Анонс турніру Роксолана-2019

Ім’я видатної історичної постаті – Роксолани – продовжує бути популярним серед українців! Дружина турецького султану, керівник величезної імперії, безперечно, є гордістю наших співвітчизників, а особливо – мешканців міста Рогатин, що розташоване на Івано-Франківщині. Впевнений, що будь-яка представниця цього міста хоч і є нібито непомітною, але в душі здатна на будь-які грандіозні справи! 🙂

Турнір на честь Роксолани проходить у Рогатині щорічно. У цьому році – з 20 по 22 вересня. Положення турніру дивіться у кінці статті.

Див. Рогатин – історичне місто

Запрошуються юнаки та дівчата 9-14 років та молодші. Змагання – індивідуальні. Призери нагороджуються медалями та грамотами (переможці – кубками), які надає Рогатинська міська рада.

Представники нашого клуба неодноразово були в Рогатині на цьому турнірі, і слід відмітити, що тут завжди створюються відмінні умови для змагань. Власне приміщення спортивної школи (ДЮСШ Івано-Франківської обласної ради) є неординарною спорудою і уявляє собою зразок продуманого та творчого підходу до спорту. Див. фото про ДЮСШ.

Третяк Назар

Організатори змагань завжди дуже чітко проводять турніри, своєчасно подають результати на обрахунок рейтингу. Особлива увага приділяється розміщенню учасників, для яких винаходяться певні пільги.

Див. деякі історичні фотографії

Взагалі настільний теніс у Рогатині стрімко зростає, і зараз тут з’явилося немало добрих спортсменів. Назар Третяк (15 років) входить до складу юнацької національної збірної України. Назарій Кіщук (15 років, рейтинг ФНТУ 44.7) у минулому році разом з Назаром Третяком став переможцем Дитячої ліги. Див. Підсумки сезону 2018-2019.  Підвищується майстерність й інших тенісистів, яких можуть побачити гості, коли приїдуть на «Кубок Роксолани». Серед них призери українських турнірів: Матвій Третяк, Маркіян Третяк, Олег Ладим, Софія Микитюк, Тетяна Пукало.

Див. настільний теніс в Івано-Франківської області

Отже, змагання у Рогатині передбачаються дуже напруженими, з великою кількістю сильних гравців. Участь у такому турнірі значно підвисить досвід юних тенісистів, загартує їх для майбутніх перемог!

Положення турніру

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.