Анонс турніру з настільного тенісу «Юність Поділля-2020»

З 29 лютого по 1 березня 2020 року у місті Красилів Хмельницької області організовується черговий турнір «Юність Поділля». Він проводиться щорічно, і на нього запрошуються діти з будь-яких областей України. Ці рейтингові змагання відбудуться у чотирьох вікових категоріях: 2003-2005 р.н., 2006-2007 р.н., 2008-2009 р.н., 2010 р.н. та молодше.

Історія турніру говорить про те, що він був започаткований як регіональний, тобто для молоді Хмельницької області. Однак у 2019 році змагання набули вже статусу всеукраїнських. У минулому році прибули тенісисти Вінницької області, а в цьому, як сподіваються організатори, приїде набагато більше дітей з інших областей.

Переможці в старшій категорії минулорічного турніру

Умови проведення змагань в Красилові дуже відмінні. Два великих спортивних зали можуть одночасно прийняти велику кількість тенісистів. Два роки поспіль тут проводяться тури Суперліги України, що свідчить про зростання Красилова як одного з центрів настільного тенісу.

Див. У Красилові відкрився новий центр настільного тенісу

У цьому році «Юність Поділля» буде проводитися в дещо іншому форматі. Додаткове організовуються парні змагання. У перший день буде проведені поєдинки в індивідуальному розряді, а наступного дня, 1 березня, – в парному.

Для іногородніх можливо розміщення на ніч в готелі, який працює при спортивному комплексі. Вартість проживання – нижче ринкової. Усі деталі можна отримати за телефонами організаторів змагань (див. Положення).

Положення турніру «Юність Поділля»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.