Крига скресла?

Молоді українці завоювали дві медалі на престижному міжнародному про-турі у Польщі!

Услід за своєю старшою партнеркою по національній збірній – Маргаритою Песоцькою, яка нещодавно стала призеркою,  – члени кадетської команди отримали медалі про-туру ITTF. Змагання під офіційною назвою 2019 ITTF Junior Circuit Premium, Polish Junior & Cadet Open вважаються доволі авторитетними і знаходяться на ранг вище, ніж звичайний Challenge, і тому цінність отриманих нагород була, безумовно, високою!

Див. про перемогу Маргарити Песоцької в травні 2019 року

Турнір Polish Junior & Cadet Open або, по-іншому, – Відкрита першість Польші серед юніорів та кадетів – пройшов у місті Владиславове з 22 по 26 травня 2019 року. Майже 350 спортсменів із приблизно 30 країн світу з’їхалися у ці дні до польського міста.

Афіша турниру

Змагання проходили у командному, парному (окрім міксту) та особистому змаганнях. Незважаючи на високий ранг турніру, представники настільного тенісу з Китаю та Японії, які знаходяться на вищому шаблі рейтингу ITTF, сюди не заявилися. Іграли в основному кращі молоді тенісисти Європи, хоча були окремі представники з Азії (Японія, Тайбей, Казахстан) і Південної Америки (Бразилія). Призовий фонд турніру – 10 тис. доларів.

Українська команда поїхала дуже великим складом – 13 чоловік. З них – 7 юніорів: Володимир Лушніков, Андрій Гребенюк, Валентин Юнчик, Євген Кібка, Антон Лімонов, Ярослава Приходько, Аліна Видрученко, та 6 кадетів: Ярослав Олеськевич, Назар Третяк, Вероніка Матюніна, Уляна Дронова, Іоланта Євтодій, Василиса Кануннікова.

Слід відмітити, що ще практично ніколи молоді тенісисти України не отримували жодних нагород, починаючи з 2010 року. Прославилась тільки в 2017 році Соломія Братейко, яка отримала бронзову нагороду індивідуального розряду у такому же самому турнірі (до речі, він проходив саме у Владиславові!). Але це був поодинокий випадок, після якого знов почалася смуга невдач збірної… 🙁

Назар Третяк і Ярослав Олеськевич

На цей раз українські спортсмени масово довели свою високу професійність та майстерність. Дві пари дійшли до полуфіналу та отримали нагороди турніру. У кадетів бронзові медалі в парі одержали Ярослав Олеськевич (Львів) та Назар Третяк (Рогатин, Івано-Франківська область). У дівчат-кадеток бронзу дістав дует Іоланта Євтодій (Одеса) та Вероніка Матюніна (Сєвєродонецьк Луганської області).

Див. про перемогу Соломії Братейко на Polish Junior & Cadet Open 2017 року

Непогано виступив також Антон Лімонов. Він пробився в перший фінал та зіграв там три кола, тим самим отримавши найліпший результат серед українських юніорів. Такий же високий результат принесла пара Андрій Гребенюк-Євген Кібка. Хлопці ледь не потрапили до чвертьфіналу, програвши, на жаль, 2:3 італійському дуету.

Дві пари українських юніорок (а реально – кадеток) – Іоланта Євтодій-Вероніка Матюніна та Уляна Дронова-Василиса Кануннікова – пробилися до 1/8 фіналу юніорського турніру, отримавши такий же високий результат, як і хлопці.

Вероніка Матюніна та Іоланта Євтодій

Кадети показали більш кращій результат, ніж юніори. Вони отримали медалі у парному розряді, а також непогано виступили в індивідуальному. Найліпше відіграла Іоланта Євтодій, яка потрапила до чвертьфіналу.

Отже, українська команда дуже вдало виступила на цьому турнірі, просунувшись вверх по шаблях європейського рейтингу. Отримані нагороди свідчать про успішність спортсменів. Будемо вважати, що це тільки початок розквіту національної збірної, крига скресла! Сподіваємось, що й надалі наші тенісисти будуть завойовувати медалі європейських турнірів. Особливі надії покладаються на кадетів, які продемонстрували у Польщі дуже зрілу гру. Сьогоднішні кадети – це завтрашні юніори і післязавтрашні дорослі тенісисти, які здобудуть немало високих нагород для України!

Загальні результати турніру у Владиславові

(таблички фіналів)

Фото нагородження

Усі фото про турнір у Владиславові в профілі Фейсбука Олександра Мініна

Відео нагородження

Відео з участю українських тенісистів
Усе відео каналу Олександра Мініна

Могли сыграть лучше?

Есть интересные наблюдения во время турнира от тренера Александра Минина, представителя украинской сборной. Не все, оказывается, гладко в настроении и психологии наших спортсменов. См. материал: Европа, Азия и Украина… Мы самые слабые…?

Крига скресла?: 1 комментарий

  1. Дід Панас з Карпат

    Вітання всім хто причетний до цього!!!!!! Подяка Тренерам які підготовили дітей, функціонерам які відстояли інтереси дітей, яких хотіли взагалі дискфаліфікувати. А вони привезли медалі з про-туру!!!!! Не дарма після ЧУ по кадетам розгорілись чималі пристрасті за право поїздок на такі змагання!!! А ще «вчора» нам доказували, що той самий Третяк не заслуговує на включення у склад збірної!!! І Матюгіну відстояли так само функціонери, якби питання не підняли по Третяку, то і Матюніна з Дроновою залишились би вдома(( але все, що не робиться, робиться на краще!!! Вітаю всіх!!!!!!! Дякую Вам за прекрасний результат!!!!!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.