Архивы
НАША МЕЧТА — ВЫСТУПИТЬ НА ОЛИМПИЙСКИХ ИГРАХ!

Золоті і срібні медалі у киян! У призах опинилися також команди Чернігівської та Луганської областей

Мабуть, уперше в Україні був проведений окремий командний чемпіонат серед областей. Як правило, у минулі роки, командні змагання проходили разом з одиночним і парним розрядом. Див. чемпіонати України. У цьому році, через обмеження, пов’язані з пандемією коронавируса, командні змагання були виокремлені у самостійний турнір. З 26 по 27 вересня тенісистів приймав спортивний комплекс «Хімік» у Чернігові.

Змагання пройшли на високому рівні та були широко висвітлені у соцмережах та на сайтах настільного тенісу України, в першу чергу – на сайті ФНТУ. Два дні поспіль ішли онлайн-трансляції практично всіх поєдинків. Головний суддя змагань – Білащенко Інна Михайлівна. Головний секретар – Кирієнко Федір Васильович.

Безсумнівно, рівень цього турніру був дуже високий. На змагання прибули багато гравців-членів національної збірної України різного віку – від дорослих спортсменів до кадетів. У всіх високі рейтингові показники. З першій півсотні рейтингу ФНТУ тут грало 25 спортсменів чоловіків та жінок. Також були 7 майстрів спорту міжнародного класу, 25 майстрів, 3 заслужених майстра спорту (дані з сайту Ігоря Палагути), члени паралімпійської та дефолімпійської національних збірних України.

Екіпіровка судді в сучасних умовах

Деякі команди складалися цілком з членів національної збірної України. Наприклад, у чоловіків – команди: Київ-1, Київ-2, команди Дніпропетровської (на рівні юніорів) та Чернігівської областей. У жінок – команди: Київ-1, Київ-2, а також команда Луганської області, до якої увійшли кадети і юніори. Між цими претендентами й пішла боротьба за медалі. Комусь іншому втрутитися у цей спір було важко… Я знаю, що в багатьох областях України є сильні любителі, які вважаються авторитетними гравцями у настільний теніс, але й вони навряд чи би встояли проти діючих спортсменів… 🙁

Відео

Відео фіналів

Результати турніру

Чоловіки

Слід відмітити декілька цікавих, за інтригою, матчів. У чоловіків у півфіналі команда Чернігівської області обіграла більш сильну команду Київа-2. Правда, за Чернігів тут виступав Віктор Єфімов, п’ята ракетка України, який приніс команді вирішальні очки, а також Іван Май – срібний призер чемпіонату України 2019 року. Див. підсумки ЧУ-2019.

Євген Прищепа найбільш результативний гравець чемпіонату

Напруженим було протистояння між Дніпропетровської та Сумської областями, яке тривало більше трьох годин! Загальний рахунок зустрічі – 3:2 на користь сумчан. При цьому три особистих матча також завершилися з рахунком 3:2. Проти молодих дніпрян відмінно зіграли Павло Скок і Валерій Мельник. Можливо, вони добралися би й до третього місця, але у вирішальній зустрічі за бронзу сумчане наштовхнулися на розлючених гравців Київа-2, яким перед цим не вдалося потрапити до фіналу.

Серед гравців-чоловіків виступало немало молоді. Слід відмітити наймолодшого з них – Микиту Заваду, який виступав за Дніпропетровську область. Він провів чотири зустрічі і в усіх з них переміг, причому старших за себе суперників.

Місця серед чоловічих команд розподілилися наступним чином:

  • 1 місцекоманда Київ-1. Склад команди: Євген Прищепа, Ярослав Жмуденко, Богдан Сінькевич, Олександр Ткаченко, Кирило Юрченко. Команду підготував О.І. Тригуб.
  • 2 місцеЧернігівська область. Склад команди: Віктор Єфімов, Андрій Гребенюк,  Олександр Бєльський, Іван Май. Команду підготував В.Ю. Лунєгов.
  • 3 місцекоманда Київ-2. Склад команди: Дмитро Писар, Всеволод Брояковський, Антон Лімонов, Назар Третяк. Команду підготував В.І. Король.

Жінки

У жіночих матчах несподіванок було значно менше. Лідерство з самого початку захопили Київ-1 і Київ-2 (іншими словами: київський клуб «Лідер» грав проти київського клуба «Ракетка»). Особисте протистояння між ними у фіналі вийшло вкрай напруженим і цікавим. Рахунок 3:2 говорить про те, що переможцем могла бути будь-яка команда.

Вероніка Гуд

У Києва-2 відмінно проявила себе Вероніка Гуд, яка принесла два очка своїй команді і тим самим ледь не зруйнувала плани на перемогу Києва-1. Однак у вирішальному, п’ятому, матчі Євгенія Васильєва, представниця Київа-1, перемогла Марію Васильєву.

Приємно відмітити, що у боротьбі за трете місце перемогу одержали юні спортсменки із Луганської області. На шляху до медалей вони подолали сильний колектив із Сумської області.

Місця серед жіночих команд розподілилися наступним чином:

  • 1 місцекоманда Київ-1. Склад команди: Анастасія Димитренко, Євгенія Васильєва, Ганна Фарладанська, Аліна Видрученко, Олена Пентюк. Команду підготувала Т.Б. Кокуніна.
  • 2 місцекоманда Київ-2. Склад команди: Вероніка Гуд, Карина Завіновська, Юлія Ходько, Марія Васильєва, Анастасія Єпіфанцева. Команду підготував В.І. Король.
  • 3 місцеЛуганська область. Склад команди: Вікторія Кондратенко, Вероніка Матюніна, Софія Шередега. Команду підготував О.А. Мінін.

Вітаємо усіх призерів за нагородами! 🙂

Сподіваємося, що наступні змагання будуть не менш цікавими, ніж цей чемпіонат!

Відео нагородження

Резюме і привітання

Отлично справился с ролью комментатора видеотрансляции чемпионата Максим Черепнин из Днепра

9 Responses to Командний чемпіонат України 2020 року з настільного тенісу

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Copyright © 2013. Сайт "Наш теннис". При копировании текста ссылка на оригинал обязательна!