Архивы
НАША МЕЧТА — ВЫСТУПИТЬ НА ОЛИМПИЙСКИХ ИГРАХ!

Відомі перші результати турніру з настільного тенісу Кубок Карпат, який проходить зараз в Івано-Франківську. Відіграли дитячі категорії 2003 г.р., 2006 г.р. та 2009 г.р. Інформації мало, тому є прізвища тільки призерів. Повні результати будемо чекати на сайті ФНТЛО.  Чемпіоном у категорії 2006 г.р. та молодше став Михайло Ловга (Свалява). Друге місце – у Онуфрія Гояна (Косів). Третє – у Олександра Гелети (Львів). У категорії 2009 р.н. та молодше переможцем став Матвій Третяк (Рогатин). Друге місце дісталося Вадиму Солтису (Жовква). 

У категорії 2009 р.н.  серед дівчат перемогла Пукало Тетяна (Рогатин). Друге місце — у Марії Сидорко (Львів).

У категорії 2006 р.н. серед дівчат перемогу святкувала Людмила Павлюк (Богородчани). На третій сходинці — Романія Григорук (Богородчани).

Серед юнаків 2003 г.р. 1 місце зайняв Назарій Кіщук (Рогатин). Друге місце — Іван Романяк (Коломия). Третє місце — Влад Ямчук (Білогіря).

Особливістю цьогорічного Кубка Карпат стало те, що турнір визначений як нерейтингований, але з хорошим нагороджувальним фондом. Призери у дітей 2009 г.р. отримали 1600 грн. за перше місце, 1000 грн. за друге місце, 500 — за третє. У юнаків 2006 г.р.: 2000 грн. за перше місце, 1200 — за друге, 800 — за третє, 500 — за четверте. Також нагороджувалося перше місце другого фіналу.

Див. матеріали про турнір Кубок Карпат минулих років

Відео початку турніру 2019 року

Фото нагородження юнаків

Списки і сітки турниру

28 комментариев: Молоді призери Кубка Карпат-2019

 • admin говорит:

  Шановні дорослі тенісисти, які хочуть побачити матеріали і фото про Кубок Карпат на цьому сайті! Вам бажано мені їх прислати! На електронну адресу, або хоча б у Фейсбук. Тоді вони зявляться! Якщо цього не буде, то прийдеться чекати місяць, коли вони зявляться на сайті ФНТЛО! …. 🙁

  • ФНТЛО говорит:

   Вибачте,але сайт ФНТЛО має таке ж саме відношення як і ваш сайт до організаторів турніру і Івано-Франківської федерації.

    • Ігор Майовка говорит:

     Можу їх і не виставляти. Сайт має назву ФНТЛО. Івано-Франківськ це не Львівська область.

     • admin говорит:

      а де ж тоді ми будемо дивитися результати Кубка Карпат?

  • Женя говорит:

   Не зрозуміло, чому всеукраїнський сайт має таке упереджене ставлення саме до федерації Львівської області. Хіба лише ФНТЛО висвітлює спортивні події в Україні? Та й нарікання на Майовку абсолютно недоречні. Просидіти 2-3 дні за комп’ютером під час проведення змагань — це, погодьтеся, величезне навантаження на очі. Цікаво, чи кожен з вас спішив би одразу сідати знову за комп’ютер і бігом виставляти все на сайт. Дуже недоречний ваш сарказм .

    • admin говорит:

     я бы, конечно. хотел написать на своем сайте про Кубок Карпат, но видно уже не судьба… Материалов з запізненням я, как правило, не выставляю. Кожен день появляются новые новости.

 • Денис говорит:

  Всі золоті мелалі у ветеранськіх категоріях забрали тенісисти з Молдови. Іх було значно більше,ніж наших місцевих хлопців
  40-49р.
  1м-Піліпончик Вадім
  2м-Пестерніков Денис
  3м-Коваленко Олександр (Покровськ)
  30-39р
  1Романенко
  2. Гапонов Олексій
  3. Хлопчина з Білорусіі.
  50-59р
  1. Семіпятний Володимир
  2.Євтодій Віктор
  3. Рипкович Микола.
  Призові по ветеранам:2000грн,1200грн,800грн,400 відповідно. Нагороджували чотири місця. Таких призових немає на жодному ветеранському турнірі в Украіні.

 • Василь. говорит:

  Оце турнір!Який зібрав учасників від Луганська до Закарпаття,Молдови, Білорусі,Ізраїлю.Голова Федерації Молдови щорічно приїжджає,приймає участь,спілкується з любим учасником як із рівним собі.А де голова Української ФНТ.?Корона може впасти, щоб приїхати і подивитись наскільки масштабно та престижно можна провести Турнір і без членських білетів.Ніяк ці чиновники не второпають, що на такі турніри приїжджає дуже багато і професіоналів, і багато таких спортсменів яким рейтинг не головне, а сама атмосфера,позитивні емоції,спілкування.Думайте,аналізуйте і робіть висновки як поправити стан справ в настільному тенісі України.

