Молоді призери Кубка Карпат-2019

Відомі перші результати турніру з настільного тенісу Кубок Карпат, який проходить зараз в Івано-Франківську. Відіграли дитячі категорії 2003 г.р., 2006 г.р. та 2009 г.р. Інформації мало, тому є прізвища тільки призерів. Повні результати будемо чекати на сайті ФНТЛО.  Чемпіоном у категорії 2006 г.р. та молодше став Михайло Ловга (Свалява). Друге місце – у Онуфрія Гояна (Косів). Третє – у Олександра Гелети (Львів). У категорії 2009 р.н. та молодше переможцем став Матвій Третяк (Рогатин). Друге місце дісталося Вадиму Солтису (Жовква). 

У категорії 2009 р.н.  серед дівчат перемогла Пукало Тетяна (Рогатин). Друге місце — у Марії Сидорко (Львів).

У категорії 2006 р.н. серед дівчат перемогу святкувала Людмила Павлюк (Богородчани). На третій сходинці — Романія Григорук (Богородчани).

Серед юнаків 2003 г.р. 1 місце зайняв Назарій Кіщук (Рогатин). Друге місце — Іван Романяк (Коломия). Третє місце — Влад Ямчук (Білогіря).

Особливістю цьогорічного Кубка Карпат стало те, що турнір визначений як нерейтингований, але з хорошим нагороджувальним фондом. Призери у дітей 2009 г.р. отримали 1600 грн. за перше місце, 1000 грн. за друге місце, 500 — за третє. У юнаків 2006 г.р.: 2000 грн. за перше місце, 1200 — за друге, 800 — за третє, 500 — за четверте. Також нагороджувалося перше місце другого фіналу.

Див. матеріали про турнір Кубок Карпат минулих років

Відео початку турніру 2019 року

Фото нагородження юнаків

Списки і сітки турниру

Молоді призери Кубка Карпат-2019: 28 комментариев

 1. admin Автор записи

  Шановні дорослі тенісисти, які хочуть побачити матеріали і фото про Кубок Карпат на цьому сайті! Вам бажано мені їх прислати! На електронну адресу, або хоча б у Фейсбук. Тоді вони зявляться! Якщо цього не буде, то прийдеться чекати місяць, коли вони зявляться на сайті ФНТЛО! …. 🙁

  1. ФНТЛО

   Вибачте,але сайт ФНТЛО має таке ж саме відношення як і ваш сайт до організаторів турніру і Івано-Франківської федерації.

    1. Ігор Майовка

     Можу їх і не виставляти. Сайт має назву ФНТЛО. Івано-Франківськ це не Львівська область.

     1. admin Автор записи

      а де ж тоді ми будемо дивитися результати Кубка Карпат?

  2. Женя

   Не зрозуміло, чому всеукраїнський сайт має таке упереджене ставлення саме до федерації Львівської області. Хіба лише ФНТЛО висвітлює спортивні події в Україні? Та й нарікання на Майовку абсолютно недоречні. Просидіти 2-3 дні за комп’ютером під час проведення змагань — це, погодьтеся, величезне навантаження на очі. Цікаво, чи кожен з вас спішив би одразу сідати знову за комп’ютер і бігом виставляти все на сайт. Дуже недоречний ваш сарказм .

    1. admin Автор записи

     я бы, конечно. хотел написать на своем сайте про Кубок Карпат, но видно уже не судьба… Материалов з запізненням я, как правило, не выставляю. Кожен день появляются новые новости.

 2. Денис

  Всі золоті мелалі у ветеранськіх категоріях забрали тенісисти з Молдови. Іх було значно більше,ніж наших місцевих хлопців
  40-49р.
  1м-Піліпончик Вадім
  2м-Пестерніков Денис
  3м-Коваленко Олександр (Покровськ)
  30-39р
  1Романенко
  2. Гапонов Олексій
  3. Хлопчина з Білорусіі.
  50-59р
  1. Семіпятний Володимир
  2.Євтодій Віктор
  3. Рипкович Микола.
  Призові по ветеранам:2000грн,1200грн,800грн,400 відповідно. Нагороджували чотири місця. Таких призових немає на жодному ветеранському турнірі в Украіні.

 3. Василь.

  Оце турнір!Який зібрав учасників від Луганська до Закарпаття,Молдови, Білорусі,Ізраїлю.Голова Федерації Молдови щорічно приїжджає,приймає участь,спілкується з любим учасником як із рівним собі.А де голова Української ФНТ.?Корона може впасти, щоб приїхати і подивитись наскільки масштабно та престижно можна провести Турнір і без членських білетів.Ніяк ці чиновники не второпають, що на такі турніри приїжджає дуже багато і професіоналів, і багато таких спортсменів яким рейтинг не головне, а сама атмосфера,позитивні емоції,спілкування.Думайте,аналізуйте і робіть висновки як поправити стан справ в настільному тенісі України.

