Молоді призери вересня 2021!

У вересні 2021 року одночасно пройшла ціла низка великих турнірів з настільного тенісу, де прийняли участь юні тенісисти різних вікових категорій. Практично, змагання охопили собою всю територію України! 🙂 На заході відбувся «Міжнародний Кубок Роксолани». Далі – у центрі – турнір «Софіївка» (Умань). На Дніпрі, у Запоріжжі – «Кубок Хорт», і на сході – «Золота, срібна та бронзова ракетка Сєвєродонецька». Молодим тенісистам було з чого обирати, кожен турнір є привабливим по-своєму.

Також у вересні пройшли відкриті кубки і чемпіонати міст, які були присвячені Дню свого міста або Дню фізкультури і спорту. Про деякі змагання у Хмельницької області писалося ТУТ. На ці та інші турніри теж залучалося немало молоді, які отримали не тільки досвід змагань, а й призи і подарунки. 🙂

Міжнародний турнір «Кубок Роксолани»

Місце проведення: місто Рогатин Івано-Франківської області. Дата проведення: 6 по 19 вересня 2021 року. На турнір прибуло близько ста молодих тенісистів із різних областей України, а також представники Республіки Молдова. Змагання пройшли у трьох дитячо-юнацьких категоріях. Див. попередній матеріал: Анонс «Роксолани».

Фото чемпіонів у своїх вікових категоріях

Назар Петух (Мармузовичі) — 1 місце у віковій категорії 2007-2009 р.н., 2 місце — Вадим Солтис (Жовква), 3 місце — Микита Глобін (Харків)

Фото з Фейсбуку: Орест Третяк

Кубок «ХОРТ»

Місце проведення: Запоріжжя. Дата проведення: 18-19 вересня 2021 року. Кількість учасників: 120 чол., три вікових категорії. Повні результати на сайті ФНТУ.  Див. попередній матеріал: Анонс Кубку «Хорт».

Фото з Фейсбуку: СК «Хорт»

Всеукраїнський відкритий рейтингований турнір «Софіївка 2021»

Місце проведення: Умань. Дата проведення: 18-19 вересня 2021 року. Кількість учасників: 80 чол., шість областей України. Турнір для дітей та дорослих.

Фото з Фейсбуку: Катерина Якимчук та КНТ «Тайфун»

Всесвітні спортивні ігри школярів — ISF U15 World School Sport Games

Місце проведення — Белград (Сербія). Дата проведення: 11-19 вересня 2021 року. Одним із видів змагань був настільний теніс.

Фото: Наталя Кулиш

Відео

Відео «Кубка Роксолани»

Турніри серії «Золота ракетка» Сєвєродонецька

Відео з турніру на кубок «Хорт»

Молоді призери вересня 2021!: 4 комментария

 1. admin Автор записи

  Якщо хтось хоче додати фото своєї дитини на сайт або поміняти на інше фото, пишіть на пошту: lukjanaa@i.ua. Зробимо за вашим бажанням (безкоштовно). Заявки приймаються до 21.09.2021.

 2. Алексей

  Школяры молодцы! Четыре поехали — все с медалями! )) Чемпионы мира!

 3. Андрей

  Ребята с крепкими мускулами заслонили собой детей на награждении в Запорожье! 🙂 А где можно посмотреть хорошие фотки призеров?

 4. admin Автор записи

  Касается всех фотографов! 🙂 Следите за тем, чтобы пьедестал был компактным…. Не ставьте тумбочки далеко друг от друга, как в Умани. Нужно ближе… Не фотографируйте ноги. Самое главное у человека — это лицо. Фотографируйте лица! 😉 С медалями, с кубками…. Это память на всю жизнь. Молода людина вырастет, а фото останется. Освещение должно быть хорошим. Много темных лиц…. Выравнивать баланс света на фото из-за этого тяжело, будет потеря качества… Включайте все лампы в зале на момент фотографирования. Свет от окна опасен — может получиться тень на лице от носа, или половина лица быть темной. Запомните: фотографии ваших детей должны быть красивыми!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.