 • Анатолій говорит:

  Дуже багато гравців з Івано-Франківської та Львівської областях вже оплатили членські внески за 2019 рік, ї для них можна було б обрахувати цей турнір! Все рівно вони заплатили за вступний внесок на турнір у розмірі 100 грн. Можна б було звідси двадцятку перекинути на обрахунок рейтингу! Можливо, ще не пізно…

  • Аноним говорит:

   Яким чином рахувати-той що заплатив членський внесок, грає з тим що не заплатив?Одному можна рахувати -іншому «ніззя» каже наша ФНТУ..Це нерейтинговий турнір і крапка.

 • Аноним говорит:

  Нащо платити за рейтинг дітям 2009 року і молодші де рейтингованих- одиниці , а великі призові були хорошим стимулом для маленьких гравців , а рейтинг можна швидко набрати і у 15 років , бо він важливий лише для меншої частини тенісистів України !!!

 • admin говорит:

  Ясно, что любителям рейтинг не очень важен! Но для спортсменов, которые участвуют в чемпионатах Украины, лигах и в Детской лиге он имеет значение. С хорошим рейтингом лучше сеяться по сетке.

 • Денис говорит:

  С рейтингом надо что-то решать,так продолжаться не должно.Сейчас на карте по оплате рейтинга лежит 53000грн! Куда они пойдут? Может ими оплатить членские взносы за тех кто это не сделал?

 • admin говорит:

  Система Лигас считает рейтинг членам ФНТУ, независимо от того с кем он играл! Нет проблем, мне кажется, с турниром Кубок Карпат. Нужно только отправить было протоколы по форме, что указано в ФНТУ, и перечислить нужную сумму за обрахунок! Даже сейчас это сделать не поздно!

  • Аноним говорит:

   Поясніть будь-ласка ще раз.Наприклад:Граю я з суперником у якого рейтинг 20, а у мене 10.Я не член ФНТУ, суперник член.Виграю я в нього.То як?Я залишаюся зі своїми10-ма, а з мого суперника віднімають-N? Я правильно зрозумів?

  • Аноним говорит:

   Так не выйдет. При расчете турнира система позволяет исключить людей которые не оплатили членские взносы. В этом случае все их игры будут пропущены иначе математика не сработает. Поэтому по новым правилам к рейтинговым турнирам не допускают людей которые не члены ФНТУ.

   Не совсем понятно в чем проблема с Кубком карпат.
   1. До 18 лет членские взносы не нужны
   2. Иностранцам членские взносы не нужны.
   3. Часть наших их уже заплатила

   Собрать условно по 25 гривен на рейтинг и с части участников членский взнос и все были бы еще больше счастливы. 100 гривен для игрока ничего не решают

   С учетом того что 70% членских взносы пошли бы в бюджет местной федерации сплошной профит. Но видимо какая-то принципиальная позиция, непонятно только кто выигрывает и что и кому доказывает.

 • admin говорит:

  Вы пишите в Лигас. Там на страничке есть вход в чат-переписку. Они отвечают в течение где-то одно-двух часов

  • Аноним говорит:

   Ви ухиляєтесь від відповіді на моє запитання по суті.Вище Ви пояснюєте що Лігас рахує незалежно від того хто з ким грає.Тут Ви пропонуєте звертатись в Лігас.Тож якщо не володієте інформацією на всі сто відсотків, то не заводьте людей в оману.

 • Аноним говорит:

  Адмін не рахує рейтинг і зауваження до нього немають сенсу!Адмін і так викладає дуже багато інформації з власної ініціативи і всі мають бути вдячні за його роботу!

  • Аноним говорит:

   Якщо не рахує, то хай не розказує того що не знає.А то каже перерахуйте гроші, ще не пізно.Які гроші коли поїзд уже поїхав, панове?.Турнір нерейтинговий і крапка, але турнір кращий з кращих вийшов.Треба було і адмінам і іншим бюрократам з ФНТО їхати і дивитись як треба проводити турніри.Яка підтримка місцевої влади!.Все на вищому рівні. Хто був там, то може це підтвердити.

 • Аноним говорит:

  Призові великі це плюс а рівень учасників низький це мінус! По 2003 учасники сіянві 3/4/5 мали рейтинг від 10 до 20.

 • Аноним говорит:

  Доброго дня!Звертайтесь всі до Майовки, хай опублікує таблиці турніру.Йому то я надіюсь добре заплатили. То що важко людей ознайомити хто з ким і як зіграв?. Але от такі ми є.Любимо пови…Я про Вас Майовка був кращої думки.

   • Аноним говорит:

    Та тут не за гроші бесіда,чоловіче.Ти далекий від того.Просто ніде черпати інформацію людям про такий грандіозний турнір.А ти гроші,гроші.

 • Анонім говорит:

  Якраз за гроші Ви й говорите. Виходячи з того, що Майовка не зобов’язаний виставляти матеріали змагань в інтернеті на сайтах, то ми маємо бути вдячні йому за те, що він це все ж таки робить, а не закидати образами і звинуваченнями. От матеріали 4 туру КЧУ супер ліги вже є на сайті. Але об’єм роботи тут значно менший. Та й Кубок Карпат він виставить. Але сидіти за столом і бити ложкою «Хочу вже!» значно легше.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Copyright © 2013. Сайт "Наш теннис". При копировании текста ссылка на оригинал обязательна!