Молоді українські тенісисти отримали влітку перші нагороди за кордоном!

З початку літа 2019 року наші спортсмени побували у Польші, Румунії та Молдові на змаганнях з настільного тенісу

Початок літа. Нарешті завершилися нудні заняття у школах і можна відпочити та зайнятися улюбленими справами! 🙂 Молоді тенісисти вже підшукують цікаві турніри, виїжджають до інших міст і навіть країн. Це дуже корисно: фізична активність, спорт межують з мандрівками та знайомством з іншомовними культурами. Уже відомо про те, що, мінімум, дві делегації українських тенісистів побували за кордоном на турнірах з настільного тенісу.

.

Польща

9 червня розпочалася 20. Podkarpacka Olimpiada Tenisa Stołowego – олімпіада у Польщі з настільного тенісу, в якій міг прийняти участь будь-який гравець (крім професіоналів, а також спортсменів вищої та першої ліг). У місті Ланьцут (Łańcut) Підкарпатського воєводства зібралось майже 200 любителів настільного тенісу різного віку. Приймали участь і діти, і дорослі, ветерани – кожен у своїй віковій категорії. Змагання показали, що цей вид спорту доволі популярний у Польщі.

Максим Шулепов із України — перше місце!

Поїхали до Ланьцуту і спортсмени з Львівської області. Основу делегації склали гравці віком 13-16 років. Це були Максим Пелишко, Орест Гура, Михайло Попик, Олег Квачан. Вони дуже непогано відіграли свій турнір, де боролися проти 20  місцевих тенісистів. За підсумками змагань можна привітати Максима Пелишко, який зайняв 3 місце. Недалеко від нього розташувався Орест Гура (4 місце), якого, до речі, вибив із боротьби за третє місце його земляк Максим Пелишко.

Призер олімпіади Максим Пелишко

Найвищої нагороди добився представник цієї ж делегації Максим Шулепов із Старого Самбора, який виступав у категорії 20-39 років. Він отримав чемпіонське звання та золоту медаль олімпіади. Максим Шулепов, до речі, тренує Максима Пелишко і тому є його внесок у добрий результат свого вихованця.

Дуже приємно, що наші тенісисти гідно виступили на цих міжнародних змаганнях! Ще раз вітаємо їх з нагородами!

Див. про поїздку до Польщі тенісистів Волині

Фото з Ланцуга

Фотографії Марта Троцюк і Орест Гура

Молдова

1 червня у Кишиневі (Молдова) представники України прийняли участь у відкритому чемпіонаті міста з настільного тенісу, присвяченому Міжнародному дню захисту дітей. Тут грали представники наших південних областей – Полина Сібагатуліна (Ізмаїл, Одеська область) та Полина Кривошея (Миколаїв).

Полина Кривошея на турнірі в Кишиневі

Див. про відкритий чемпіонат Кишинева

Полина Кривошея виступала в категорії «2008 р.н. та мол.», де проти неї грали кращі тенісистки Кишинева, Бельц та Бричан. Усього в групі боролися 16 дівчаток. Полина дійшла до фіналу і вже тут поступилася з рахунком 1:3 Кравченко Валерии. Отже, у Полини – срібло чемпіонату! Вітаємо її з цієї нагородою! 🙂

Цікаво, що Камелія Табарча вже неодноразово приймала участь в турнірах на території України, і, не зважаючи на свій юний вік, має багато нагород. Див. про Камелію:

Полина Кривошея нещодавно побувала на турнірі в місті Бельці (Молдова), і про ці змагання сайт «Наш теніс» вже писав. Цікаво, що її тут помітив президент федерації настільного тенісу Молдови Володимир Семіпядний, який присутній майже на всіх дитячих змаганнях!

Фото призеров

Призери чемпіонату Кишинева

Полина Сібагатуліна грала в категорії «2004-2005 р.н.», яка за своїм складом була найсильнішою на чемпіонаті. Полина змогла дійти лише до п’ятого місця, яке слід вважати не плохим результатом, враховуючи те, що в групі виступали лідери чемпіонату Молдови. Перше місце завоювала Олександра Кір’якова із Дубосар, яка нещодавно стала переможницею Східноєвропейської ліги. Друге місце – Камелія Меренко. Трете – Валерія  Маркітан. Див. також про участь українських тенісистів у Східноєвропейській лізі.

Отже, наші українські тенісисти потрохи набирають міжнародного досвіду, грають в настільний теніс із своїми зарубіжними партнерами, готуються до більш серйозних змагань.

Румунія

Вдало виступила в Румунії юна тенісистка з Черновців Юстіна Павленко. У місті Сучава, відомому тенісному центрі, 15-16 червня проходив Кубок міста. Юстина виборала золоту медаль у категорії «Аvansati», де вона змагалася нарівні з дорослими. Разом з нею отримав нагороду у своїй категорії і Андрій Звинко (Чернівці). Вітаємо Андрія і Юстіну з цим успіхом, бажаємо для них подальших золотих нагород!


Молоді українські тенісисти отримали влітку перші нагороди за кордоном!: 2 комментария

  1. Кривошея Владимир

    Камелия Табарча заняла 3-е место в возрасте 2008 и мл. Первой в Кишиневе стала Кравченко Валерия.

    1. admin Автор записи

      Спасибо, Владимир! Я уже поправил. Комменты с ссылками автоматически блокируются… Так настроена система. Без ссылок коменты выставляются практически мгновенно. 🙂 Ваше видео с Ютуба я постараюсь вставить!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.