Анонс турніру Змунчило-Блонського 2018

У Луцьку в період з 30 листопаду по 2 грудня 2018 року відбудеться черговий щорічний турнір-меморіал В.І. Змунчило і К.М. Блонського – відомих спортивних діячів Волині. Турнір призначений для дітей та юнацтва. Запрошуються спортсмени будь-яких областей. Вікові категорії вказані у Положенні.

У програмі меморіалу тільки індивідуальні змагання. Але, за усталеною традицією, у кінці турніру підводяться підсумки для команд від областей (міст).

До участі щорічно залучаються іноземні спортсмени – тенісисті Польщі та Білорусі. У минулому році прибуло немало гравців із Бресту, які завоювали багато нагород, а команда від Білорусі зайняла друге командне місце.

См. результати турніру 2017 року.

У цьому році конкуренція обіцяє бути ще більшою. Можливо, у боротьбу за медалі втрутяться польські юні тенісисти.

Цікаво, що, запрошуючи на турнір, організатори взяли на себе турботу про безкоштовне розміщення гостей, які першими подали заявки!  (см. Положення). Телефон організатора змагань: Демчук Євген Романович — 066-55-72-092.

У цілому, слід вважати, що у будь-якому випадку змагання пройдуть цікаво та з великою користю для молодих спортсменів, які тут не тільки зможуть підвисити свій рейтинг, але й набудуть досвіду змагань, у тому числі – і в поєдинках з іноземними тенісистами.

Положення турніру Змунчило-Блонського

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.