесь развернулись! И при чем здесь Федерация? Правильно написано: турнир в первую очередь — коммерческий! Поэтому если кого-то что-то не устраивает, то сидите дома! А писать ГАНЬБА и обвинять организаторов в том, что они хотят видеть в призерах своих спортсменов, когда еще не известен список участников —- просто ГЛУПО!!!!

 18. Аноним

  Ганьба тільки за то,що вони не хочуть визнати,що в нечесних умовах спортсмени! Комусь приходиться боротися постійно із старшими.Не пишіть дурь,а поясніть дітям….

 19. Таня

  І тут, на сайті, не організатори виставляють інформацію ( якщо хтось не знає досі). Цей сайт — власна ініціатива дідуся одного зі спортсменів. Зробила людина добро всім — вчасно про все інформує, інфу дістає. Якщо бажаєте донести думку організаторам, то їм треба телефонувати і писати туди, де зазначено в положенні 😉
  А Admin тут ні до чого.
  Особисто від мене, дякую Вам, Андрію, за роботу!

 20. Аноним

  Яка різниця чи із сайту, чи по телефону до правди йти. Адже ж такі як ви всерівно дідусям уже донесли. А ви пробуєте відбріхуватись….

 21. Петро

  Та всі розуміють,що це заказний турнір,підлаштований під своїх…»дали дорогу» І як правило не зпрацює!

 22. Аноним

  Дам комент Тані. Ви не цікаві нікому уже давно.Спортсменами не прикривайтесь,вони молодці! Скажіть: є хоробрість визнати і написати, що маніпуляція із категоріями спеціально зроблена для своїх…. Таня як ваше прізвище?

 23. Аноним

  Подивіться! Жодних коментарів на інших тур Строкатова,Карпат,Лірс….Світязь! А тут…? І знаєте чому? І ще є наглість…. Вам дітей не шкода???!

  1. Таня

   Договоріть чому. Бо мені теж цікаво. Я не маю ЖОДНОГО відношеня до цього турніру! І до будь-якого іншого не маю відношення))). Я живу далеко звідти ))
   Мій малий грає в таких же умовах, як всі інші. І жодних проблем. Не завжди є медалі. Щастя не в медалях. А ви своїми великими амбіціями намагаєтесь обгадити і принизити інакодумців.
   Нам теж не все завжди подобається. Проте їдемо на турніри. Бо це гарний досвід.
   А стосовно мого прізвища, то це лише Вас цікавість і амбіції гризуть. Бо тут, бачте, якась Таня не згодна Вами)))

  1. Rohatyn girl?

   Що точно не виліковне, це вміння хамити і ображати жінку! Щиро шкода Вас, стільки злості) Мабуть, самовиразитись просто по-іншому не можете!

 24. Аноним

  В 2016 году были такие возраста 2002-2003, 2004-2005, 2006 и мл., а в сейчас 2003-2005, 2006-2007, 2008 и мл. А должно быть так: 2003-2004, 2005-2006, 2007 и мл.

 25. Олександр Мельничук

  Шановний «ображений і не задоволений анонім», я Мельничук Олександр з м.Чернівці, батько Максима Мельничука, хлопчика 2005-го!!!!!! року народження!!! Так саме 2005-го!!!!!!
  Спішу вас розчарувати і надіюсь достукатись ( якщо це ще можливо).
  По перше, з року в рік змінюються вікові категорії. Хтось з міні-кадетів перехотить в кадети а хтось з кадетів у юніори. І це придумали не в Рогатині!) А турнір «Роксолани» має правильні вікові категорі,ї так як, з нового сезону саме так і будуть гратись всі ЧУ і Дитячі ліги.
  По друге, мій син 2005-го, грає весь час зі старшими. На деяких турнірах грав навіть по 1999-му. І нічого!!! Минулого року він грав Дитячу лігу по 2002-му з двома хлопчиками які 2004-го!!!! року народження і зайняли друге місце!!!!! Допоможу вам порахувати, це по 2 і 3 роки різниці, і також нічого!!!
  По третє, федерація не сміється з кубку «Роксолани» а йде на поступки бо в ці дати назначили перший тур дитячої ліги а потім перенесли. Перенесли саме ДЛ а кубок «Роксолани»
  Черверте, не переживайте ви так чи хтось приїде на не ваші змагання. Я особисто вже знаю, що підтвердження дали з Києва 4 тренера, білоруси, від нас з Чернівців буде делегація, молдованам і полякам відправлені запрошення.
  П’яте, пане «Анонімус» скажіть будь-ласка чи ви колись організовували великий турнір??? Я організовував!!! Скажу вам, що більше не хочу. Це дуже великий труд!!!
  Якщо у вас є якісь особисті образи на Верб’яного З.М, то можу дати його номер. Скажіть це все йому в лице і не потрібно тут лити бруд на всіх підряд!!!
  Якщо у вас є притензії і до мене то можете і мені подзвонити-095 824 04 34

