Призових місць добилися гравці Львівської, Одеської, Волинської, Вінницької, Запорізької, Івано-Франківської, Донецької , Черкаської, Харківської областей, а також Польщі та Білорусі
ЛІРС-Оупен 2019 в категоріях «дорослі» та «VIP» зібрав більше 150 гравців. Представництво тенісистів за регіонами також було значним. Практично з кожної області України був свій посланець. Організовані та чисельні групи ветеранів приїхали із Волинської, Одеської, Хмельницької (м. Кам’янець-Подільський), Вінницької, Івано-Франківської областей. Турнір відзначився тим, що, напевно, вперше до Жовкви приїхала сильна команда тенісистів із Польщі.
Безперечно, найбільш всіх було гравців зі Львова та Львівської області, які намагалися зберегти репутацію регіону, де найкраще грають у настільний теніс! 🙂
- Див. СПИСКИ
- Див. матеріал: Призери міжнародного турніру ЛІРС ОПЕН-2019: молодші категорії
Однак львів’янам не вдалося домінувати на п’єдесталі. Тільки шість їх представників змогли завоювати медалі, а решту забрали гості. Відмінно виступила делегація із Польщі – Баран Роберт, Вардзинський Мар’ян, Левкович Оршуля. Кожен із них має нагороду ЛІРС-Оупен, а Баран Роберт – навіть дві. Польські гравці перемогли немало сильних українських тенісистів, і тому цікаво було б узнати, наскільки високо розташовані вони в рейтингу Польщі…
У ході обміну враженнями від турніру (див. у кінці статті) була висловлена думка, що на жаль до Жовкви вже давно не приїжджають топові тенісисти України. Колись, дійсно, їх тут збиралося немало, але тепер чомусь така практика припинилася. Можливо, в цьому році значну роль відіграла Суперліга України, тури якої проходять приблизно в один час з ЛІРСом. Дуже мало було гравців із Києва, хоча там найбільша за чисельністю «діаспора» тенісистів країни.
Результати змагань
Сітки перших фіналів у всіх вікових категоріях
Див. всі матеріали змагань на сайті Ігоря Майовки
|
|
Думаю, что в первую очередь турниры такого уровня как Лирс должны дать возможность игроку ПРОЯВИТЬ себя, заработать памятную награду, которая будет на всю жизнь. А во вторую очередь — это спарринг. Хотя в борьбе с сильными соперниками этот спарринг проходит сам по себе.
Игрок на ЛИРСе имели возможность заявиться в две категории плюс в ВИП-турнир. Уже это хорошая возможность наиграться.
Трошки від себе напишу…
Минулого року у категоріі 40-49років,було чотири категоріі по 7-8чоловік. Розпочали о 18-30,а останню гру я грав о 23-00… Це неприпустимо… Цього року організатори зробили по іншому,і велике ім дякую за такий підхід. Вся Европа так грає,більше груп по менше чоловік.
А хто приіхав награватися,той міг спокійно заявитися в open(vip),в категорію 30-39 і т/п…
P.S-а от із негативу,так це дуже маленькі призові…
І я там був і мед я пив…Цілком підтримую Дениса-по 5 чоловік в підгрупі дало можливість зіграти в двух категоріях і добре награтись з різноплановими і різновіковими спортсменами.Загалом турнір проведено на гідному рівні.Тепер справа за обрахуванням рейтингу,сподіваюсь що організатори не підкинуть ложку дьогтю…
Следует признать, что турнир в Жовкве проведен на хорошем уровне! Может быть, и были какие-то неудобства, но это вызвано огромным количеством игроков. Вряд ли кто в Украине сможет провести подобный турнир идеально. Я даже скажу больше: никто в Украине пока не имеет такой богатой практики проведения большого турнира, как это имеют львовские судьи! Даже любой чемпионат чемпионат Украины по масштабам значительно меньше. Помогали львовянам ивано-франковские судьи, в частности, В. Мельничук. В Ивано-Франковске «Кубок Карпат» тоже когда-то был очень многочисленным турниром, но теперь его уровень снизился…
Сьогодні вийшов рейтинг за березень-ЛІРС не обраховано.Шо опять?..
І до речі, в Майовки сьогодні цікавилась — матеріали змагань він відправив. Хто тепер тормозить?
До сьогодні я думав,чи оплачувати внески за обрахунок рейтингу…Та бачу,що фнту нічого не робить для зручності учасників.А якщо щось і робить-то доставляє нам більше не зручностей.Відносно внесків:повинно бути декілька варіантів оплати-1)одноразово на цілий рік(як абонемент),або2)по факту на самому турнірі(як одноразовий квиток).І кожен зможе вибрати собі сам,як йому буде зручніше,бо більшість любителів і ветеранів не мають змоги часто виїжджати на такі турніри Але ніяк не єдиноправильний і єдиноможливий варіант,яким фнту ігнорує бажання більшості.
Согласна. Если в сентябре я захочу принять участие в определенном турнире, а нельзя — в марте надо было думать и платить взнос. Это явная депопуляризация данного вида спорта. Тоже и с детьми: сейчас ещё вроде мал, а осенью уже бы и можно силы попробовать, ан нет- низзя!
Організатори турніру не заплатили за рейтинг