Луцька федерація настільного тенісу звітує за 2018 рік

Настільний теніс Волині вже давно звертає увагу на себе через велику активність. Багато різних змагань проходило у 2018 році. Див. Календар ФНТУ на 2018 рік, та заплановано на 2019 рік. Див. Календар ФНТУ 2019. Безперечно, таке пожвавлення пов’язане, в першу чергу, з самими людьми – тенісистами, які прагнуть багато грати та добиватися перемоги. Але значний вплив здійснює керівництво спорту та місцеві (регіональні) федерації настільного тенісу.

У цьому плані дуже цікавим є матеріал, який оприлюднено на сайті Луцької федерації настільного тенісу.  У ньому розповідається про усі видатні події та досягнення настільного тенісу Луцька у 2018 році. Вважаю за правильне, зберегти цей матеріал на пам’ять на сайті «Наш теніс» для того, щоб мати орієнтир у майбутньому, як буде у подальшому йти справи у цей області.

См. матеріали сайту «Наш теніс»:  Настільний теніс на Волині

Даю матеріал з певними скороченнями. Більш детальна та повна інформація з фото і табличками знаходяться за посиланням: ttfl.com.ua

ЛФНТ у 2018 році

Луцька федерація настільного тенісу розпочала свою роботу у вересні 2017 року (президент Вахта Д.А.). 2018 рік став дуже накопичений турнірами в різних категоріях.

Насамперед, хочеться відзначити багаторічний колектив турніру «Луцька серія», який, не зважаючи на складності, постійно проводить свої щотижневі турніри. Починаючи з 2012 року, проведено уже 26 етапів Луцької серії, котрий складається з 10 турів. Тобто 2.5 місяця на один етап. Дві ліги — вища і перша нараховують загалом за рік більше 150 учасників. Організаторами Луцької серії проводиться щомісячний рейтинговий турнір 0-25 — один на західній Україні, на якому побували любителі тенісу з інших областей, а саме : Тернопільської області (Кременець, Почаїв, Бережани), Львівської (Червоноград, Львів) Рівненської (Рокитне, Дубно, Рівне, Клевань, Здолбунів), Івано-Франківської (Калуш).

Команда ДІАМІ ЛФНТ, яка складена в основному з гравців Луцької серії, у відкритому чемпіонаті Рівненської області завершила турнір на п’ятому місці. Досить пристойний результат, як для новачка вищої ліги!

Ну і саме цікаве для команди ДІАМІ ЛФНТ – це участь в Регіональній лізі чемпіонату України (Західний регіон). Проведено два тура. В першому турі команді не вистачило однієї перемоги, щоб потрапити у вищу сітку турніру. Сьоме місце в групі. Заявлено 25 команд, які розподілені на дві групи. В другому колі команда посіла третє місце серед нижчої категорії учасників. Хороший результат! Третій тур уже відбудеться цього року, і команда налаштовується потрапити у вищу сітку турніру. 

Перша ліга України теж представлена гравцями ЛФНТ, капітан — Стельмащук Станіслав. Команда дуже впевнено провела перший тур, який проходив в Одесі, і посіла там четверте місце. В другому турі (Луцьк) команда виступила трошечки гірше – шосте  місце, але загалом займає 5 місце після двох турів.

Команда Суперліги за участю Юнчика Валентина здивувала тенісну Україну, зайнявши четверте місце в першому турі чемпіонату серед найсильніших. Після двох турів команда займає 5-те місце.

Луцькою федерацією (ЛФНТ) на протязі року організовано багато різних турнірів: «Ковельська весна», «Гаряче літо Волині», «Кубок Луцької федерації».

Більшість турнірів проводились у просторому залі міста Ковель, на хороших столах. За такі спонсорські вчинки хочеться подякувати мерії міста Ковеля за надання такого залу.

Організувався турнір під назвою «Волинь Опен» – командний  турнір, який складається з 4-х турів. Перший тур проводився у жовтні в м. Ковель. Але за певних обставин назву турніру в терміновому порядку було змінено на «Ковель Опен», і турнір все ж таки провели. Він був організований на високому рівні. Прибуло двадцять команд, які розподілились на дві ліги – вища і перша. У ньому прийняли участь  дуже висококласні гравці з Івано-Франківщини, Львівщини, Рівненщини та міста Києва. Ігри проходили по колу в кожній лізі. Наступний тур планується провести в лютому 2019 року також в м.Ковель.

Гравці ЛФНТ постійно приймають участь в турнірах тт-кап та, крім того, виїжджають на інші комерційні турніри в різні міста Західної України.

Федерація на вірному шляху. Поки що орендується зал на пластмасовому заводі для тренувань і проведення турнірів 0-25 і Луцької серії. Але в планах все ж таки стоїть питання для відкриття великого залу. Роботи проводяться, але з фінансами сьогодні не так все просто, і відкриття поки що затримується. Але бажання є велике і думаємо, що незабаром Луцьку серію ми почнемо грати у новому залі. Ще хочеться відзначити Бакликова Валерія, який не жаліючи свого часу обраховує рейтинг ЛФНТ. Список учасників стає дедалі більшим.

См. також ЛНТВО на Фейсбуке

Луцька федерація настільного тенісу звітує за 2018 рік: 1 комментарий

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.