Анонс турніру «Кубок Роксолани»

У місті Рогатин Івано-Франківської області з 16 по 19 вересня 2021 року відбудеться великий турнір з настільного тенісу «Кубок Роксолани». Змагання розраховані на дітей та юнаків. Наймолодша категорія – 2012 р.н. та мол. Усього передбачено три вікових групи (див. більш детально у Положенні наприкінці статті). Запрошуються усі бажаючі: турнір відкритий для всіх областей України, а також для зарубіжних гостей.

«Кубок Роксолани» є поки що одним із небагатьох турнірів, які знаходяться, образно кажучи, «на плаву». Кубок проводиться щорічно, традиційно восени. Завжди сюди приїжджають усі майстровиті тенісисти західних областей, а також юні спортсмени з Києва, Одеси, Запорізької, Черкаської, Дніпропетровської та інших областей.

Назар Третяк — чемпіон України 2020 р.

У Рогатині є цілих дві школи з настільного тенісу, які в доброму сенсі слову конкурують між собою. Вихованці міста неодноразово займали призові місця на кадетських та мінікадетських чемпіонатах України останніх років. Найвідомішим місцевим тенісистом, шлях у настільному тенісі якого розпочався саме в Рогатині, є Назар Третяк. Зараз він потрапив до складу національної збірної України з настільного тенісу. Тепер після нього в Рогатині загоряються нові юні зірочки – Матвій Третяк, Маркіян Третяк, Тетяна Пукало, Віталіна Семенька, Вікторія Коваль. Див. результати чемпіонату України 2021 року.

Крім сильних тенісистів, «Кубок Роксолани» приваблює й добрими умовами для змагань. У Рогатинській ДЮСШ Івано-Франківської обласної ради, де буде проходити турнір,  є чудова спортивна зала та вистачає місця, щоб зручно розташувати всіх учасників. Неподалік знаходяться декілька готелів, де можна розміститися для проживання.

Тетяна Пукало — призерка «Ukraine Kids Open-2021».

До речі, молоді рогатинці не сидять на місці, а їздять по всій Україні для участі в різних змаганнях. Див. Кубок Строкатова во Львові. Нещодавно Тетяна Пукало стала призеркою в Чернігові на «Ukraine Kids Open-2021». Тепер івано-франківські тенісисти запрошують в гості до себе! 🙂

Положення турніру та програма змагань,  що  планується

Анонс турніру «Кубок Роксолани»: 2 комментария

  1. Максим

    Даже сподіваємось, що результати Міжнародного турніру будуть вчасно введені у Ligas. Нажаль попередня статистика введення результатів турнірів які веде суддя міжнародної категорій не втішна.
    Найближчі змагання де цей рейтинг буде потрібен «Дитяча ліга» 2007 р.н.
    Дуже сподіваюсь що робота над помилками зроблена.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.