День тренера в Україні – офіційне свято!

Уперше в цьому році в Україні офіційно святкується День тренера! Раніш воно відзначалося 30 жовтня і було пов’язано зі старими, радянськими, традиціями. Тепер, 19 липня, ми маємо своє свято, в основу якого покладено історію українського спорту. Саме 19 липня 1996 року українці виступили вперше на Олімпійських іграх як самостійна, окрема команда.

Відразу хочеться акцентувати увагу на тому, що всесвітнього дня тренера не існує! (праздника всемирного дня тренера нет!).

До розробки дати Дня тренера на Україні залучилося керівництво Міністерство молоді та спорту України, Національний Олімпійський комітет України на чолі з Сергієм Бубкою, а також Асоціація спортивних журналістів України. Відповідний проект Указу «Про день тренера» підписав президент України Володимир Зеленський у січні 2021 року.

«Професійне свято українських фахівців, які готують наших спортсменів до найважливіших змагань у їхньому житті, обов’язково повинно бути. Ми глибоко цінуємо їх внесок у розвиток державного спорту. Для мене особисто тренер займає поважне місце, як та людина, яка зробила мене тим, ким я є сьогодні. Всі мої високі результати я завдячую своїм наставникам», — наголосив керівник міністерства молоді та спорту Вадим Гутцайт.

Сьогодні ми приєднуємось до привітань, які пролунають на честь українських тренерів та бажаємо їм здоров’я, щастя, успіхів в їх нелегкій праці!

Багато тренерів працює в настільному тенісі Україні. На сайті «Наш теніс» з’явилася традиція виставляти фото, які були зроблені протягом року. Такі ж самі привітання були підготовлені впродовж останніх років. Див. матеріал:

Фото тренерів протягом 2021 року

(деякі фото є архівними)

Більшість фотографій зроблено Олександром Мініним, а також є світлини з сімейних архівів та соцмереж.

Вот ещё одно интересное мнение известного эстонского тренера про престижность и целесообразность работы тренером (см. буквально одну минутку):

День тренера в Україні – офіційне свято!: 1 комментарий

  1. admin Автор записи

    Если у кого-то есть еще фотографии тренеров по настольному теннису, то присилайте мне на почту! 🙂

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.