Анонс турніру «Кубок Хорт-2021»

Знов запрошує Запоріжжя! Відомий клуб настільного тенісу «Хорт» проводить традиційний, щорічний турнір. Дитячі змагання плануються у період з 18 по 19 вересня 2021 р. Головний суддя – Марія Войтехова. Місце проведення: клуб «Хорт». 🙂 Див. регламент нижче.

Запорозькі спортсмени постійно організовують дитячі змагання і тим самим дають можливість підняти свою майстерність усім бажаючим. У спортивному клубі «Хорт» працюють тренери Тимур і Марія Войтехови, які «заряджені» на виховання нових зірок настільного тенісу.

Умови, які створені у клубі, дозволяють проводити змагання будь-якого всеукраїнського рівня. І тут регулярно відбуваються тури Суперліги України, вищої ліги, першої та регіональних ліг. Значна увага приділяється дитячим турнірам, і тому «Хорт» часто приймає чемпіонати України серед дітей шкільного віку.

Щорічно проводиться в Запоріжжі «Кубок Хорт». Див. матеріали останніх років: Результаты Кубка «Хорт-2019». У 2020 році його не організовували через пандемію коронавірусу.

Відеозвіт про «Кубок Хорт-2019». Див. також про відкриття клубу «Хорт» у 2018 році.

Запоріжці з задоволенням організовуються турніри у своєму клубі, але й самі не сидять на місці. У цьому році молоді гравці завоювали призи у Вознесенську (Миколаївська обл.) та у Покровську (Донецька область). Зараз їхні тенісисти – Кишко Тетяна, Ячмєньова Iрина, Ячмєньова Юлія, а також Руденко Руслан – приймають участь у турнірі в Києві – Ukraine Kids Open — 2021.

У цей раз запорізькі тенісисти чекають на вас! Приїжджайте і пробуйте свої сили у боротьбі з вихованцями тренерів клубу «Хорт»! 🙂 Див. запрошення на змагання на сторінці Фейсбуку.

Регламент турніру «Хорт»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.