Ліга кращих 2021-2022: Анонс 2 туру

На вихідних, 25-26 грудня 2021 р., відбудеться черговий тур «Ліги кращих» в Україні. Змагання проходитимуть у спорткомплексі «Хімік», місто Чернігів. Ще є час для реєстрації! 🙂 Зареєструватися можна за електронною поштою головного судді Інни Білащенко: inna20021986@gmail.com. Запрошуються усі бажаючі, в тому числі й тенісисти із-за кордону. Ви можете запросити своїх друзів із Європи на цей святковий турнір!

«Ліга кращих» досить демократична. Грошову винагороду можуть отримати перші шістнадцять учасників, тобто всі ті, які, за результатами групового раунду, проб’ються до головної сітки. Кожен може спробувати свою вдачу! Призовий фонд кожного туру складає 250 тис. грн!

Нагородження учасників за підсумками туру

Крім призів поточного турніру, у постійних учасників є можливість заробити бали для підсумкового результату, який буде відомий наприкінці сезону. Головний приз – автомобіль – чекає кращого тенісиста і тенісистку. Для цього треба набрати найкращу суму балів протягом чотирьох турів.

Переможцями першого туру в цьому сезоні стали Віктор Єфімов і Соломія Братейко. Відмінні шанси скласти їм конкуренцію у боротьбі за автомобіль є у Антона Лімонова, Євгена Прищепи, Богдана Сінькевича, Віталія Левшина і др. У жінок високі бали мають, крім Соломії Братейко, Вероніка Гуд, Анастасія Мидвецька, Вікторія Кондратенко, Марія Куріщенко, Олена Налісніковська. Але, як зрозуміло, не всі вони через свої виступи у закордонних клубах зможуть прийняти участь в другому турі. Це означає, що з’являється можливість потрапити на п’єдестал нагородження у інших тенісистів! 🙂

Чекаємо усіх у Чернігові! 🙂  Більш  детальна  інформація  на  сайті  ФНТУ

Ліга кращих 2021-2022: Анонс 2 туру: 2 комментария

    1. admin Автор записи

      что-то меня занесло… А я думаю, что это пишут в сетях, что Кальдерано едет на Лигу кращих…. 🙂 А ему, оказывается, кредит надо погасить в 1 млн.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.