«Ліга кращих» та проект «Вриваємось у літо спортивно»!

Закінчується один проект, а започатковується наступний!

Уже рік триває проект «Ліга кращих» з настільного тенісу. Безсумнівно, така ініціатива є цілком новою для України. На жаль, тривалий час настільний теніс у нас розвивався без масштабної підтримки бізнеса, громадських організацій та держави. Окремі благодійні турніри не берем до уваги. Тепер перед нами абсолютно новітня пропозиція, яка відразу завоювала прихильність багатьох гравців та тренерів. Спортсмени при цьому отримують велику фінансову підтримку, а також, саме головне, – мають відмінну можливість підвисити свою мотивацію у спорті. Хочеться сподіватися на те, що проект «Ліга кращих» буде продовжувати і надалі.

«Ліга кращих», четвертий етап — в червні

У червні завершується сезон, утворений із чотирьох етапів «Ліги кращих». Буде розіграний головний приз – автомобіль для тенісиста, який посяде перше місце. Вірніше, не один автомобіль, а два – для кращого гравця та для кращої гравчині! 🙂  Поточні результати перших трьох етапів «Ліги кращих» можна передивитися ТУТ. Інтрига зростає, і тепер можна робити припущення стосовно того, хто буде нагороджений.

Усього, за три попередні етапи, у «Лізі кращих» прийняло участь не менш двохсот чоловік, певну частину з яких складали також і зарубіжні тенісисти. Див. про попередні три етапи «Ліги кращих».

Призери-чоловіки попереднього етапу

За результатами проміжних турів, кожного разу преміювалося не менш 32 чоловік (від першого до шістнадцятого місця). Переможці одержували по 27 600 грн! Загальний призовий фонд складав 250 тис. грн. Така ж сама ситуація з винагородою чекає на учасників на четвертому, заключному, етапі, який розпочнеться 7 червня. Плюс будуть розіграні автомобілі, як уже було сказано вище. Чекаємо на нові інтересні сюжети з цих змагань. 🙂

Див. офіційне запрошення для участі в «Лізі кращих» у червні на сайті ФНТУ. У турнірі мають право грати тенісисти-члени ФНТУ, а також усі іноземні гравці за бажанням.

Усі ігри відбудуться в Києві. Адреса: просп. П. Тичини, 18, зал ФНТУ (у Легкоатлетичному манежі).

Проект «Вриваємось в літо спортивно!»

Розклад турнірів під егідою ФНТУ в «Лізі кращих»

Одночасно з іграми дорослих, професійних, спортсменів, розпочинаються ігри для дітей та ветеранів. Це є новим проектом від засновників «Ліги кращих», і тут призовий фонд складає також чималу суму: 130 тис. грн. для дітей (нагороджуються перші дванадцять місць); 250 тис. грн. – для ветеранів (нагороджуються перші вісім місць у кожній ветеранській категорії). Такі призові стануть хорошою фінансовою допомогою для тенісистів, які вже обрали настільний теніс як своє провідне зайняття.

Крім того, компанія Butterfly-Україна додає свій внесок у цій проект і бере на себе тягар оплати участі у змаганнях для будь-яких трьох сімей. Сюди входить – проїзд і проживання під час змагань. Переможці акції будуть визначені компанією Butterfly-Україна 28 травня. Для сімей, які мають давнішні традиції в настільному тенісі, є ще час для реєстрації в акції. Див. анонс на Фейсбуці. Запрошуються діти 2008 р.н. та мол. Ветерани грають у чотирьох вікових категоріях. Степінь спорідненості дітей та їх дорослих членів родини не вказаний.

Положення для дитячого та ветеранського турнірів

(скопійовано з сайту ФНТУ)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.