Архивы
НАША МЕЧТА — ВЫСТУПИТЬ НА ОЛИМПИЙСКИХ ИГРАХ!

Настільний теніс Волині вже давно звертає увагу на себе через велику активність. Багато різних змагань проходило у 2018 році. Див. Календар ФНТУ на 2018 рік, та заплановано на 2019 рік. Див. Календар ФНТУ 2019. Безперечно, таке пожвавлення пов’язане, в першу чергу, з самими людьми – тенісистами, які прагнуть багато грати та добиватися перемоги. Але значний вплив здійснює керівництво спорту та місцеві (регіональні) федерації настільного тенісу.

У цьому плані дуже цікавим є матеріал, який оприлюднено на сайті Луцької федерації настільного тенісу.  У ньому розповідається про усі видатні події та досягнення настільного тенісу Луцька у 2018 році. Вважаю за правильне, зберегти цей матеріал на пам’ять на сайті «Наш теніс» для того, щоб мати орієнтир у майбутньому, як буде у подальшому йти справи у цей області.

См. матеріали сайту «Наш теніс»:  Настільний теніс на Волині

Даю матеріал з певними скороченнями. Більш детальна та повна інформація з фото і табличками знаходяться за посиланням: ttfl.com.ua

ЛФНТ у 2018 році

Луцька федерація настільного тенісу розпочала свою роботу у вересні 2017 року (президент Вахта Д.А.). 2018 рік став дуже накопичений турнірами в різних категоріях.

Насамперед, хочеться відзначити багаторічний колектив турніру «Луцька серія», який, не зважаючи на складності, постійно проводить свої щотижневі турніри. Починаючи з 2012 року, проведено уже 26 етапів Луцької серії, котрий складається з 10 турів. Тобто 2.5 місяця на один етап. Дві ліги — вища і перша нараховують загалом за рік більше 150 учасників. Організаторами Луцької серії проводиться щомісячний рейтинговий турнір 0-25 — один на західній Україні, на якому побували любителі тенісу з інших областей, а саме : Тернопільської області (Кременець, Почаїв, Бережани), Львівської (Червоноград, Львів) Рівненської (Рокитне, Дубно, Рівне, Клевань, Здолбунів), Івано-Франківської (Калуш).

Команда ДІАМІ ЛФНТ, яка складена в основному з гравців Луцької серії, у відкритому чемпіонаті Рівненської області завершила турнір на п’ятому місці. Досить пристойний результат, як для новачка вищої ліги!

Ну і саме цікаве для команди ДІАМІ ЛФНТ – це участь в Регіональній лізі чемпіонату України (Західний регіон). Проведено два тура. В першому турі команді не вистачило однієї перемоги, щоб потрапити у вищу сітку турніру. Сьоме місце в групі. Заявлено 25 команд, які розподілені на дві групи. В другому колі команда посіла третє місце серед нижчої категорії учасників. Хороший результат! Третій тур уже відбудеться цього року, і команда налаштовується потрапити у вищу сітку турніру. 

Перша ліга України теж представлена гравцями ЛФНТ, капітан — Стельмащук Станіслав. Команда дуже впевнено провела перший тур, який проходив в Одесі, і посіла там четверте місце. В другому турі (Луцьк) команда виступила трошечки гірше – шосте  місце, але загалом займає 5 місце після двох турів.

Команда Суперліги за участю Юнчика Валентина здивувала тенісну Україну, зайнявши четверте місце в першому турі чемпіонату серед найсильніших. Після двох турів команда займає 5-те місце.

Луцькою федерацією (ЛФНТ) на протязі року організовано багато різних турнірів: «Ковельська весна», «Гаряче літо Волині», «Кубок Луцької федерації».

Більшість турнірів проводились у просторому залі міста Ковель, на хороших столах. За такі спонсорські вчинки хочеться подякувати мерії міста Ковеля за надання такого залу.

Організувався турнір під назвою «Волинь Опен» – командний  турнір, який складається з 4-х турів. Перший тур проводився у жовтні в м. Ковель. Але за певних обставин назву турніру в терміновому порядку було змінено на «Ковель Опен», і турнір все ж таки провели. Він був організований на високому рівні. Прибуло двадцять команд, які розподілились на дві ліги – вища і перша. У ньому прийняли участь  дуже висококласні гравці з Івано-Франківщини, Львівщини, Рівненщини та міста Києва. Ігри проходили по колу в кожній лізі. Наступний тур планується провести в лютому 2019 року також в м.Ковель.

Гравці ЛФНТ постійно приймають участь в турнірах тт-кап та, крім того, виїжджають на інші комерційні турніри в різні міста Західної України.

Федерація на вірному шляху. Поки що орендується зал на пластмасовому заводі для тренувань і проведення турнірів 0-25 і Луцької серії. Але в планах все ж таки стоїть питання для відкриття великого залу. Роботи проводяться, але з фінансами сьогодні не так все просто, і відкриття поки що затримується. Але бажання є велике і думаємо, що незабаром Луцьку серію ми почнемо грати у новому залі. Ще хочеться відзначити Бакликова Валерія, який не жаліючи свого часу обраховує рейтинг ЛФНТ. Список учасників стає дедалі більшим.

См. також ЛНТВО на Фейсбуке

Один комментарий: Луцька федерація настільного тенісу звітує за 2018 рік

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Copyright © 2013. Сайт "Наш теннис". При копировании текста ссылка на оригинал обязательна!