Мінськ-2019: результати змагань з настільного тенісу

Настільний теніс увійшов до програми 2 Європейських ігор, які відбулися в Мінську. Вважаю, що багато хто з українських уболівальників сподівався на отримання нашими тенісистами нагород, але на цей раз нам не пощастило. На 1-х іграх, які були проведені в Баку в 2015 році, бронзову медаль завоював Коу Лей. Див. про Перші європейські ігри. У цьому році не тільки українцям, а й багатьом іншим відомим тенісистам не вдалося потрапити до призерів.

Тімо Бол

Великого успіху досягли гравці з Німеччини. Вони вибороли 4 золотих і 1 срібну нагороду! Непогано виступили португальці (1 золото і 1 бронза) і Румунія (2 срібла). По одній медалі отримали: Франція (бронза, мікст), Люксембург (бронза, інд.жінки), Данія (срібло, інд. чоловіки), Хорватія (бронза, інд. чоловіки), Польща (бронза, команда жінок), Швеція (срібло, команда чоловіків).

За підсумками Ігор, кращою європейською державою у настільному тенісі слід вважати Німеччину! На рівні дорослих спортсменів у них поки що просто чудові успіхи (хоча на рівні молоді показники за останні роки знизились, див. посилання ЮЧЄ).  Слід відмітити, що Ніна Міттельхайм, яка ще недавно виступала за юнацьку збірну Німеччини, у Мінську завоювала в команді золото, доклавши свій вагомий внесок у перемогу. Відмінного результату тут досяг ветеран німецької збірної 38-річний Тімо Болл, який став золотим призером. Тобто бачимо, що в команді Німеччини гравці старшого віку передають свій досвід для молоді.

Ні Ся Лянь

Тенісні турніри, де ігри ідуть на вибування, завжди мають великий відсоток випадковості. На кожну гру слід налаштовуватися, як на останню. У таких умовах перемога дається дуже важко. У настільному тенісі, як ніде більше, досвід має вирішальну роль. Достатньо навести ще один приклад: представниця Люксембургу Ni Xia Lian стала у Мінську бронзовою призеркою у віці 55 років (через чотири дні, 4 липня, для неї буде вже 56!).

.

.

Призери II Європейських ігор 2019

  • Усі результати на сайті minsk2019.by
  • Фотографії зі офіційної сторінці Фейсбук European Table Tennis Union
  • Команди чоловіки
  • 1 місце – Німеччина. Склад команди: Patrick Franziska, Dimitrij Ovtcharov, Timo Boll.
  • 2 місце – Швеція. Склад команди: Jon Persson, Kristian Karlsson, Mattias Falck.
  • 3 місце – Португалія. Склад команди: Tiago Apolonia, Joao Monteiro, Marcos Freitas.
  • Команди жінки
  • 1 місце – Німеччина. Склад команди: Ying Han, Nina Mittelham, Xiaona Shan.
  • 2 місце – Румунія. Склад команди: Elizabeta Samara, Bernadette Szocs, Daniela Dodean.
  • 3 місце – Польща. Склад команди: Natalia Partyka, Qian Li, Natalia Bajor.

Фото European Table Tennis Union

Списки учасників індивідуального турніру

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.