 4. Анатолій

  Дуже багато гравців з Івано-Франківської та Львівської областях вже оплатили членські внески за 2019 рік, ї для них можна було б обрахувати цей турнір! Все рівно вони заплатили за вступний внесок на турнір у розмірі 100 грн. Можна б було звідси двадцятку перекинути на обрахунок рейтингу! Можливо, ще не пізно…

  1. Аноним

   Яким чином рахувати-той що заплатив членський внесок, грає з тим що не заплатив?Одному можна рахувати -іншому «ніззя» каже наша ФНТУ..Це нерейтинговий турнір і крапка.

 5. Аноним

  Нащо платити за рейтинг дітям 2009 року і молодші де рейтингованих- одиниці , а великі призові були хорошим стимулом для маленьких гравців , а рейтинг можна швидко набрати і у 15 років , бо він важливий лише для меншої частини тенісистів України !!!

 6. admin Автор записи

  Ясно, что любителям рейтинг не очень важен! Но для спортсменов, которые участвуют в чемпионатах Украины, лигах и в Детской лиге он имеет значение. С хорошим рейтингом лучше сеяться по сетке.

 7. Денис

  С рейтингом надо что-то решать,так продолжаться не должно.Сейчас на карте по оплате рейтинга лежит 53000грн! Куда они пойдут? Может ими оплатить членские взносы за тех кто это не сделал?

 8. admin Автор записи

  Система Лигас считает рейтинг членам ФНТУ, независимо от того с кем он играл! Нет проблем, мне кажется, с турниром Кубок Карпат. Нужно только отправить было протоколы по форме, что указано в ФНТУ, и перечислить нужную сумму за обрахунок! Даже сейчас это сделать не поздно!

  1. Аноним

   Поясніть будь-ласка ще раз.Наприклад:Граю я з суперником у якого рейтинг 20, а у мене 10.Я не член ФНТУ, суперник член.Виграю я в нього.То як?Я залишаюся зі своїми10-ма, а з мого суперника віднімають-N? Я правильно зрозумів?

  2. Аноним

   Так не выйдет. При расчете турнира система позволяет исключить людей которые не оплатили членские взносы. В этом случае все их игры будут пропущены иначе математика не сработает. Поэтому по новым правилам к рейтинговым турнирам не допускают людей которые не члены ФНТУ.

   Не совсем понятно в чем проблема с Кубком карпат.
   1. До 18 лет членские взносы не нужны
   2. Иностранцам членские взносы не нужны.
   3. Часть наших их уже заплатила

   Собрать условно по 25 гривен на рейтинг и с части участников членский взнос и все были бы еще больше счастливы. 100 гривен для игрока ничего не решают

   С учетом того что 70% членских взносы пошли бы в бюджет местной федерации сплошной профит. Но видимо какая-то принципиальная позиция, непонятно только кто выигрывает и что и кому доказывает.

 9. admin Автор записи

  Вы пишите в Лигас. Там на страничке есть вход в чат-переписку. Они отвечают в течение где-то одно-двух часов

  1. Аноним

   Ви ухиляєтесь від відповіді на моє запитання по суті.Вище Ви пояснюєте що Лігас рахує незалежно від того хто з ким грає.Тут Ви пропонуєте звертатись в Лігас.Тож якщо не володієте інформацією на всі сто відсотків, то не заводьте людей в оману.

 10. Аноним

  Адмін не рахує рейтинг і зауваження до нього немають сенсу!Адмін і так викладає дуже багато інформації з власної ініціативи і всі мають бути вдячні за його роботу!

  1. Аноним

   Якщо не рахує, то хай не розказує того що не знає.А то каже перерахуйте гроші, ще не пізно.Які гроші коли поїзд уже поїхав, панове?.Турнір нерейтинговий і крапка, але турнір кращий з кращих вийшов.Треба було і адмінам і іншим бюрократам з ФНТО їхати і дивитись як треба проводити турніри.Яка підтримка місцевої влади!.Все на вищому рівні. Хто був там, то може це підтвердити.

 11. Аноним

  Призові великі це плюс а рівень учасників низький це мінус! По 2003 учасники сіянві 3/4/5 мали рейтинг від 10 до 20.

 12. Аноним

  Доброго дня!Звертайтесь всі до Майовки, хай опублікує таблиці турніру.Йому то я надіюсь добре заплатили. То що важко людей ознайомити хто з ким і як зіграв?. Але от такі ми є.Любимо пови…Я про Вас Майовка був кращої думки.

   1. Аноним

    Та тут не за гроші бесіда,чоловіче.Ти далекий від того.Просто ніде черпати інформацію людям про такий грандіозний турнір.А ти гроші,гроші.

 13. Анонім

  Якраз за гроші Ви й говорите. Виходячи з того, що Майовка не зобов’язаний виставляти матеріали змагань в інтернеті на сайтах, то ми маємо бути вдячні йому за те, що він це все ж таки робить, а не закидати образами і звинуваченнями. От матеріали 4 туру КЧУ супер ліги вже є на сайті. Але об’єм роботи тут значно менший. Та й Кубок Карпат він виставить. Але сидіти за столом і бити ложкою «Хочу вже!» значно легше.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.