Анонс турніру пам’яті М. Оганесяна в Покровську

Небагато часу залишилося до початку крупного турніру в Донецькій області. Меморіал пам’яті гравця та тренера із міста Покровська проводиться тут щорічно. Мікаел Володимирович Оганесян – перший майстер спорту з настільного тенісу на Донеччині, тренер, який усе своє життя присвятив навчанню дітей та зробив багато добрих справ для розвитку спорту в регіоні. У цьому році турнір пройде з 8 по 12 січня 2020, і на нього запрошуються всі вікові категорії. Більш детально див. у Положенні.

Про турнір пам’яті Оганесяна сайт «Наш теніс» писав неодноразово. Сюди намагаються приїздити багато тенісистів східних областей, а також завжди запрошуються бажаючи з будь-яких інших міст. Також, як видно із Положення, певна частина ігрового часу буде відведена для спортсменів з інвалідністю.

Приємно подивитися на відео, що представлено в цих публікаціях. Це вже історія. Цілий ряд молодих тенісистів за два роки значно добавили у своїй майстерності, добилися високого рейтингу. На Донеччині виховано декілька молодих тенісистів, які завойовували чемпіонські звання, ставали призерами республіканських змагань.

Див. настільний теніс у Донецькій області.

Контактна особа в період підготовки до змагань – Вікторія Кацюба. Телефон та її електронна пошта вказана в Положенні. Прохання – заздалегідь надати заявки, підготувати документи на учасників. За шість днів до початку змагань вирішити питання щодо розміщення, таку інформацію також можна отримати через Вікторію.

Положення турніру Оганесяна

Анонс турніру пам’яті М. Оганесяна в Покровську: 4 комментария

  1. Олег Февралев

    Немного смущает, что ВСЕ группы (и женщины в том числе) начинают в 10-00. Кстати, электричка из Днепра (если не опоздает прибывает вначале двеннадцатого…)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.