Анонс турніру «Юність Поділля 2019»

Юность ПодилляМолоді тенісисти мають можливість прийняти участь у турнірі з настільного тенісу «Юність Поділля 2019», який буде проходити у Хмельницькій області 17 лютого. Місце проведення – спортивна школа міста Красилів, тривалість проведення – один день. Див. Положення (внизу статті). До участі запрошуються гравці з будь-якого регіону України, але вже відомо, що згоду на участь дали представники Вінницької та Тернопільської областей. Безперечно, що приїде багато юних тенісистів і з самої Хмельниччини.

Турнір цікавий, і він вже неодноразово тут організовувася. Див. матеріал Результати змагань «Юність Поділля 2018».

У цьому році перевагою є те, що турнір пройде в оновленій спортивній школі Красилова, де створені відмінні умови для настільного тенісу.

У розпорядженні юних спортсменів будуть два зали для настільного тенісу – червоний та синій (разом 15 столів), тому змагання не затягнуться, а будуть проведені максимально організовано. Крім того, залучена достатня кількість суддів.

Див. також: Як проїхати в Красилів на тенісний турнір?

До участі запрошуються спортсмени вікових категорій: 2002-2004 р.н., 2005-2006 р.н., 2007-2008 р.н., 2009 р.н. та молодше.

Значну турботу про турнір виявила місцева влада міста Красилів, яка, як стало відомо, придбала для учасників нагороди – медалі, кубки та грамоти. Це означає, що з учасників не будуть збирати зайві гроші, або вступні внески. Цей турнір, безперечно, є важливою подією у спортивному житті Хмельниччини. Ініціаторами змагань виступили ФНТ Хмельницької області та дирекція ДЮСШ міста Красилів.

Турнір нерейтингований, але, якщо приїде значна кількість сильних гравців, то в робочому порядку (разом з тренерами на нараді) буде поставлено питання про проведення рейтингованої частки змагань (в окремих категоріях). У цьому випадку цим учасникам треба буде оплатити обрахунок рейтингу  ФНТУ (десь приблизно 20-30 грн.).

Положення турніру Юність Поділля

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.