Анонс турніру у Вознесенську в жовтні 2021

ДЮСШ міста Вознесенськ Миколаївської області знов запрошує дітей та молодь на змагання з настільного тенісу. Вони пройдуть 15-16 жовтня 2021 р. На цей раз головною метою турніру є випробування тенісистів кадетського віку перед чемпіонатом України для спортсменів 2007 р.н. та молодше, який відбудеться у місті Запоріжжя 27-31 жовтня 2021 року.

Вознесенська ДЮСШ має значний досвід проведення турнірів з настільного тенісу, який накопичується раз за разом. Сюди приїжджають тенісисти майже з усієї України, але переважним чином – з півдня та південного сходу. Останнім разом були гості з Одеської, Кіровоградської, Миколаївської, Черкаської, Запорізької областей. Див. матеріал: Турнір у червні 2021. Формат змагань та контингент тенісистів влаштовує багатьох тренерів. Вознесенська ДЮСШ продовжує запрошувати й інші регіони для участі у своїх змаганнях.

Призери минулого турніру із Запоріжжя, Умані та Вознесенська

Див. посилання: усі минулі турніри у Вознесенську

Зараз, на турнірі у жовтня, є можливість перевірити своїх кадетів перед чемпіонатом України і встигнути ще зробити корективи в їх ігру. Крім тенісистів кадетського віку, Вознесенськ проводить також окремий турнір для мінікадетів (спортсменів 2011 р.н. та мол.).

Див. також: Настільний теніс у Миколаїві та Миколаївської області.

Цей турнір — рейтинговий, а це значить, що є можливість зарабити рейтингові очки перед чемпіонатом України.

Відповідно до запрошення, організатори турніру в Вознесенську на цей раз пропонують інформацію не тільки по розміщенню, але й з надання послуг харчування. Див. Положення.

.

Положення турніру у Вознесенську

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.