Архивы
НАША МЕЧТА — ВЫСТУПИТЬ НА ОЛИМПИЙСКИХ ИГРАХ!

Талановиті тенісисти Іван Май, Ярослав Олеськевич та Назар Третяк потихеньку позбавляються допомоги для участі в міжнародних змаганнях!

Тенісистів у нас багато, а президент – один! 🙂 До кого, як не до президента, звертатися тенісистам? Федерація настільного тенісу України – громадська організація, яка створена для розв’язання нагальних проблем тенісного співтовариства. Але в деяких аспектах питання здатні вирішувати тільки державні структури. Президент ФНТУ (тренерська рада) може посприяти, донести певні міркування до верхівки Мінмолодьспорта (головного тренера) з тієї чи іншої проблеми. Особливо, коли справа стосується не одного окремого тенісиста, а цілих регіонів. Нещодавно на ім’я президента ФНТУ були відправлені два листа – від федерації настільного тенісу Львівської області і від федерації настільного тенісу Івано-Франківської області.

Їх об’єднує одна проблема – принципи комплектування юнацької (кадетської) збірної України. Дійсно: змагання України і ТОП-24 по кадетам (жовтень 2018, Умань) і чемпіонат України по кадетам (березень 2019 року, Чернігів) довели, що перевагу в особистому розряді мають представники західних областей. Зокрема – Назар Третяк (Рогатин Івано-Франківської області) і Ярослав Олеськевич (Львів), чемпіон України. Але, як я зрозумів, їх НЕ БЕРУТЬ (!!) до складу команд, які мають вирушити на змагання до Бельгії та Франції (турніри заплановані на квітень 2019 року).

Ярослав Олеськевч

Як на мене, то підхід, дійсно, дещо дивний. Адже повинні їхати кращі, а не ті, які знаходяться під опікою головних тренерів збірної. У будь-якому випадку зараз відсутня точна інформація, хто ж запланований до зарубіжної поїздки… Відповідей поки що немає.

Коли були оприлюднені критерії відбору до національної збірної, я пам’ятаю, що вже тоді у громади з’явилися певні непорозуміння в тому, що ці критерії були нечіткими, розпливчастими. Тобто, їх можна було крутити, вертіти і обирати того, кого треба, керуючись різними підходами.

Хотілося, щоб в цьому плані був наведений порядок – раз і назавжди. Пріоритет повинні мати кращі, інакше в нас ніколи не буде толку у настільному тенісі. У юнаків має бути орієнтир, стимул для якісних занять, саме тоді з’являться і чемпіони.

Иван Май

Такий же самий негативізм спостерігається і у дорослому настільному тенісі. Полтавчанин Іван Май зайняв друге місце на чемпіонаті України в березні, але він не включений до складу збірної, яка вже скомплектована! На чемпіонат світу, їдуть, як і раніш, «перевірені», «надійні» бійці, які вже їздили не раз. При цьому відомо, що до сих пір немає їхніх гучних перемог навіть на європейському рівні. Хай би вже поїхав Іван – молода людина, що мріє настільним тенісом, вперто та наполегливо займається на тренуваннях. Можливо, він також не завойював би медалей, але проте був би дотриманий принцип справедливості у спорті. Через непонятні амбіції окремих осіб у нас, може бути, і немає добрих новин. Див. матеріал Нет хороших новостей…

Див. результати ЧУ-2019 у Чернігові

Ось викладаю копії листів, в яких викладена приблизно та ж сам точка зору:

96 Responses to Листи до президента ФНТУ в березні 2019 року

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Copyright © 2013. Сайт "Наш теннис". При копировании текста ссылка на оригинал обязательна!