Архивы
НАША МЕЧТА — ВЫСТУПИТЬ НА ОЛИМПИЙСКИХ ИГРАХ!

Небагато часу залишилося до початку крупного турніру в Донецькій області. Меморіал пам’яті гравця та тренера із міста Покровська проводиться тут щорічно. Мікаел Володимирович Оганесян – перший майстер спорту з настільного тенісу на Донеччині, тренер, який усе своє життя присвятив навчанню дітей та зробив багато добрих справ для розвитку спорту в регіоні. У цьому році турнір пройде з 8 по 12 січня 2020, і на нього запрошуються всі вікові категорії. Більш детально див. у Положенні.

Про турнір пам’яті Оганесяна сайт «Наш теніс» писав неодноразово. Сюди намагаються приїздити багато тенісистів східних областей, а також завжди запрошуються бажаючи з будь-яких інших міст. Також, як видно із Положення, певна частина ігрового часу буде відведена для спортсменів з інвалідністю.

Приємно подивитися на відео, що представлено в цих публікаціях. Це вже історія. Цілий ряд молодих тенісистів за два роки значно добавили у своїй майстерності, добилися високого рейтингу. На Донеччині виховано декілька молодих тенісистів, які завойовували чемпіонські звання, ставали призерами республіканських змагань.

Див. настільний теніс у Донецькій області.

Контактна особа в період підготовки до змагань – Вікторія Кацюба. Телефон та її електронна пошта вказана в Положенні. Прохання – заздалегідь надати заявки, підготувати документи на учасників. За шість днів до початку змагань вирішити питання щодо розміщення, таку інформацію також можна отримати через Вікторію.

Положення турніру Оганесяна

4 Responses to Анонс турніру пам’яті М. Оганесяна в Покровську

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Copyright © 2013. Сайт "Наш теннис". При копировании текста ссылка на оригинал обязательна!