Анонс турніру «Кам’янецька весна-2020»

19-22 березня 2020 р. відбудеться черговий турнір «Кам’янецька весна», який щорічно проводиться у Хмельницькій області. Він вже є достатньо відомим в Україні, особливо в її західних областях, і кількість його учасників неухильно зростає рік від року. Приймає спортсменів Кам’янець-Подільський національний університет ім. І. Огієнка, в якому створені відмінні умови для змагань високого рівня. На турнір запрошуються дорослі тенісисти, а також діти і юнаки, відповідно до Положення.

Як мене повідомили, вже відправлені запрошення і до сусідньої Молдови, звідки до Кам’янцю кожен рік приїжджають гравці різного віку. Особливо чисельною є категорія молдавських дітей, які постійно відшукують себе нових гідних суперників. До речі, вони завжди домінують на кам’янецьких турнірах, де їм поки що не потрапляли на шляху сильні українські тенісисти.

Увага! Посилання на Фейсбук-подію ТУТ

У 2019 році переможцями стали Крісті Тудорян, Анастасія Яворська і Вікторія Бачу (всі Кишинів). Однак непогано виступили у своїй віковій категорії гравці з Івано-Франківщини (Тисменниця) і Хмельниччини (Красилов).

Минулорічні призери у дівчат

Як змагання для ветеранів, «Кам’янецька весна» також достатньо приваблива. Останній турнір продемонстрував наявність сильних дорослих тенісистів з восьми областей України. Багато дорослих рейтингованих тенісистів має й сама Хмельниччина (більше 40 чоловік і жінок різного віку!). Усі вони завжди приїжджають сюди на змагання. У 2019 році переможцем головного, ВІП, турніру став Іван Архіпов (Хмельницький).

Організатори турніру завжди йдуть на зустріч учасникам, надаючи для них можливість отримати недороге житло на час змагань.

Увага! Змагання – рейтингові, а означає, що всі дорослі учасники з України повинні попередньо здати членські внески до ФНТУ! Дітям не потрібно. У минулому році членські внески приймали прямо на змаганнях.

Положення турніру

Анонс турніру «Кам’янецька весна-2020»: 2 комментария

  1. admin Автор записи

    Я поставил! Вы тоже там можете поставить ссылку на мой анонс! 🙂

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.