Анонс жовтневого турніру у Вознесенську 2019 р.

З початком осені активізується проведення дитячо-юнацьких турнірів з настільного тенісу в різних куточках України. Школярам пропонується більше їздити по країні та пробувати свої сили у боротьбі з різними суперниками. Загальновизнаним залишається такий факт: щоб підняти свій рівень настільного тенісу, необхідно мати більше змагальної практики. Відомо, що після будь-яких змагань (а особливо – після Дитячої ліги), майстерність юних спортсменів, дійсно, зростає як на дріжджах.  26-27 жовтня до себе на турнір знов запрошує Вознесенська ДЮСШ (див. Положення наприкінці статті).

Вознесенськ постійно проводить такі турніри. Від місцевої ДЮСШ у Дитячій лізі виступає дві команди, а це означає, що гості, які приїдуть сюди, обов’язково зустрінуться з ними за тенісними столами. Дитячо-юнацькі змагання завжди проходять у запеклій боротьбі, і тому приносять велику користь для тренування. Див. о минувших змаганнях у Вознесенську.

Вознесенська ДЮСШ

До Миколаївської області, як правило, приїжджають тенісисти сусідніх областей – Одеської, Херсонської, Кіровоградської. Але завжди є гості й з далеких регіонів. Тут у різні часи побували спортсмени з Києва, Луганської, Донецької, Дніпропетровської, Запорізької, Черкаської, Хмельницької областей, і навіть з республіки Молдова. Чим більше таких гостей, тим більш цікавішим стає турнір.

Див. про настільний теніс у Миколаєві та Миколаївській області

Нещодавно у Вознесенську проводився чемпіонат Миколаївської області для відбору на чемпіонат України по 2005 г.р. На жаль, у ньому не прийняли участь цілий ряд гравців з обласного центру. Але тепер у них є можливість перевірити свою майстерність у боротьбі за призи турніру. Безперечно, що разом з миколаївцями змагання будуть ще більш повними та інтересними. Бажано, щоб взаємні приїзди один до одного на змагання увійшли в постійну практику настільного тенісу області. Чому не проводити кубки виклику? Один раз у Миколаєві, один раз у Вознесенську. 🙂

Наскільки я зрозумів, був такий період, що у Миколаївської області значний розвиток отримала саме Вознесенська школа настільного тенісу. Див. матеріал: Вознесенск наступает в Николаевской области! 

Фото з чемпіонату області у вересні 2019 року

Вознесенська ДЮСШ завжди гостинно зустрічає спортсменів. Продумана система з проживанням і харчуванням. Цього літку в школі проведений ремонт, який робився власними силами! Вважаю, що до приїзду нових гостей буде мати місце стовідсоткова готовність. Сподіваюсь на отримання фотографій оновленої школи в період турніру! 🙂

Виставляю Положення, в якому розписані категорії для змагань, контактні телефони, а також інша інформація. По всіх питаннях, які треба вточніти, звертайтеся до організаторів.

Положення турніру у Вознесенську

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.