Молоді тенісисті із Луцька вибороли нагороди на міжнародному турнірі у Польщі

Юні волинські спортсмени знов побували на міжнародних змаганнях з настільного тенісу – Mini Drzonków Cup 2019. Як і минулого разу, вони грали в місті Зелена Гура (район Drzonków, що знаходиться поблизу з кордоном Німеччини).  Тут розташований відомий спортивний центр з п’ятиборства. Турнір з настільного тенісу  також набуває популярності, і тому в цей раз сюди прибуло біля 300 учасників із п’яти країн: Німеччини, Литви, України, Люксембургу, Польщі. Спортсмени змагалися чотири дні – з 29 серпня по 1 вересня.

Нагороди розподілялися у 5 індивідуальних та командних розрядах для молоді. Крім того, був організований окремий турнір для дорослих. Волинські тенісисти виступили непогано. Команда хлопців отримала срібні нагороди турніру! Але конкуренція була дуже гострою, і отримати більше призів не дозволили суперники, які дуже добре підготувалися до змагань. У будь-якому разі, для українських гравців, турнір став хорошою школою, дозволив їм піднятися на новий рівень майстерності. Вітаємо команду лучан з нагородами, бажаємо їм подальших успіхів! 🙂

Зал в спорткомплексі Drzonków

Настільний теніс на Волині, як і раніше, розвивається достатньо плідно. Особливо це стосується дітей та молоді. У минулому сезоні тенісисти із Луцька вибороли срібні медалі у молодшій Дитячої ліги України, срібні медалі на чемпіонаті України в командному заліку (Ілля Голодюк, Ілля Острий, Роман Держай), а також Ілля Голодюк стал золотим медалістом чемпіонату України у парі.

На турнірі Mini Drzonków Cup 2019 срібними призерами в команді стали Ілля Голодюк, Ілля Острий та Віталій Деревяник, які, до речі, були дуже недалеко від золота.

Розповідь про турнір від тренерів луцької команди:

«З 29 серпня по 1 вересня 2019 року в м. Зелена Гура (Польща) проходив Міжнародний турнір з тенісу настільного «MINI CUP DRZONKOW — 2019», в якому прийняли участь 250 юних учасників з Польщі, Німеччини, Франції, Люксембургу, Литви, України. Змагалися юнаки і дівчата 2002-2009 р.н.

Команда КЗ «ДЮСШ №2 Луцької міської ради» вже традиційно прийняла участь у цьому турнірі також, і у цьому році за підтримки нашого постійного спонсора, україно-німецького заводу «Кромберг енд Шуберт Україна ЛУ» на цей турнір була відряджена команда дітей у складі 9 спортсменів та 2 тренерів-викладачів. Змагання проходили в Олімпійському центрі спорту на 40 столах.

Найкраще виступили наші юнаки у віковій групі 2007-2008 р.н. в складі Острого Іллі, Голодюка Іллі, Деревяника Віталія, які дійшли до фіналу. В фінальному матчі наші спортсмени вели в рахунку 3:1. Залишилось виграти одну зустріч і ми б стали чемпіонами. Але у підсумку рахунок став 3:4, команда отримала поразку і посіла ІІ місце. Спортсмени були нагороджені медалями, дипломами і спортивним інвентарем фірми «Tibhar».

Участь у цьому турнірі показала, що ми можемо на рівних боротися з кращими іноземними спортсменами. В особистому заліку найкращий результат показав Острий Ілля, який посів 6 місце.

Хочеться висловити слова вдячності постійному спонсору ДЮСШ №2, україно-німецькому заводу «Кромберг енд Шуберт України ЛУ» в особі технічного директора Славоміра Качмарека та фінансового директора Олександра Шаварського за постійну підтримку та надання транспорту для перевезення команди на змагання!!!

Дирекція КЗ «ДЮСШ №2 Луцької міської ради» привітала спортсменів та тренерів з успішним виступом у турнірі та побажала подальших успіхів та перемог!!!»

Фото зі змагань від луцьких тенісистів

Усього в спортивному центрі було підготовлено 60 столів для учасників міжнародного турніру. Змагання проходили у двох великих спортивних залах.