Архивы
НАША МЕЧТА — ВЫСТУПИТЬ НА ОЛИМПИЙСКИХ ИГРАХ!

УВАГА! З 20 лютого відкрилася група  Facebook по обговоренню рейтингу ФНТУ! Сайт «Наш теніс» вже не витримує шквал зауважень!

СК ЛИРС в ЖовквеПрочитав я нещодавнє положення Кубку ЛІРС та замислився: а чи треба їхати туди? Знов таки – у Положенні не записано, що це рейтингований турнір. Може трапитися так, як із Кубком Строкатова 2018. Тоді також казали, що це рейтингований турнір, але у Положенні Строкатова я не зустрів слова «рейтингований».  До сих пір ніхто навіть не думає його обраховувати, тому що організатори не подали результатів.

У мене є тільки проект Положення Строкатова, а ось де оригінал я не знаю…. У цій ситуації будуть важливі покази свідків – тобто людей, кому організатори турніру обіцяли обрахувати турнір… Якщо таких людей не найдеться, або вони не захочуть підтвердити ці обіцянки, далі цю статтю можна навіть не читати – у нас все нормально!

Дитяча ліга у Жовкві, грудень 2018

Ще одне – у Положенні ЛІРС записано, що суддівська колегія буде та ж сама, про яку ми знаємо, що вона не подає результати. До сих пір не обрахований перший тур Дитячої ліги сезону 2018-2019!! Це вже офіційні рейтинговані змагання, і обрахування результатів тут є обов’язковим! Відповідальним за цю Дитячу лігу, наскільки я памятаю, був Ігор Майовка…

Див. Перший тур Дитячої ліги сезону 2018-2019

Питань виникає багато. Незрозуміло, чому ніхто не пояснює свої дії? Стільки багато звернень, зауважень щодо необрахування львівських турнірів, але усі мовчать! Мовчать львів’яни, які були відповідальні за надання результатів, мовчить ФНТУ, хоча ця організація повинна слідкувати за тими турнірами, які обраховуються під її егідою.

Хотілось би отримати хоч одне офіційне слово з приводу цих подій. Чому так трапилося? Є сайт ФНТУ, є сайт високоповажної ФНТЛО. Є, де писати! Невже ми не маємо право знати, як і що зараз вирішується щодо цих турнірів, і чи буде взагалі щось вирішуватися?

Див. Результати Кубку Строкатова 2018

Не треба багато інформації. Просто напишіть таке: «У необрахуванні результатів Кубка Строкатова та дитячої ліги НІХТО не винен»! І все. А ми після цього будемо вже приймати рішення, чи платити нам внески до ФНТУ, чи ні.

Крім львівських турнірів, проблематичною виявилася  і «Старая крепость» в Затоці. Я, наприклад, не найшов за 2018 рік обрахування цього турніру, який нібито пропонувався, як рейтингований. Ось анонси цих багатостраждальних страждань, про які вже стільки часу йде мова:

Про «Стару фортецю» також в Положенні не вказано, що це рейтингований турнір… 🙁  Хоча в Календарі ФНТУ на 2018 рік він позиціонується як рейтингований…. Наприклад, у 2017 році рейтинг в Затоці існував і був обрахований…

Прокуратурі, вважаю, також не слід влізати в ці справи. По-перше, поки що багато чого неясного. Тут, безперечно, збиралися гроші з батьків та спортсменів. Але що це гроші? Сльози… На що їх збирали, вже ніхто не згадає… По-друге. Положення мали підписи високоповажних осіб та печатки, але я ще ніколи не чув, щоб когось притягнули до будь-якої  відповідальності за невиконання цього Положення. Це просто смішний папірець, нікого та ні до чого не зобов’язуючий…

Нібито, якась організація дивіться зверху на пересічних тенісистів…

Давайте спочатку дочекаємось будь-якого, хоча б самого примітивного пояснення на офіційному рівні. Можливо, все не так, як ми вважаємо, і ми всі просто ідемо невірним шляхом!

Цікаво, що в Положенні Кубку Строкатова (або у його проекті, який нам був доступний на сайті ФНТЛО) написано: «Проводиться під патронатом Національного олімпійського комітету України»! 🙂  Нічого собі патронат! Про що ж говорять ці слова, інтересно?

Пропоную внизу всіх положень львівських турнірів вслід за словами «дане положення є офіційним викликом на змагання», слід тепер добавляти: «ФНТЛО гарантує обрахунок даного турніру». Якщо таких слів не буде, то їхати на цей турнір до Львівської області можна не поспішати. Навіщо їхати на ЛІРС, якщо не має ніяких гарантій, що його обрахують?!

110 Responses to Чи варто їхати на турнір ЛІРС 2019?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Copyright © 2013. Сайт "Наш теннис". При копировании текста ссылка на оригинал обязательна!