Міні-мінікадетський чемпіонат України 2019 року: підсумки

Найбільшу кількість медалей завоювали тенісисти Дніпропетровської, Львівської, Полтавської та Івано-Франківської областей!

Чемпіонат України серед міні-мінікадетів (гравців віком 10 років та молодші), проходив з 20 по 23 червня у Чернігові (спорткомплекс «Хімік»). На нього зібралися 31 хлопчик та 38 дівчат з різних областей. Контингент не такий вже і великий у порівнянні з нещодавнім мінікадетським чемпіонатом, де було 157 претендентів на медалі!  Особливістю будь-якого мінікадетського турніру є те, що разом з тренерами та молодими спортсменами на змагання приїжджають найголовніші уболювальники  – батьки і навіть бабусі з дідусями! 🙂

За областями представництво було також невеликим – тільки 12 областей виставили команди, хоча приїхали й поодинокі представники з інших регіонів. Звернув на себе увагу той факт, що на рівні міні-мінікадетів не було нікого з Вінницької, Тернопільської, Закарпатської, Волинської областей, хоча їх старші тенісисти дуже вдало відіграли на мінікадетському чемпіонаті, який пройшов у травні. Див. результати ЧУ-2019.

Слід визнати, що дуже потужну хвилю тенісистів 2009 р.н. та молодше підготували тренери Полтавської (Кременчук, Гребінка), Івано-Франківської (Рогатин), Львівської (Львів, Жовква) та Дніпропетровської областей (Нікополь). Вони вирізнилися не тільки кількістю, але й якістю, виборовши разом 100% медалей командного розряду та 90% всіх медалей від загальної кількості. Тільки три медалі вдалося відібрати у них решті тенісистів. По бронзі взяли:  киянка Марія Боднар (у лічці), донеччанка Ксенія Мушкіна (у парах), а також Єгор Шульга (Сумська область).


Наздогнати цих переможних спортсменів комусь іншому буде дуже важко… Це означає, що попереду в нас, можливо, настане ера домінування у настільному цих вище названих областей! У будь-якому разі це стосується дитячого тенісу. Деякі десятирічні тенісисти-учасники цього чемпіонату мають доволі високий рейтинг ФНТУ! Наприклад, Олександр Гелета – 21, Антон Дерлюк – 18,6, Ганна Дерлюк – 14,7, Софія Чумарна – 12,9, Вадим Солтис – 12,3, Тетяна Пукало – 10,9. Це дуже високі показники для цього віку! Тим більш, що всі ми знаємо, що, за звичними для нас традиціями, багато дітей у 10 років тільки починають займатися настільним тенісом…

Відомо, що нинішні призери пройшли дуже великий шлях у спорті. Практично, всі вони розпочали тренуватися у шестирічному віці. В останні роки їх можна було побачити на багатьох крупних турнірах України, в Дитячій лізі, за кордоном. Виступали вони й на чемпіонатах країни в старших вікових категоріях. Тут треба висловити подяку не тільки тренерам, а й батькам, які фінансували поїздки, прикладали всі зусилля, щоб морально підтримати своїх дітей. Безперечно, і тренери зробили свою справу, навчили своїх підопічних майстерно володіти ракетками.

Чемпіонат виявив серед призерів дуже талановитих юних тенісистів, і хотілося, щоб вони не були забуті, а знайшли підтримку за своє старання у вищого спортивного керівництва, яке повинне помітити їх та взяти на особливий облік. Це, можливо, наші майбутні медалісти європейських змагань, які нарешті здобудуть спортивну славу для настільного тенісу України.

.

Командний розряд. Хлопці

 • 1 місце – Львівська область. Склад команди: Гелета Олександр, Солтис Вадим. Тренери: А. Сидорко, В. Доброхотов, О. Голяк.
 • 2 місце – Дніпропетровська область. Склад команди: Дерлюк Антон, Литвинов Олександр, Кабак Владислав, Колмогорцев Олег. Тренери: С. Братик, М. Зайцев, В. Новіков.
 • 3 місце – Івано-Франківська область. Склад команди: Третяк Матвій, Бідочко Владислав. Тренери: З. Верб’яний, Б. Сенишин, В. Дячок.

команда Львівської області — 1 місце. Вадим Солтис і Олександр Гелета вдвох (!) перемогли команди із трьох та більше чоловік. Тренер — Анжела Сидорко.

команда Дніпропетровської області. Головна ударна сила — Антон Дерлюк. Тренер — Світлана Братик.

команда Івано-Франковської області — бронзові призери. Третяк Матвій, Бідочко Владислав також удвох вибороли медалі чемпіонату!

