МАЛО! :)

Як швидко людина звикає до хорошого! 🙂 Ще не пройшло й місяця, як наші українські дівчата зробили фурор на юнацькому чемпіонаті з настільного тенісу в Європі (місто Вараждін), а нам уже хочеться, щоб їх результати сьогодні були ще краще, і будь-яка поразка сприймається як ганьба! 🙂 Але так влаштована людська психологія: якщо хоч раз спробував чогось гарненького, все інше уже не подобається. 🙂

Так, безумовно: наша українська тенісистка Вероніка Матюніна знаходиться зараз на підйомі своєї спортивної форми. Див. результати: ЮЧЕ-2021. Окрім того, нещодавно проведені в місті Оточець (Словенія) і у місті Вараждін (Хорватія) юнацькі змагання для кращих тенісистів Європи і світу також є яскравим тому підтвердженням. Тут Вероніка Матюніна взяла в загальній сумі чотири (!) бронзових нагороди. На момент 20 вересня 2021 року Вероніка, за рейтингом, є четвертою в Європі та сьомою – у світі! Див. результати на сайті ФНТУ: Виступ наших кадеток на міжнародному турнірі WTT в Хорватії та Словенії. Стільки багато медалей вболівальники України не бачили з часів юнацької кар’єри Маргарити Песоцької! Див. Вікіпедія про Маргариту Песоцьку.

Більше також про Вероніку Матюніну на сайті Олександра Тарасенка.

Виступ українців на юнацьких турнірах WTT у вересні 2021

Турніри проходили одночасно в двох містах Європи – Вараждін і Оточець, але практично усі тенісисти побували й там, і там, постійно рухаючись між ними. Українки – Вероніка Матюніна (Сєвєродонецьк) і Ольга Понько (Київ) – витримали напружений графік і, крім того, виступили в двох вікових категоріях – у старшій (до 17 років) й у своїй (до 15 років). Відіграти одночасно чотири турніри — це серйозне фізичне та психологічне навантаження, яке під силу тільки добре натренованим спортсменам. Результат уже відомий – чотири «бронзи» Вероніки Матюніної. Вона потрапила до чотирьох півфіналів, де поступилася відомим кадеткам Європи та світу.

Ольга Понько

Разом з Матюніною виступала Ольга Понько з Києва. Вона є молодшою за Вероніку, але на Україні має дуже хороші результати, є неодноразовою чемпіонкою України серед мінікадетів і призеркою кадетських змагань. Див. тег Понько. Їй, безперечно, було важко боротися на європейських турнірах проти старших за неї суперниць. Але такий досвід потрібний. Ольга завжди характеризується наполегливістю та високою працездатністю і є однією із найперспективніших гравчинь в Україні. Участь у WTT Youth Contender повинно сприяти для неї ще більшому накопиченню позитивного турнірного досвіду. Ольга залишилася без нагород, але з доброю надією, що вони обов’язково з’являться у недалекому майбутньому!

Софія Шередега – чемпіонка світу серед школярів!

Софія Шередега в Белграді

Партнерка Вероніки Матюніної та її одноклубниця по Сєвєродонецькій спортивній школі Софія Шередега не поїхала на юніорські турніри в Оточець і Вараждін, але замість того, в цей час, вона захищала честь України на Всесвітніх іграх школярів в Белграді (Сербія, 11-19 вересня 2021 р.). І тут вона мала дуже високий результат – дві золотих медалі, в індивідуальному розряді та в парі, і тепер є чемпіонкою світу серед школярів! Див. Молоді призери вересня 2021!   Див. також офіційну сторінку чемпіонату.

Отже, Україна має відмінних молодих спортсменок для успішного виступу за кордоном. У непоганій формі зараз знаходяться й більш старші гравчині – Анастасія Димитренко, Соломія Братейко, які прагнуть досягнути рівня Маргарити Песоцької, Тетяни Біленко, Ганни Гапонової. Нещодавно Соломія Братейко разом з Антоном Лімоновим вибороли срібні нагороди на дорослому про-турі – Czech International Open, який проходив в чеському місті Оломоуц у період з 21 по 25 серпня 2021. Див. результати. Усе це вселяє добрі надії на подальші успішні виступи українців у майбутньому. І, напевно, нам усім знов захочеться сказати: «Мало!» 🙂

У перспективі

Найближче серйозне випробування для молодих спортсменів України – це європейський ТОП-10 для юнаків, який пройде з 15 по 17 жовтня 2021 у французькому місті Tours. На нього делегується Вероніка Матюніна. Анонс на сайті О. Тарасенка.

З 10 по 14 листопаду 2021 відбудеться юнацький чемпіонат Європи для спортсменів віком до 21 року. Тут будуть виступати Антон Лімонов і Анастасія Димитренко. Місце проведення – місто Spa (Бельгія).

Зараз триває підготовка до цих змагань.

Зрозуміло, що ми всі будемо уважно дивитися за виступом наших спортсменів і підтримувати їх в їх важкій боротьбі! 🙂 Бажаємо успіхів!

  • Матеріал підготував: Андрій Лукьяненко
  • 22.09.2021

МАЛО! :): 2 комментария

  1. Счастливчик

    ЧМ среди школьников был уже после контендеров, так что если бы выделили финансы, то сыграла б и там.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.