Архивы
НАША МЕЧТА — ВЫСТУПИТЬ НА ОЛИМПИЙСКИХ ИГРАХ!

Сьогодні стало відомо, що уряд впроваджує значні карантинні послаблення щодо спортивних змагань! З 22-го травня 2020 року знимається заборона щодо турнірів з невеликим числом учасників. Тепер дозволяється змагатися спортсменам у кількості до 50 чоловік (без глядачів). Федерація настільного тенісу України розмістила у своїй групі в Фейсбуці дозвіл на проведення рейтингованих змагань. Посилання на джерело.

У першу чергу, це, скоріш за все, торкнеться бізнес-проектів, таких як setka.cup и tt.cup. Саме вони сильно постраждали від карантину у період, коли заборони на масові заходи були дуже суворими. Ще десять днів тому було дозволено тренуватися спортсменам, і я впевнений, що багато тенісистів, які входили до складу національної збірної України з настільного тенісу скористалися цим послабленням.

Також свої рейтинговані змагання можуть спокійно проводити клуби. Але знов ж такі акцентую увагу на слові «рейтингові». Заборона продовжує діяти на змагання та тренування в ДЮСШ, а також на проведення нерейтингованих турнірів. Тому будьте обережні. Коронавірус відступив, але він може спалахнути знов, якщо буде мати масовий контакт із зараженою особою!

 

 

12 Responses to Карантинні обмеження щодо змагань з настільного тенісу майже зняті!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Copyright © 2013. Сайт "Наш теннис". При копировании текста ссылка на оригинал обязательна!