Командний розряд. Дівчата

 • 1 місце –  Дніпропетровська область. Склад команди: Дерлюк Анна, Бектемірова Софія, Лебідь Поліна, Пугач Анастасія, Сидоренко Катерина.Тренери: С. Братик, Н. Таркіна, М. Зайцев.
 • 2 місце – Полтавська область. Склад команди: Чумарна Софія, Пелих Юлія, Борисенко Евеліна. Тренер: О. Чумарна.
 • 3 місце – Івано-Франківська область. Склад команди: Пукало Тетяна, Гаєва Уляна, Семенька Віталіна. Тренери: : З. Верб’яний, Б. Сенишин, В. Петришин.

Золота команда дівчат Дніпропетровської області

Срібні призери — команда Полтави. Тренер — Оксана Чумарна

Бронзові призери — Івано-Франківська область. Дівчатка повторили успіх хлопців!

Парний розряд. Хлопці.

 • 1 місце – Гелета Олександр (Львів), Солтис Вадим (Жовква, Львівська область).
 • 2 місце – Третяк Матвій (Рогатин), Дерлюк Антон (Нікополь).
 • 3 місце – Шульгачик Дмитро (Кременчук), Шульга Єгор (Мазівка, Сумська область).

Олександр Гелета і Вадим Солтис знов перші! На цей раз у парі.

Срібні призери — Матвій Третяк і Антон Дерлюк

Мабуть, уперше в історії цих міст — Кременчук і Мазіка — призери чемпіонату України! На фото: Шульгачик Дмитро і Шульга Єгор

Парний розряд. Дівчата

 • 1 місце – Колєннікова Діана (Жовква), Чумарна Софія (Гребінка).
 • 2 місце – Дерлюк Анна (Нікополь), Пелих Юлія (Гребінка).
 • 3 місце – Пукало Тетяна (Рогатин), Мушкіна Ксенія (Дружківка).

Чемпіонки України в парі — Софія Чумарна і Діана Колєннікова

Анна Дерлюк і Юлія Пелих — срібні призерки чемпіонату України

Тетяна Пукало і Ксенія Мушкіна — бронзові медалістки. Івано-Франківіськ об’єднався з Донецькою областю!

Мікст

 • 1 місце – Дерлюк Антон (Нікополь), Пелих Юлія (Гребінка).
 • 2 місце – Гелета Олександр (Львів), Чумарна Софія (Гребінка).
 • 3 місце – Солтис Вадим (Жовква), Дерлюк Анна (Нікополь).

Перше місце — Антон Дерлюк і Юлія Пелих

Друге місце у Олександра Гелети і Софії Чумарної

Бронзові призери — Анна Дерлюк і Вадим Солтис. Цікаво, що Анна в міксті не стала грати з братом, а віддала перевагу Вадиму Солтису 🙂

Індивідуальний розряд. Хлопці.

 • 1 місце – Дерлюк Антон (Нікополь)
 • 2 місце – Гелета Олександр (Львів)
 • 3 місце – Солтис Вадим (Жовква)

Дерлюк Антон — чемпіон України! Тренер: С. Братик. Усього на чемпіонаті він виборов 2 золотих і 2 срібних медалі

Олександр Гелета — срібний призер. Тренер: А. Сидорко. Загальний результат: дві золотих, дві срібних медалі чемпіонату

Вадим Солтис — 3 місце. Тренери — В. Доброхотов, О. Голяк. Загальний результат: дві золотих і дві бронзових нагороди чемпіонату

Індивідуальний розряд. Дівчата.

 • 1 місце – Дерлюк Анна (Нікополь).
 • 2 місце – Чумарна Софія (Гребінка).
 • 3 місце – Боднар Марія (Київ).

Анна Дерлюк — чемпіонка України. Тренер: С. Братик. Загальний результат на чемпіонаті: 2 золотих, 1 срібна, 1 бронзова нагорода

Софія Чумарна — 2 місце. Тренер: О. Чумарна. Підсумковий результат: одна золота і три срібні нагороди.

Марія Боднар — бронзова призерка чемпіонату України. Тренери: О. Шаблиста, Я. Кокуніна.

День народження на ЧУ

Призерка Юлія Пелих відсвяткувала свій десятий день народження. Безперечно, було приємно отримати і нагороди чемпіонату, і привітання від своїх друзів з днем народження!

Суддівська колегія

Фото з нагородження

Цікаве фото

Предлагаю рекламное фото от Александра Минина для компании Andro! 🙂 Лучшей фотографии вы не найдете!

Відео фінального двобою

Відгуки батьків і тренерів

Міні-мінікадетський чемпіонат України 2019 року: підсумки: 2 комментария

 1. admin Автор записи

  классное видео! Спасибо за труд! Действительно эмоциональное! Буду ставить на сайт!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.