Літній табір «Хащеве» 2019

Продовжується набір юних спортсменів для участі у програмі підготовки тенісистів у таборі «Хащеве» (Дніпропетровська область). Літній спортивний збір пройде у період з 23 по 29 червня 2019 року. Керівники та організатори – відомі українські тенісисти Дмитро Писар та Кирило Самокіш. На даний момент залишилися тільки 14 вільних місць!

Цей табір є новим різновидом ефективного тренування тенісистів, що має, крім того, можливість інтересно відпочити влітку. У Хащевому завжди проходять літні збори для дніпропетровських тенісистів, які займаються у С.Ж. Коркіна та членів клубу «Білі блискавки». Молоді спортсмени протягом літа отримували добрий заряд здоров’я, фізично та психологічно готувалися до нового сезону.

У 2019 році плануються великі зміни у проведені спортивного збору. Команда Писар-Самокіш підводить нову основу під тренування тенісистів та робить свою програму підготовки більш професійною. Для цього залучаються майстри спорту з інших видів, учасники Олімпійських ігор. Зокрема на зборах будуть проводити тренування, крім настільного тенісу, ще і з певних елементів легкої атлетики. Ці заняття будуть проводити Назар Коваленко и Анна Коваленко.

Фото тренеров

Див. також Інтервью з мастерами настільного тенісу

Для відвідувачів зборів передбачено три види їх проведення (заявочні пакети «Спорт», «Спорт+» та «Спорт-Про». Якщо хтось хоче, крім настільного тенісу, зробити акцент на розваги та відпочинок, то йому підійде пакет «Спорт». Якщо хтось хоче навантажити себе професійними спарингами, то йому краще скористатися пакетом «Спорт-Про». Пакет «Спорт+» буде знаходитися десь посередині, за завантаженістю та інтенсивністю тренувань. Зрозуміло, що різниця між пакетами полягає у кількості годин, проведених з тренером та спаринг-партнером.

Фото спортивного табору «Хащеве»

Збори у Хащевому будуть хорошою можливістю для будь-якого молодого тенісиста підняти рівень своєї ігри, покращити фізичні кондиції. Крім того, він зможе тут добре відпочити, вдосконалити комунікаційні навички, знайти нових друзів.

Більш детально про ціни та умови проживання див. на сайті sport-camp.top

  • Контактний телефон Дмитра Писаря: +38(063)440-97-87 (з питань організації та співпраці)
  • Контактний телефон Кирила Самокіша: +38(050)914-51-64 (з питань отримання замовлень)
  • Електрона скринька: ttennisblog@gmail.com

Відео від Дмитра Писаря

Літній табір «Хащеве» 2019: 1 комментарий

  1. Оксана

    В прошлом году мы с дочерью были на сборах в Хащевом. Тренировки проводил Егор Москаленко под руководством С. Ж. Коркина. Кроме теннисистов в лагерь съезжаются и другие спортсмены. Были также юные гимнастки и баскетболисты. Условия для проживания, тренировок, питание — отличные. Кроме того, живописная природа, чистый воздух, прямо на территории лагеря — небольшой песочный пляж на речке Самара. Нам очень понравилось. Дочь отдохнула, подружилась с другими ребятами, подтянула физическую форму. Тренировки тоже пошли на пользу. Так что, рекомендую!
    По ссылке — клип об отдыхе и занятиях в спортивном лагере «Хащевое».
    https://youtu.be/fVg0JbIXa-0

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.