Маргарита Песоцька на Кубку світу 2020!

Вдало розпочала Кубок світу 2020 Маргарита Песоцька!

Як би не закінчився жіночий Кубок світу 2020, Україну можна привітати з тим, що вона нарешті отримала гравця світового рівня. Зараз у китайському місті Вейхау Маргарита Песоцька показує феноменальну гру! Практично, на теренах України такого тенісиста ще не було ніколи, навіть серед чоловіків. Дуже приємно було дивитися на те, як вона грала проти китаянки із США. І справа не в тому, що ZHANG Lily не так уже високо знаходиться у міжнародному рейтингу, а в тому, що Маргарита дійсно демонструє теніс височайшого класу.

У першому своєму матчі на Кубку світу – Dishang 2020 ITTF Women’s World Cup – Маргарита Песоцька зустрілася з ZHANG Lily (США), яка входить зараз до тридцятки найсильніших жінок планети. Поєдинок був дуже напруженим, і уболівальники бачили, що Маргарита та її тренер Песоцька Маргарита Анатоліївна сильно  хвилюються. Але і китаянка також не могла спочивати на лаврах. Вона знала про сильну ігру Песоцької, і тому не могла бути спокійною. У січні на про-турі в Будапешті вона програла українці (1:4) і тепер прагнула до реваншу.

Фото поєдинку

Перемога!

Однак тріумфу у ZHANG Lily не вийшло. Маргарита Песоцька виграла три сети поспіль, після чого, видимо, дала собі можливість трохи відпочити. Наступні дві партії вона уступила, а у вирішальній зустрічі знов перемогла. Їй довелося переламувати китаянку, яка шалено прагнула до перемоги. Рахунок 12:10, свідчить про те, що боротьба між ними була вкрай завзятою.

Відео першого сету матча


Ми вітаємо Маргариту Песоцьку та її тренера з цією перемогою, бажаємо їм найуспішніше виступити на Кубку світу – найголовніших змаганнях року в одиночному розряді. Перемога над американкою дає для української  спортсменки два очка, і вона зараз разом з DIAZ Adriana із Пуерто-Ріко займає проміжкове перше місце у групі номер 2.

Сьогодні Маргарита проведе ще два поєдинки у групі, і ми будемо сподіватися на позитивні результати.

Табличка групи номер 2

Інформація про жіночий Кубок світу

Логотип Кубка світу 2020

Кубок світу – Dishang 2020 ITTF Women’s World Cup – проходить у китайському місті Вейхао (Weihai). Період проведення – 8-10 листопаду 2020 року. У змаганнях беруть учать 21 найсильніших тенісисток планети, які відібрані по квотам від континентів.

Змагання проводяться в три етапи. Перший – груповий. Кращі дві спортсменки виходять з групи до раунду плей-офф, де на них будуть чекати вісімка сіяних тенісисток. Потім – фінальний етап, який буде складатися з чвертьфіналу, півфіналу і фіналу.

Шлях дуже важкий, і пройти його буде подвигом для будь-якого тенісиста.

Призовий фонд достатньо непоганий. За останнє, 21 місце, тенісист отримує 5000 доларів. За перше – 40 000 доларів. Решта гонорарів – відповідно до зайнятих місць.

Уся інформація про Кубок — на сайті ITTF.

Моя думка про ігру Песоцької

Маргарита має таку властивість, яка поки що не спостерігається в ігрі жодного іншого українського тенісиста. Вона здатна реагувати на удари суперника заздалегідь, інтуїтивно визначаючи, куди він має бити. Такої інтуїції я ще ні в кого не бачив! Як правило, наші тенісисти чекають, куди спрямовують шар опоненти, а потім починають реагувати, переміщуючись до лінії удару. Але така техніка не проходить у зустрічах з китайськими майстрами, які діють дуже швидко. З ними слід грати на випередження, розгадуючи потаємні наміри противників.

Як Маргарита виховала у себе таку властивість, також залишається таємницею… Можливо, це природний дар, але такий, який треба було розвивати… Китайці відомі тим, що відбирають серед сотень, а, можливо, і тисяч претендентів саме таких спортсменів, які мають неабиякі внутрішні, психологічні риси (швидкість реакції, швидкість мислення). Див. тег Песоцька на сайті Наш теніс

Значно посилила Маргарита і свою техніку ударів, а також силову підготовку. Уже два роки поспіль ми спостерігаємо за її потужними бек-хендами (сильними і влучними ударами зліва). Вона є зразком ігри по різним кутам стола, що також поки що є рідкістю серед наших українських тенісистів, більшість з яких привикли на тренуваннях, на жаль, бити в одну точку… 🙁

Див. також: Маргарита Песоцька — перша у рейтингу України

Дівчинка, яка мріяла зіграти з Маргаритою Песоцкою

Вероніка Матюніна

Нещодавно Маргарита Песоцька прийняла рішення зіграти в жіночій Суперлізі України. Давно вона сюди не заявлялася, але коронавірус ставить свої вимоги. Немає змагальної практики… Багато країн закрили свої кордони, і їхати немає куди… Залишаються внутрішні змагання, які дають хоча б невелику, але частку тренувань.

Див. результати Суперліги на сайті Ігоря Палагути

Маргарита в Суперлізі — це означає, що пара десятків українських тенісисток мали можливість зіграти проти неї в очній зустрічі. У першу чергу про це мріяла наша відома юна чемпіонка Вероніка Матюніна. Жеребкування звело її з Песоцької віч-на-віч. Безперечно, Вероніка програла, але Маргарита була довольна ігрою молодої спортсменки. Для сєвєродончанки це був дуже великий стимул для продовження свого вдосконалення у настольному тенісі. Див. тег Матюніна

Маргарита Песоцька на Кубку світу 2020!: 3 комментария

  1. Виталий

    Уровень игры очень высокий. Странно, что у нас никто, кроме Маргариты, не может достичь такого мастерства…

  2. Татьяна.

    Маргарита несмотря ни на что — м о л о д е ц!
    И умница, и красавица.
    Но, конечно, обидно получилось… Очень досадно…

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.