Чемпіонат України серед мінікадетів 2019: парний розряд

Чемпіонами в парах стали представники Києва, Закарпаття і Луцька!

Ще одним видом змагань на чемпіонаті України у Чернігові був парний розряд. У боротьбу за звання чемпіона вступили дуети хлопчиків, дівчат, а також змішані пари (міксти). Тут дозволялося заявляться гравцям з різних команд, клубів і навіть областей. Головний принцип такий: тенісисти повинні мати або певну зіграність, або так звану психологічну сумісність, яка є необхідною для отримання високого результату. Безперечно, що тренери подбали про те, щоб знайти собі до пари сильного гравця, і деякі батьки, наскільки я знаю, ще до початку чемпіонату в телефонному режимі домовились про утворення альянсу! 🙂

див. Результати команд

Парний розряд, хлопчики, п’єдестал
 • 1 місце – Михайло Ловга (Свалява), Ілля Голодюк (Луцьк)
 • 2 місце – Ярослав Кравець, Алі Юнусов (обидва Харків)
 • 3 місце – Назарій Солодкий, Микита Запорожець (обидва Київ)

Парні турніри йшли паралельно основній сітці індивідуалки або командним поєдинкам. Такі змагання проходять за іншим принципом – тут усі зустріч проводяться в парі, без індивідуальних поєдинків.

Першими стали відомі результати змагань юнацьких пар. Звання чемпіонів здобули Михайло Ловга та Ілля Голодюк. Проти них ніхто не зміг встояти. Це був дуже ефективний дует, який переміг усіх суперників з однаковим рахунком 3:0!

Чемпіони парного розряду: Михайло Ловга та Ілля Голодюк

Срібну медаль отримали харківяни, а до цього вони взяли золоті медалі в команді. Ярослав Кравець і Алі Юнусов непогано виступили, але у матчі з лідерами не встояли та не змогли реалізувати свій потенціал, але все рівно вони досягли високого результату, про який мріяли багато інших гравців!

Друге місце у Ярослава Кравця та Алі Юнусова

На третю сходинку п’єдесталу піднялися кияни Назар Солодкий та Микита Запорожець. Вони в полуфіналі програли майбутнім срібним призерам (2:3), а ось у матчі за третє місце перемогли сильну пару Віталій Деревяника і Онуфрій Гоян.

Бронзові призери: Назар Солодкий та Микита Запорожець

Парний розряд, дівчата, п’єдестал
 • 1 місце – Ольга Понько, Ангеліна Плащинська (обидві Київ)
 • 2 місце – Ганна Дерлюк (Нікополь), Дар’я Ковальова (Кривий Ріг)
 • 3 місце – Ганна Тітус (Могильов-Подільський, Вінницька обл.), Лариса Потапова (Вінниця)

Киянки взяли реванш за командні змагання, де їх посунули з першого місця. У парному розряді Ольга Понько і Ангеліна Плащинська стали чемпіонками, і це було достатньо прогнозовано. Дуже сильні дівчата, вони неодноразово перемагали на минулих чемпіонатах  України!  Див. тег Понько

Чемпіонська пара — Ольга Понько та Ангеліна Плащинська

На другому місці представниці Дніпропетровської області Ганна Дерлюк і Дар’я Ковальова. Вони також постійно мають успіхи на чемпіонатах України. У минулому році на ЧУ по мінікадетах вони взяли в команді перше місце, а на ЧУ по міні-мінікадетах – третє в парі, а Дар’я Ковальова, крім того, стала ще чемпіонкою в індивідуальному розряді. У цьому році – срібло на мінікадетскому чемпіонаті в парі і золото в індивідуальному розряді. Це дуже високий результат!

Друге місце: Дерлюк і Дар’я Ковальова

Бронзові медалі отримали Ганна Тітус і Лариса Потапова із Вінницької області, які вже до цього добули срібні медалі командного розряду.  Вони у півфіналі поступилися киянкам (2:3), а ось у матчі за третє місце виграли у Пономаренко-Павлюк (3:2).