 26. Мельничук Олександр

  P.S. З великим задоволенням відвідаю цей турнір. Так, мій син буде грати по 2003-му!!! І надіюсь всеодно буде претендувати на медалі!!!Якщо не вийде, то нічого страшного. Це не зашкодить. Він здобуде досвід, зустрінеться зі своїми друзями, гарно проведе час. А я в свою чергу, висловлю велику подяку організаторам за проведені труди!!! І також побачу багато друзів!!!

 27. admin Автор записи

  Можливо, Анонім дуже хоче отримати медалі, тому він намагається висловити якійсь протест. Але йому слід знати, що будь-яка медаль так просто не дається, і розраховувати на те, що приїдуть слабші та менш досвідчен гравціі, не варто. Майстерність будь-якого тенісиста зростає у боротьбі саме з сильним, а не зі слабим гравцем!

 28. Мельничук Олександр

  Можливо і так Андрію. Тоді хай наш Анонім придставиться і розповість про свою дитини і ми будемо знати куди його запрошувати. КУПИМО КУБКИ для них а не грошові призи і грамоти як в Рогатині о_О

 29. Микола

  На ображених воду ллють,або щось інше… Сам Верб’яний молодець! А ті,що зробили маніпуляцію з вік. категоріями( під когось…?!) просто нечесні… Розумієм на організаторів зробили вони ж тиск… Звертаюся до таких до таких як Мельників та йому подібним: досвід здобувається на будь- яких змаганнях! Перед тим як щось писати,треба знати що писати! А в даному випадку «вкрали» можливість у двох категоріях чесно,справедливо виступити на турнірі! І все!!! І якби зразу вони визнали що це зробили свідомо,то повірте не було б цих різних коментарів…. Круговою порукою,підлабузництвом нас не здивувати.Повірте, враження у багатьох негативне! Тепер ви розумієте, що справа не в МЕДАЛЯХ!

 30. Аноним

  Як є,так є… Нехай кожен подумать і зробить про себе висновки. Якщо не правильно,то на їхній совісті і їм з тим жити! Хай діти змагаються. А справедливость- восторжествует!

 31. Мельничук Олександр

  Пане Микола, не Мельників а Мельничук. Я так і писав про досвід. Згідний з вами, що потрібно знати, що писати. Вкрали? В кого? Хто робив маніпуляції? Та ви навіть не знаєте про кого ведети мову. Їм не має чого визнавати, вони організатори і вони мають повне право на свій лад все зробити. Люди організовують а ви шукаєте до Чого пристрілітись. Візьміть і проведіть такий турнір а потім тут розводьте дискусію. Я впевнений на 100% що ви ні на грам не знаєте як провести такий турнір. Якби ви хочаб раз проводили такі змагання то ви таких дурниць не писали б.
  P. S. Вашому юному спортсменові бажаю успіхів і перемог. Game over….

 32. Аноним

  Дискусія виникла із- за двох перших коментарів! Запитали чому? Відповіште: бо ми так хочемо! А не дурь писати…Хто,що проводив,організовував- не вам судити. Там є коментар: після списку учасників все стане ясно! Якщо пишуть,значить не байдужі Всім учасникам здоров’я та успіхів!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.