Хмельничани прагнуть до вищої ліги!

Хмельницькі тенісисти вдало провели сезон 2020-2021. Коронавірусна «епоха» ніяк не зашкодила їхньому бажанню тренуватися та перемагати. Ще пару років тому, коли вони виступали у регіональній лізі, було видно, що у них є серйозні наміри до підвищення в класі. На цей раз команда «Ера» має доволі високий результат – срібні медалі першої ліги. Це означає, що колектив має хороші шанси потрапити наступного сезону до вищої ліги. У зв’язку з реконструкцією Клубного чемпіонату України, ще не все ясно, але завжди існувало таке положення, за яким перший та другий призер автоматично ставали учасниками вищого дивізіону.

Останній, четвертий, етап першої ліги сезону 2020-2021 пройшов 15 травня у Києві, у спортивному клубі «Більшовик». Хмельницька команда відразу продемонструвала високий рівень гри та поступово просовувалася до першого місця. Протягом туру вони не програли жодного матчу та, крім того, перемогли чемпіона ліги – команду «Mobildim-Алвитранс» (Луцьк). У підсумку хмельницька команда стала найкращої у четвертому турі, але за результатами всіх чотирьох етапів сезону зайняла тільки другу, срібну, сходинку п’єдесталу пошани. Повідомлення про підсумки туру на сайті ФНТУ.

Табличка четвертого туру

Більш детальні результати див. на сайті Ігоря Палагути та на сайті ФНТУ

Команда «Ера» складається з молодих хлопців, школярів та студентів, які є дуже перспективними в настільному тенісі. У них є можливість у майбутньому перетворитися у класний професійний колектив, за який не буде соромно хмельничанам. Потрапляння до вищої ліги України – не така вже часта подія на теренах області. Взагалі, можна сказати, що це відбулося вперше! 🙂 Колись сталося таке, що дівчата-тенісистки Хмельницької області вибороли право грати у вищій лізі, але за відсутністю фінансів, команда відмовилась від участі в престижному чемпіонаті України. На жаль, тоді її ніхто не підтримав від спортивного керівництва області… 🙁  Див. Ми потрапили до вищої ліги, але ненадовго. Тепер, можна вважати, в нашому регіоні робиться ще одна спроба піднятися у класі.

Найсильніший гравець команди «Ера» Андрій Островський

На четвертому турі команду «Ера» представляли: Андрій Островський, Максим Микитюк, які були підсилені тенісистами з інших областей – Пилипом Колойденко і Дмитром Небораком. У запасі хмельничан є ще Денис Микитюк та Максим Баранов.  На жаль, перейшов до команди Житомирського Державного технологічного університету (ЖДТУ) хмельничанин Вадим Токар (2001 р.н.), високорейтингований тенісист, нещодавній вихованець ДЮСШ-3 обласного центру, та також прагне там, разом з новими товаришами, до вищої ліги. Тренер хмельницької команди С.В. Якимчук намагається зібрати тепер новий, більш потужний колектив, з хорошими перспективами у вищому дивізіоні.

Побажаємо хмельницьким спортсменам та їх тренеру подальших успіхів. Ще раз вітаємо наших тенісистів з високим місцем на чемпіонаті України та сподіваємось, що незабаром хмельницький настільний теніс займе гідне місце серед інших областей України!

Див. також ЗМІ міста Хмельницького про перемогу команди «Ера».

  • Матеріал підготував: Андрій Лук’яненко
  • 18.05.2021

Команда «Ера», срібний призер першої ліги сезону 2020-2021

Зліва-направо: Дмитро Неборак, Максим Микитюк, Пилип Колойденко, Андрій Островський

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.