Бронзові призерки: Ганна Тітус і Лариса Потапова

Цікаво, що була,  у переносному смислі , «розшматована»  чемпіонська дівоча команда Харкова, яку розібрали себе при складанні на пари представники інших областей! 🙂  Діана Фісун з киянкою  Софією Хічій стала п’ятою. Такий же результат у Валерії Пономаренко, яка шукала щастя в парі з Людмилою Павлюк (Івано-Франківщина). Варвара Козюпа разом з Ольгою Туніцькою (Славута, Хмельницька область) дійшла до 1/8 фіналу…

Мікст, п’єдестал

Мікстові змагання є ще більш непередбачувані, ніж прості пари. Практика говорить про те, що тут завжди дуже важко наперед визначити переможця.  Але на чемпіонаті 2019 року несподіванок майже не було.

 • 1 місце – Михайло Ловга (Свалява), Ольга Понько (Київ)
 • 2 місце – Ілля Голодюк (Луцьк), Валерія Пономаренко (Вовчанськ)
 • 3 місце – Олександр Гелета (Львів), Софія Чумарна (Гребінка)

Призові місця взяли дуже сильні тенісисти. Єдине, що бронзові медалі дісталося мінікадетам 2009 р.н.! А це означає, що чемпіонат України по міні-мінікадетам, який відбудеться вже скоро (19 червня), приблизно може назвати своїх лідерів! 🙂

Михайло Ловга і Ольга Понько

Оля Понько отримала третю медаль! (в усіх видах змагань!). З них – дві золоті. У Михайла Ловги – два золота. У командному турнірі він участі не приймав.

Ілля Голодюк і Валерія Пономаренко

Олександр Гелета і Софія Чумарна

Решта фотографій та матеріалів обробляється…

Фото парного розряду

Відео фіналу

Чемпіонат України серед мінікадетів 2019: парний розряд: 9 комментариев

 1. Віра

  Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка, чому і слова не сказано про те, що ВПЕРШЕ за всю історію таких змагань, як Чемпіонат України, з’явилась компанія — спонсор — » Butterfly», яка нагородила діточок — переможців цінними подарунками? Вважаю, що такі вчинки повинні підтримуватись керівництвом проведення змагань такого рівня.

  1. admin Автор записи

   Сайт «Наш теннис» это личный блог, но мы не против помочь фирме Баттерфляй. Вот опубликовали фотки (кто-то еще это сделал другой?). У такой солидной фирмы должна проводиться солидная РЕКЛАМНАЯ КАМПАНИЯ, если им надо. Сайт «Наш теннис» не является официальным партнером «Баттерфляй». Для этого, как я понял, есть в Украине другие теннисные сайты. Но мы поможем, если надо, бесплатно. Мы за то, чтобы дети награждались, стимулировались, если это возможно. Что надо сделать?

 2. Андрей

  Я был лично на награждении команд — никто никого не награждал ценными призами…

 3. Леонід

  В кульках були футболки butterfy , чохли для ракеток , рушники , губки та інше. так що призи були від butterfy

 4. светлана

  очень обидели призёров в командах! Им ничего не подарили …. я считаю если награждать ценными подарками то всех победителей…. Наградили победителей в личных, наградили победителей в парах, а победителей в командах ОБИДЕЛИ !!!

  1. Сергей

   Просто компания батерфляй может разориться, если столько награждать! Надо же понимать это!

 5. Тетяна.

  Так, діти були з пакетами, на фото видно. Це чудово! А знаєте, що мені впало в очі? Чому нема п’єдесталу? Усі переможці і призери якось роз’єднано стоять… Є п’єдестал фірми Баттерфляй? ))

 6. светлана

  тогда не награждать никого… что значит разориться?это как в сказке , тому дала, тому дала, а этому не дала….. и по поводу пьедестала я тоже удивлена….

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.