Анонс турніру з настільного тенісу пам’яті Якутовичів у 2021 році

Турнір у Запоріжжі пам’яті тренерів з настільного тенісу Ф.А. Якутовича і О.Ф. Якутовича буде першим всеукраїнським турніром в 2021 році (початок з 5 лютого). Зараз спостерігається певне послаблення епідемії коронавіруса, і, скоріш за усе, цей турнір пройде своєчасно і без зривів. Організатори змагань вже повним ходом готуються до прийняття гостей. Безумовно, будуть також дотримані усі протиепідемічні міри, які рекомендуються зараз МОЗ України для проведення масових заходів.

Турнір з настільного тенісу пам’яті Якутовичів є одним із найстарших в Україні, і у цьому році він проводиться в двадцятий раз, тобто є ювілейним! Цікаво, що в 2020 році запорожці встигли його організувати до введення тотального карантину в усій країні, а в 2021 році він проходить в умовах значного покращення ситуації, майже відразу після локдауну. Можна сказати, що від турніру до турніру промайнув цілий рік, який ми прожили в умовах суворого режиму карантинних заходів. 🙂

Турнір-меморіал Якутовичів, як і завжди, буде проводитися в декілька етапів. Перший: з 5 по 7 лютого грають діти (чотири вікових категорії – 2011 р.н. і молодші, 2009 р.н. і молодші, 2007 р.н. і молодші, 2005 р.н. і молодші).

Зал «Хорт» під час змагань

На другому етапі грають дорослі: ветерани 40-49 років, ветерани 50-59 років, ветерани 60 років і старше. Змагання ветеранів відбудуться 13 лютого. А 14 лютого грають жінки (без урахування віку).

На третьому етапі (20-21 лютого) планується зібрати найсильніших чоловіків (також без урахування віку). Тут можуть прийняти участь будь-які бажаючі (див. Регламент унизу).

Змагання будуть проходити в приміщенні спортивного клубу «Хорт». Головний суддя змагань — Войтехова Марія. Ще один цікавий момент: відповідно до умов карантинних заходів, цей турнір буде проходити без присутності уболівальників. Це вимушений крок.

Організатори готують місця в хостелі для проживання іногородніх спортсменів. Є можливість розміщення в готелях міста Запоріжжя. Телефони організаторів і відповідальних осіб за прийняття гостей є у Регламенті. Членські внески повинні бути обов’язково проплачені.

Призери минулорічного турніру

Запоріжжя запрошує усіх тенісистів України прийняти участь в ювілейному, двадцятому, турнірі памяті Ф.А. і О.Ф. Якутовичів! 🙂

Див. результати турнірів за настільного тенісу минулих років:

Положення турніру з настільного тенісу

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.