Анонс турніру в спортклубі «Демос», вересень 2019

У вересні в місті Кременець Тернопільської області відбудеться дводенний турнір з настільного тенісу. Ініціатор та організатор змагань – відомий спортивний клуб «Демос». На змагання запрошуються тенісисти будь-якого віку. Дата проведення – 14-15 вересня. Це вже восьмий турнір, який організовується у Кременці щорічно.

Тенісисти Тернопільської області добре знають про ці змагання та очікують на них. Крім того, з кожним роком збільшується аудиторія іногородніх гравців. Кременець розташований на стику декількох областей. Поруч розташовані Львівська, Рівненська, Хмельницька області. З багатьох міст добиратися до Кременця дуже зручно.

4 вересня відсвяткував свій день народження Голова Спортклубу «ДЕМОС» та районної федерації настільного тенісу
Демко Зіновій Теодорович. Приєднуємося до привітань!

Умови проведення змагань у клубі дуже пристойні. Великий світлий зал, професійні столи. Усі тенісисти, що побували в Кременці, задоволені прийомом гостей. Безпосередньо у спорткомплексі розташований готель, де можуть зупинитися усі приїжджі тенісисти. Більш детально про спортклуб «Демос» можна подивитися на відео (див. унизу).

Див. також відеоканал в Ютубі

Розміщую Положення турніру, де висвітлені основні моменти. Головна контактна особа – Бондар Валентин, телефон: 063-874-66-50.

Призери турніру нагороджуються медалями, грамотами та грошовими преміями. Турнір — рейтингований (рейтинг ФНТУ). Обрахування проводиться своєчасно.

Положення турніру «Демос»

Відео спортклубу «Демос»

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.