Клуб «Лідер» лідирує у Києві!

Підсумки мінікадетського чемпіонату Києва у грудні 2018 року

На киян рівняється вся країна, тому будь-які результати чемпіонату столиці є цікавими для всіх. Слід відразу відмітити, що зараз Київ знов переживає бум настільного тенісу. П’ять-шість років тому було навпаки, і через це провідні  місця на чемпіонатах України поступово перебрали на себе амбіційні тенісисти з областей. Але зараз ситуація змінюється. За цей час київські тренери, насамперед, ті, що працюють у клубі настільного тенісу «Лідер», виховали цілий букет молодих спортсменів, які посідають перші місця не тільки у столиці, а й на чемпіонатах України серед мінікадетів і міні-мінікадетів. Практично, можна сказати, що «Лідер», це майже єдиний клуб у Києві, де багато і з задоволенням займаються з дітьми настільним тенісом, досягають високих результатів в масштабі України. Хоча є у них, безперечно, і конкуренти! 🙂 

Багато  дітей прийняли участь у чемпіонаті міста серед юнаків та дівчат 2006 та 2008 р.н. і молодші, який проходив у клубі «Лідер» 15-16 грудня 2018 року.

Результати чемпіоната Києва серед дітей, грудень 2018

Про перебіг подій розповідає у Facebook адміністратор групи клубу «Лідер»:

«Тенісисти київського спортивного клубу «Лідер» (ДЮСШ №3) є провідними гравцями в Україні за своїм віком. Не дивно, що саме між ними і були розіграні медалі чемпіонату Києва (2008 р.н.). У дівчаток на турнір заявилося 20 осіб, у хлопчиків – 14, що стало певним сюрпризом цих змагань.

У хлопчиків без боротьби до фіналу дійшли головні фаворити і одноклубники – Назарій Солодкий і Микита Запорожець. Фінальна гра пройшла за переваги Назара, але і Микита зіграв добре, хоча цього виявилося недостатньо для перемоги. Вийшов напружений поєдинок, де були довгі та красиві розіграші м’яча між гравцями різних стилів — захисником і нападаючим. У фіналі, в черговий раз, сильніше виявився Назарій Солодкий, який знову виграв першість Києва. Див. матеріал: Чемпіони Києва 2018 року, хто вони?

Назарій Солодкий

У дівчаток фінал також пройшов між тенісистками клубу «Лідер»  Веронікою Василенко та Марією Боднар. І знову, як і рік тому, першу позицію завоювала Вероніка Василенко. Марія добре протистояла в першому сеті поєдинку, який Вероніка

виграла тільки на більше-менше.

Варто так само відзначити, що в турнірі, через хворобу, не прийняла участь ще одна представниця клубу «Лідер» – Софія Хічій, яка, безсумнівно, внесла б корективи в фінальний розподіл місць.

Треті місця у хлопчиків і у дівчаток зайняли Олег Ковмір та Катерина Окіпнюк. Олег повторив свій минулорічний успіх, але в цей раз йому це вдалося не так легко. Хлопців, готових штурмувати висоти, в цьому році додалося, і боротьба за 3 місце стала цікавіше.

Вероніка Василенко і Марія Боднар

У дівчат Катерина Окіпнюк, програвши тільки переможцю турніру Вероніці Василенко, виграла 3 місце. Ще хочу відзначити виступ Артема Слюзенко (2010 р.н.), який вийшов в 1 фінал і посів високе для себе підсумкове 7 місце. Неодмінно варто ще виділити виступ таких молодих тенісисток, як Вероніка Прищепа та Марія Дробова – прізвища цих гравців говорять самі за себе, обидві 2011 року народження, взяли участь в турнірі разом зі своїми зірковими батьками. Причому, вони стали наймолодшими учасниками цих змагань. У них все тільки починається, тому запасемося терпінням і будемо чекати.

Призи від компанії Батерфляй

Так само хочеться відзначити, що в цьому році крім грамот і медалей від федерації настільного тенісу м. Києва були так само і цінні призи. За перші місця давали накладку Butterfly Tenergy 80, за другі місця давали фірмовий рюкзак Butterfly, а за 3 місця — рушник фірми Butterfly.

Ну і найголовніше – емоції, які панували в залі! Деякі гравці настільки глибоко переживали перипетії матчів, що сльози і моменти радості були непередаваними супутниками їх ігор».

.

