Анонс турніру для кадетів і мінікадетів у Києві в серпні

29 серпня запланований турнір «CADETS & MINICADETS SETKA CUP OPEN-2020» з настільного тенісу. Місто проведення – Київ. Організатори – Setka Cup і клуб настільного тенісу «Гурман».

Судячи по Положенню, змагання обіцяють бути дуже цікавими. На них запрошуються команди мінікадетів і кадетів. Рівень гравців повинен бути якомога вищим, тому що із наданих заявок відбиратимуть для участі тільки вісім команд. Критерій відбору – поточний рейтинг гравця. Сума рейтингу у чотирьох членів команди не повинна перевищувати 100, але і маленькою не може бути, тому що команда не витримає конкурсу. Замовлення слід подати до 20 серпня.

У Положенні не написано, із яких міст і областей можуть бути спортсмени, але я вважаю, що це турнір для всіх бажаючих. Крім киян, можуть досить гідно виступити молоді гравці з Харкова, Одеси, Вінниці, Дніпра, Львова. У цих містах є багато юних тенісистів з достатньо високим рейтингом.

Але кияни і самі можуть набрати вісімку чудових команд! Завдяки сайту ligac.io, можна визначити ресурси столиці з настільного тенісу в мінікадетських і кадетських категоріях (Див. табл. внизу):

Рейтинговані кадети і мінікадети Києва

Тут, правда, бачимо, що кадетів достатньо багато, а ось рейтингованих мінікадетів і мінікадеток малувато… 🙁  Див. також Результати чемпіонату кадетів України

Більш детально про змагання можна прочитати на Фейсбуці, на сторінці «Заходи: 2020 | Setka Cup Open cadets & minicadets». А також у Положенні, яке розміщено нижче.

Змагання проводяться в приміщенні клубу настільного тенісу «Гурман», звідки будуть організовані онлайн-трансляції. Для призерів передбачені високі преміальні (нагороджуються перші п’ять команд). Участь у турнірі – безкоштовна (вступного внеску немає).

Див. також: Де пограти в Києві у настільний теніс

Будемо з нетерпінням чекати новини з Києва про відбір команд та про результати турніру! 🙂 Новий формат проведення дитячих змагань, безсумнівно, посприяє подальшої популяризації настільного тенісу в Україні, вихованню нових, перспективних молодих тенісистів.

До речі, нещодавно тут же, в клубі «Гурман» уже відбувся тенісний турнір за новим форматом. До участі також запрошувалися команди, які складалися з дорослих і молодих тенісистів. Незвичний турнір сподобався багатьом уболівальникам настільного тенісу. Див. матеріал: Setka Cup Open – командный турнир 2020 года.

Положення турніру кадетів і мінікадетів

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.