Анонс турніру з настільного тенісу у Вознесенську, червень 2021

Вознесенськ традиційно виступає містом, яке активно займається організацією і проведенням всеукраїнських турнірів. Якщо згадати історію, то тут у свій час побували, напевно, майже всі члени національної юніорської збірної України, які зростали на початковому етапі свого спортивного становлення. Зараз вони вже дорослі, але, коли були малі, то усі пройшли через Вознесенськ! 🙂 Адміністрація ДЮСШ має можливість і бажання брати на себе такі клопоти,  і тут завжди ради гостям. Турніри у Вознесенську – хороша школа для підвищення майстерності дітей та молоді.

Коронавірусна «епоха» призупинила діяльність спортивних організацій, в тому числі, й у Вознесенську, але тепер, у період послаблення вірусу, турніри знов проводяться у тих місцях, де вони й проходили раніше. На сайті «Наш теніс» неодноразово виставлялися анонси і результати змагань у Вознесенській ДЮСШ. Архів див. ТУТ

2015 рік: Настя Хачатурова із Кривого Рогу — золота медаль!

Новий турнір розпочинається 17 червня 2021 р. і буде іти два дні. Це вже добре, що змагання проводяться після шкільного навчання, у період канікул. 🙂 Два дня можна побути в Миколаївської області, а далі їхати собі на відпочинок до Одеси і до Затоки, які розташовані у географічному плані практично поруч (приблизно 200 км, є залізничне та автобусне сполучення). 🙂 Див. про турніри в Затоці

Запрошуються діти п’яти вікових категорій. Більш детально про розподіл категорій див. у Положенні внизу.

Хочеться нагадати також усім, хто планує їхати на змагання, про правила поведінки на турнірі. Можливо, за два роки карантину трохи підзабулися ті положення порядності і ввічливості, яких треба дотримуватися на будь-яких виїзних турнірах.

Загальноприйняті правила:

По-перше, заздалегідь зареєструйтеся. Зараз є електронна пошта, за якою можна підтвердити свою участь у змаганнях. Якщо щось не виходить уже після реєстрації, слід повідомити про це адміністрацію турніру. В інформації внизу прикріплені номери телефонів організаторів і є адреса електронної скриньки.

По-друге, під час змагань не треба тиснути на суддю, тим більш, якщо ви недосконало знаєте правила настільного тенісу. Організатори турніру у Вознесенську – досвідчені і толерантні фахівці, які намагаються робити все так, як треба за правилами.

По-третє, не намагайтеся «прискорити» змагання. Якщо ви приїхали на турнір, це означає, що ви підтвердили свою участь відбути усі заплановані заходи, як кажуть: «від корки до корки».

2018 рік: Олександр Стібель з Донецької області — золота медаль, Пилип Колойденко із Одеси — срібна!

Якщо ви бачите, що так у вас не виходить, то краще не їдьте. Не треба потім нервувати судів, організаторів, інших батьків, інших спортсменів. Іноді буває таке, що не можуть дочекатися навіть нагородження і залишають турнір без фото і без церемонії нагородження, яка, до речі, дуже важлива саме для дітей та їх мотивації у спорті.

По-четверте, попіклуйтеся самі про свої білети і розміщення. Адміністрація, конечно, вам зможе трохи допомогти і чимось порадити, але головний і основний тягар – на вас. Країна наша велика і переміщатися по ній не завжди зручно і легко, але така доля усіх всеукраїнських змагань: хтось приїжджає зблизька, а хтось – здалеку… 🙂 Організатори надали (див. унизу) список готелів міста та їх телефони.

Положення турнір  з настільного  тенісу

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.