Всі результати спортсменів клубу «Лідер» на чемпіонаті Києва:

 • юнаки:

  Тренери Яніна Кокуніна, Ольга Шаблиста і Назар Солодкий

 • Павленко Гліб (2008 р.н.) — 14 місце
 • Мусійчук Олексій (2010 р.н.) — 10 місце
 • Запорожець Микита (2008 р.н.) — 2 місце
 • Солодкий Назарій (2008 р.н.) — 1 місце
 • дівчата:
 • Рудченко Ярослава (2010 р.н.) — 19 місце
 • Прищепа Вероніка (2011 р.н.) — 17 місце
 • Загороднюк Дарина (2008 р.н.) — 13-16
 • Дзень Ганна (2008 р.н.) — 13-16
 • Рудченко Влада (2008 р.н.) — 8 місце
 • Стельмах Мар’яна (2008 р.н.) — 5 місце
 • Боднар Марія (2009 р.н.) — 2 місце
 • Василенко Вероніка (2008 р.н.) — 1 місце

 

Другий ігровий день чемпіонату Києва по настільному тенісу

серед юнаків та дівчат (2006 р.н. і молодші)

Про перебіг подій другого ігрового дня розповідає адміністратор групи клубу «Лідер»:

У другий ігровий день в СК «Лідер», де проводився чемпіонат Києва, грали хлопчики і дівчатка 2006 року народження і молодші. 17 юнаків та 15 дівчат взяли участь у цих змаганнях. Забігаючи наперед, скажу, що конкуренцію тенісистам спортивного клубу «Лідер» (ДЮСШ №3) практично так ніхто і не надав.

У хлопчиків весь п’єдестал зайняли спортсмени клубу «Лідер», як і рік тому, тільки цього разу друге і третє місце помінялися місцями. А чемпіоном, як і раніше, залишився Назарій Солодкий, який і в більш старшої вікової категорії зайняв звичне для себе перше місце. Друге місце, як і днем раніше, зайняв Микита Запорожець. Сьогодні він зіграв ще краще, ніж учора проти Назара, але зумів виграти у нього тільки один сет.

Третє місце у Олександра Хмельовського, який не без проблем, які сам собі і створив, але все-таки впевнено закінчив змагання, вигравши 3 місце.

Ольга Понько и Вероника Василенко

Дівчата з клубу «Лідер» Ольга Понько та Вероніка Василенко зайняли, відповідно, 1 і 3 місце. У Гани Ржевської друге місце. Ганна – єдина  спортсменка з медаллю, яка не з клубу «Лідер». У минулому році саме Гана була першою, але тоді Ольга Понько не прийняла участь в цих змаганнях через хворобу. І ось через рік все стало на свої місця.

Від учасників змагань та їх батьків висловлюємо подяку Кокуніній Я.Ю. та Шаблистій О.В. за чудову організацію турніру, а Федерації настільного тенісу м.Києва – за  надані призи переможцям.

 • Всі результати спортсменів нашого клубу на чемпіонаті Києва:
 • юнаки:
 • Віштак Сергій (2006 р.н.) — 8 місце
 • Хмельовський Олександр (2006 р.н.) — 3 місце
 • Запорожець Микита (2008 р.н.) — 2 місце
 • Солодкий Назарій (2008 р.н.) — 1 місце
 • дівчата:
 • Стельмах Мар’яна (2008 р.н.) — 10 місце
 • Боднар Марія (2009 р.н.) — 5 місце
 • Василенко Вероніка (2008 р.н.) — 3 місце
 • Понько Ольга (2007 р.н.) — 1 місце
 • Див. також архівну статтю про змагання у клубі «Лідер» у 2014 році
 • Див. матеріал 

 

Фото чемпіонату Києва з настільного тенісу

Відео чемпіонату Києва з настільного тенісу
Чемпіонат Києва по наст.тенісу 2006 та молодші, фінал: Солодкий Н. — Запорожець М.

Клуб «Лідер» лідирує у Києві!: 6 комментариев

 1. Ононим

  «Наталя Завадська на этих соревнованиях была одной из судейской коллегии.

   1. Аноним

    Если нужно указать именно авторство отчетов, то это администраторы группы клуба «Лидер» в фейсбуке. 🙂

 2. admin Автор записи

  Комментарии стараюсь не удалять, так как для любого сайта это золотой фонд! 🙂 Пишите, если можете, я могу что-то и подправить, как администратор сайта!
  В любом случае спасибо за подсказки! Информация, безусловно, должна быть всегда точной.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.