Архивы
НАША МЕЧТА — ВЫСТУПИТЬ НА ОЛИМПИЙСКИХ ИГРАХ!

Українські юні тенісисти вибороли медалі на турнірі в Молдові!

З 23 по 25 травня 2019 року пройшов міжнародний турнір, результати якого обраховані в залік Чемпіонату Східно-Європейської Ліги. Змагання були організовані у Молдові, місто Бєльці, де, як відомо, є сильними тенісні традиції, існує своя школа настільного тенісу. Серед учасників турніру представники Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови, Литви, Росії, Румунії, України. Усього прибуло більше 200 спортсменів різного віку.

Делегація від України також була достатньо чисельною. У змаганнях прийняли участь тенісисти: Вадим Солтис, Олександр Гелета, Марія Сидорко (Львів, Жовква Львівської області), Назарій Кіщук, Матвій Третяк (Рогатин Івано-Франківської області), Артем Овчинніков (Чернівці), Анастасія Міняйло (Київ), Поліна Кривошея (Миколаїв).

Цікаво, що деяким учасникам від України, щоб потрапити на чемпіонат Східно-Європейської ліги, довелося відмовитись від продовження участі у Дитячій лізі, завершальний тур якої проходив в ті ж самі дні у Жовкві. Див. Результати молодшої Дитячої ліги КЧУ. Вадим Солтис, Олександр Гелета, Марія Сидорко реально претендували на медалі в себе вдома, але вони вирішили прийняти участь у міжнародних змаганнях, де, як відомо, рівень настільного тенісу є набагато кращим.

Фото відкриття чемпіонату

Зал для змагань

Відео відкриття

Українці повели боротьбу з представниками країн, які мають постійні успіхи на європейських змаганнях. Отримання такого досвіду є дуже важливим у підготовці вітчизняних молодих спортсменів. На рівні кадетів та юніорів наші тенісисти поки що часто не витримують у поєдинках з гравцями Молдови, Росії, Білорусі, Литви (особливо на європейських про-турах для молоді). У Бєльцях нашим як раз довелося пограти з ними на рівні мінікадетів та міні-мінікадетів. Українські тренери мали можливість подивітися на нюанси підготовки та проведення змагань за кордоном.

Турнір, згідно Положенню, був організований у наступних вікових категоріях: 2000 р.н. та старші, 2001-2003 р.н., 2004 р.н. та мол., 2007-2008 р.н., 2009 р.н. та мол., ветерани від 50 р. та старші.

Результати учасників від України

У цілому наша команда виступила дуже непогано, гідно представивши свою країну на міжнародних змаганнях. Було отримано 6 медалей різного ґатунку.

Назарій Кіщук із Рогатина та тренер Зеновій Верб’яний

  • Вікова категорія 2009 р.н. та молодші:
  • 1 місце – Вадим Солтис (Жовква)
  • 2 місце – Матвій Третяк (Рогатин)
  • 3 місце – Олександр Гелета (Львів)
  • Вікова категорія 2004 р.н. та молодші:
  • 1 місце – Артем Овчинніков (Чернівці)
  • 3 місце – Назарій Кіщук (Рогатин)
  • Вікова категорія 2001 р.н. та молодші:
  • 2 місце – Назарій Кіщук (Рогатин)

Вітаємо всіх наших призерів з нагородами та бажаємо для них подальших успіхів на шляху просування до вищої спортивної майстерності! 🙂

Р.S. Наскільки мені відомо,  наші молодші тенісисти планують зробити ще один масовий український «десант», але вже в Угорщині, де також будуть проходити подібні змагання. У січні в Будапешті побувала делегація з України у кількості 5 дітей, де вони прийняли участь в «Угорському кубку мінікадетів 2019 року».Тепер попереду така ж сама поїздка.  До цього часу планується пройти посиленний курс підготовки з метою добитися медалей турніру. Наскільки я знаю, головним організатором виїзду буде Оксана Чумарна (Гребінка).

Див. матеріал: Поездка юных украинских теннисистов в Венгрию в 2019 году

Фото нагородження

Анастасія Міняйло (Київ), Поліна Кривошея (Миколаїв) отримали памятні грамоти як наймолодші учасники чемпіонату (а можливо і просто за  гарні  очі! 🙂 )

Фото з турніру


Видео награждения

Видео матча за первое место

9 Responses to І знов медалі на міжнародних змаганнях!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Copyright © 2013. Сайт "Наш теннис". При копировании текста ссылка на оригинал обязательна!