Дитяча ліга для 2010 р.н. Списки команд. Відеотрансляція. Таблички

Закінчився перший день змагань в Жовкві. Тут грають найменші тенісисти — спортсмени віком 2010 р.н. та молодші. Відповідальний за проведення Ліги — Ігорь Маойовка, він же є й головним суддею турніру. Головний секретар — О. Голяк. Змагання проводяться у залі СК «ЛІРС» місто Жовква Львівської області. Приїхало 26 команд у хлопців, 20 — у дівчат. Списки учасників виставлені на сайті ФНТУ та на сайті Ігоря Палагути. Там же результати: хлопчики, дівчата.

На змаганнях знаходиться Олександр Мінін — тренер збірної України серед мінікадетів-дівчат. Він організовує прямі відеотрансляції Ліги. На Фейсбуці є його фотоальбом: КЧУ Детская лига г.Жовква 25-29.11.21 , який періодично поповнюється.

Також у залі присутній тренер збірної України серед мінікадетів-хлопчиків Олександр Бєльський. Він, як і Олександр Мінін, має команду вихованців-тенісистів, учасників цих змагань. Завдяки наявності двох тренерів національної збірної, проводиться ретельний моніторинг та відбір інших перспективних юних тенісистів.

Пока лідери!

Віктор Дідух, наш прославлений спортсмен, привіз дві команди дівчат, які вчаться настільному тенісу в академії Дідуха (Андріївка). Також його вихованка Діана Дідух приймає участь в складі команди з Черкас.

Київ надіслав шість команд плюс одну з Київської області (Біла Церква)! Ізмаїл Одеської області — чотири! Також є чотири команди із Черкаської області! Шість команд із Івано-Франківської області! Своїх представників мають Львів, Одеса, Чернігів, Чернівці, Харків і Вовчанськ, Полтава (Гребінка і Кобеляки), Дніпро, Луцьк, Запоріжжя, Кропивницький, Нікополь, Миколаївська область (Вознесенськ), Херсонська область (Генічеськ), Луганська область (Сєвєродонецьк). Конкуренція просто страшенна! 🙂

Див. також результати молодшої Дитячої ліги минулого сезону.

У суботу відбулися перший, другий та третій фінали. Останній тур перенесено на неділю, і вже після нього буде відомий остаточний розподіл місць.

Таблички першого фіналу станом на 27.11.2021 (передостанній тур)

Хлопці

Дівчата

Таблички групового етапу дівчат

Фото із альбома Олександра Мініна

Відео останній день

Відеотрансляція другого дня


Відеотрансляції першого дня

Трансляція від Олексія Стеріна (Дніпро)

Списки

Ці списки цінні тим, що в них є призвіща тренерів:

 

Дитяча ліга для 2010 р.н. Списки команд. Відеотрансляція. Таблички: 3 комментария

  1. Віктор Іванович

    Шановні батьки! Якщо ви хочете, щоб ваша дитина була успішною в настільному тенісі, необхідно про це розпочинати думати вже в пятирічному-шестирічному віці! Необхідно віддавати її досвідченим тренерам, які зроблять з неї професіонала. Див. посилання: Де пограти в настільний теніс у Києві.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.