Анонс турніру Буднікова 2019

Розпочинається традиційний щорічний турнір з настільного тенісу пам’яті Миколи Буднікова.  Він завжди проходить у червні в місті Рівне. Організатори турніру – родичі Буднікова, зокрема, син Олександр, а також друзі, які таким чином ушановують пам’ять свого товариша, котрий багато зусиль приклав для розвитку настільного тенісу на Рівненщині. Змагання розпочнуться 8 червня, залишилося буквально пару днів, але ще можна встигнути зареєструватися. Місце проведення змінилося: місто Рівне, вулиця Фабрична, 7, приміщення ДЮСШ №4.

На цей турнір традиційно збираються усі рівненські гравці, але, крім них приїжджає багато гостей з Волинської, Тернопільської, Хмельницької області. В минулі роки тут побувала навіть делегація з Білорусі.

Володар кубка Буднікова 2018 Генадій Чорноусько

Див. про турнір Буднікова минулих років:

Турнір цікавий, з хорошим призовим фондом. Він призначений, в основному, для дорослих тенісистів, але можуть приїхати й діти, які мають непоганий рівень ігри або рейтинг. Усю решту інформації можна прочитати в Положенні турніру.

Посилання на сторінку у Фейсбуці Олександра Буднікова

Положення турніру

Анонс турніру Буднікова 2019: 1 комментарий

  1. Денис

    В один термін проводится Нафтуся в Трускавці і Буднікова в Рівне. Як бути ,розірватися? Чому не можна рознести хочаб на тиждень? Чому? А потім ціле літо жодного турніру

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.